LG kompanijai rekordinis skaičius dizaino apdovanojimų

LG pasiekė dar vieną rekordą „iF“ dizaino apdovanojimuose (angl. – iF Design Awards). Kompanija nominuota 30 apdovanojimų už tobulumą bei geriausiu auksiniu „iF“ apdovanojimu už vakuuminį siurblįCordZero™. Taip pat auksinį „iF“ apdovanojimą gavo LG „Signature“ OLED W televizorius, LG „Gram“ kompiuteris, LG „V20“ muzikinis flagmanas ir LG „Tone“ belaidės ausinės.

Jau daugiau nei 60 metų „iF“ dizaino apdovanojimai yra vieni pirmaujančių prietaisų dizaino konkursų pasaulyje. Šį renginį organizuoja Vokietijos „iF tarptautinė dizaino asociacija GmbH“ (angl. – iF International Forum Design GmbH). Pagrindinis apdovanojimų tikslas – remti bei skatinti puikų prietaisų dizainą, didinti populiarumą kasdieniame gyvenime ir pažvelgti, kokį vaidmenį jie užima vartotojų gyvenime. Šiemet konkurse buvo galima pamatyti 5,500 prietaisus iš 59 pasaulio šalių.

Skirdami auksinį apdovanojimą „CordZero“ teisėjai gyrė akumuliatorinį dulkių siurblį už praktiškumą ir patogumą. Taip pat „iF“ pripažino tobulais visus 4 LG „Uber-Premium“ produktus.

LG „Signature“produktų linija buvo pripažinta komunikacijos ir interjero architektūros kategorijose. 2016 m. Berlyne atidengtas IFA 140 kvadratinių metrų pastatas. Jis buvo specialiai sukurtas, siekiant pabrėžti prietaisų „Meno esmę“ (angl. – Art of Essence”).

„LG prietaisų dizainas yra sukurtas pagal kliento norus ir poreikius. Šie apdovanojimai parodo, kad mūsų sprendimai keičia nusistovėjusias tradicijas, kokia turi būti buitinė technika,“ – teigė Noh Chang-Ho, „LG Electronics“viceprezidentas ir korporacijos dizaino vadovas.

Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com

Add a Comment