Lietuvių kuriamos platformos „CUJO AI” kibernetinio saugumo sprendimai užkariauja JAV telekomunikacijų rinką

Lietuvių kuriamos platformos „CUJO AI” kibernetinio saugumo sprendimai užkariauja JAV telekomunikacijų rinką

CUJO AI” teikia kibernetinio saugumo sprendimus dviems didžiausioms telekomunikacijų kompanijoms: „Charter Communications ir Comcast“.

„CUJO AI“ dirbtinio intelekto (AI) produktus kurti ir plėtoti inovatyvias paslaugas telekomunikacijų kompanijoms pradėjo 2018-aisiais. Šiandien kompanijos technologiją jau naudoja dvi didžiausios JAV telekomunikacijos milžinės: Charter Communications ir Comcast. 2018 m. „CUJO AI“ platforma skelbė apsauganti 240M įrenginių visame pasaulyje, o 2019 metais planuoja spartų augimą.  

Charter Communications“ yra antroji pagal dydį JAV telekomunikacijų paslaugas teikianti kompanija. „CUJO AI“ platforma jiems teiks kibernetinio saugumo, įrenginių atpažinimo, tinklo analizės, ir kitus sprendimus. Taip ji siekia užtikrinti ir pagerinti saugumą, privatumą ir patobulinti išmaniųjų namų patirtį daugiau nei 24 milijonams interneto ir televizijos plano Spectrum” vartotojų. Taip pat „CUJO AI“ kibernetines saugumo paslaugas teikia ir Comcast, vienam didžiausių šalies vaizdo, greito interneto ir telefono paslaugų teikėjui. CUJO AI sprendimai naudojami XFINITY prekės ženklui.  

CUJO AI” tarptautinės komandos kuriama technologija yra pirmaujanti rinkoje. Mums reikalinga pagalba, gebanti užtikrinti namų tinklo apsaugą mūsų Spectrum” interneto ryšio vartotojams. Kartu su CUJO AI mes galime pasiūlyti pažangiausią rinkoje esantį saugumo, privatumo ir suasmenintą tinklo valdymą kiekvienam mūsų vartotojui”, – teigė Andrew Ip, Naujųjų technologijų ir diegimo Charter Communications” telekomunikacijų vadovas.

Remiantis „CUJO AI“ atlikta ugniasienės naudotojų apklausa, vartotojų lūkesčiai dėl jų išmaniųjų namų saugumo yra pasikeitę. Namų vartotojai siekia daugiau sužinoti apie savo  išmaniųjų prietaisų veiklą ir saugumą tinkle, bei galimas kibernetines grėsmes. Ryšio vartotojai nori sužinoti savo įrenginio naudojimo statistiką (61,1%) ir norėtų gauti su saugumu susijusias rekomendacijas (72,1%). Vartotojai taip pat nori gauti asmenines rekomendacijas (64,5%), kurios padeda išlaikyti ir apsaugoti jų asmeninius duomenis internetinėje erdvėje.

„Bendradarbiaudami su „Charter Communications“ ir „Comcast”, įgyvendinsime savo kompanijos misiją: apsaugosime ir pagerinsime išmaniųjų namų patirtį milijonams žmonių. Darbas su didžiausiais JAV internetinio ryšio paslaugų tiekėjais mūsų komandai yra vertinga ir iššūkių kupina patirtis.“, – sakė Einaras von Gravrock, „CUJO AI“ įkūrėjas ir vadovas.

Šiemet Einaras von Gravrock yra pakviestas dalyvauti Pasaulio Ekonomikos Forumo  kasmetiniame Davos susitikime, kuriame kalbės kvantinės kompiuterijos tema ir pabrėš kibernetinio saugumo svarbą.

2018 m. gruodį, Globalios Lietuvos apdovanojimuose, „CUJO AI“ įkūrėjui buvo įteiktas apdovanojimas už į Lietuvą atvestas investicijas.  

Apie „CUJO AI“:

„CUJO AI“ – lietuvių dirbtinio intelekto kompanija, kurianti saugumo sprendimus telekomunikacinių ryšių operatoriams. Maršrutizatoriuose ir „debesų“ talpyklose veikianti programinė įranga apsaugo tinklus, atpažįsta įrenginius, bei įgalina lengvą įrenginių valdymą ir personalizaciją.

  • Pasaulio Ekonomikos Forumas įtraukė „CUJO AI“ į 2018-ųjų Technologijų Pionierių sąrašą.
  • 2018 metais kompanija gavo vienos patikimiausių pasaulio tyrimų bendrovių IT sektoriuje „Gartner“ pripažinimą.
  • Jungtinėje Karalystėje, Londone vykusiuose Glotel” 2018 apdovanojimuose CUJO AI” bendrovė laimėjo Metų Saugumo Sprendimo” apdovanojimą.
  • Kompanija bendradarbiauja su techninės programinės įrangos (angl. hardware) gamybos lyderiais „Technicolor“.
  • „CUJO AI“ investuotojai – telekomunikacijų bendrovė „Charter Communications“ ir „KPN Ventures“, KPN rizikos kapitalo investicijų grupės padalinys.
  • CUJO AI“ dirba 150 profesionalų biuruose Lietuvoje (Vilniuje ir Kaune), Jungtinėse Amerikos Valstijose, Brazilijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vengrijoje, Suomijoje ir kitose valstybėse.

Pranešimą paskelbė: Ieva Masiulytė, „CUJO Baltic“