LG OLED televizorius pelnė pagrindinius EISA apdovanojimus

Šeštą kartą iš eilės EISA pripažino LG OLED technologijos televizorių geriausiu OLED gaminiu rinkoje. Šių metų geriausias OLED gaminys, itin plonas LG OLED televizorius (modelis OLED65E7), buvo įvertintas už itin aukštą vaizdo kokybę ir platų matymo kampą. EISA taip pat išskyrė gaminio technines savybes – HDR 10 ir „Dolby Vision“ funkcijas, kurios dėl profesionalios garso įrangos namus paverčia tikru kino teatru.

Kitas LG produktas – LG „Super UHD“ televizorius (modelis 55SJ850V) – pelnė apdovanojimą metų LCD televizoriaus kategorijoje. Televizorius įvertintas už jo sodrias spalvas, realistišką vaizdą ir platų matymo kampą. Taip pat išmaniosios televizijos „WebOS 3.5” galimybes.

LG namų kino sistema LG „Sound Bar“ (modelis SJ9) taip pat pelnė EISA apdovanojimą ir buvo įvertinta už klasikinį dizainą, itin aukštą garso kokybę naudojant „Dolby Atmos“ technologiją. Su „Dolby Atmos“ garsas gali sklisti iš bet kurios pusės, netgi iš viršaus, taip pasiekiama erdvinio garso kokybė.

„Dėkojame visiems EISA komisijos nariams už OLED technologijos pripažinimą ir įvertinimą. Tikime, kad mūsų OLED televizoriai ir toliau išliks rinkos lyderiais ir bus pripažįstami dėl savo pažangių vaizdo ir garso technologijų“, – sakė Brian Kwon, LG „Home Entertainment“ kompanijos prezidentas.

EISA asociacija vienija prestižinių garso ir vaizdo žurnalų iš 20 Europos šalių, Jungtinių Amerikos Valstijų ir Australijos ekspertus. Pretendentai apdovanojimui vertinami pagal technologijas, dizainą, ir inovacijas.

Įsitikinti OLED televizorių galimybėmis lankytojai galės rugsėjo 1-6 dienomis užsukę į „Messe“ parodų centrą Berlyne, kur 18 salėje bus įsikūręs LG stendas.

Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) ra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com

Add a Comment