„KasperskyLab“ pradeda šachmatų partiją: bendrovė tapo FIDE ir „World Chess“ partnere

„KasperskyLab“ tapo oficialia Tarptautinės šachmatų federacijos FIDE ir čempionų turnyrų ciklo organizatoriaus „WorldChess“ rėmėja, taip pat jų partnere informacinio saugumo srityje. Bus bendradarbiaujama dvejus metus – per „Grand Prix FIDE“ turnyrus 2017 m. ir remiant pretendentus gauti pasaulio šachmatų čempiono vardą 2018 m.
Kaip partnerė informacinio saugumo srityje „KasperskyLab“ užtikrins visapusę FIDE ir nacionalinių šachmatų federacijų IT infrastruktūros apsaugą. Taip pat bendrovė teiks apsaugą nuo kompiuterinių grėsmių žaidėjams, dalyvaujantiems dvejus metus truksiančiame FIDE ir „World Chess“ turnyrų cikle, ir surengs jiems kelis kibernetinio saugumo mokymus.
Be to, „KasperskyLab“ taps FIDE ir „World Chess“ suplanuotų 2017–2018 m. čempionų ciklo varžybų rėmėja – per turnyrus bendrovės logotipas puikuosis ant visų šachmatų žaidėjų stalų.
„Labai džiaugiuosi, kad tarp mūsų rėmėjų dabar yra „KasperskyLab“ – vienas žinomiausių pasaulio prekių ženklų ir lyderiaujantis kibernetinio saugumo srities žaidėjas. Esu tikras, kad mūsų bendradarbiavimas geriausiams pasaulio šachmatininkams bus naudingas,“ – pareiškė Georgios Makropulos, FIDE vise prezidentas.
Eugenijus Kaspersky, „Kaspersky Lab“ generalinis direktorius papasakojo, kodėl bendrovė nusprendė pradėti darbą su FIDE: „Labai džiugu, kad mes tapome Tarptautinės šachmatų federacijos partnere. Man šachmatai – ypatingas žaidimas, kuriame svarbu ir strateginis, ir taktinis meistriškumas. Šiuolaikinės šachmatų teorijos neįmanoma įsivaizduoti be kompiuterinių algoritmų, tačiau, čia, žinoma, įdomiausia protų kova. Kai kurios didmeistrių partijos žavi, jas galima pavadinti tikrais šedevrais. Ir labai smagu tapti viso to dalimi.“
Savo ruožtu Ilja Merenzonas, „World Chess“ bendrovės, turinčios komercines teises vykdyti FIDE turnyrus, vadovas teigė: „Šachmatai šiandien tapo iš tikrųjų aukštųjų technologijų sportu, glaudžiai susijusiu su IT. Taigi, „Kaspersky Lab“ pačiu natūraliausiu būdu tapo šachmatų partnere ir rėmėja.“
2016 m. pabaigoje „Kaspersky Lab“ tapo jauniausiu didmeistriu šachmatų istorijoje ir pasaulio vicečempiono Sergejaus Kariakino rėmėju. Bendrovė remia sportininko dalyvavimą tarptautiniuose turnyruose ir užtikrina jo informacinį saugumą.
Be to, „Kaspersky Lab“ yra dar dviejų Rusijos šachmatininkų – 11 metų Andrejaus Cvetkovo, kandidato į sporto meistrus ir tarptautinių turnyrų prizininko, ir 19 metų Michailo Antipovo, didmeistrio ir šachmatų pasaulio čempiono tarp jaunųjų šachmatininkų – rėmėja. Su abiem sportininkais bendrovė bendradarbiauja nuo 2012 m. „Kaspersky Lab“ remiami jaunieji šachmatininkai gali dalyvauti tarptautiniuose turnyruose ir treniruotis prestižinėse šachmatų mokyklose.

Apie „Kaspersky Lab“
„Kaspersky Lab“ – pasaulinė kibernetinio saugumo bendrovė, įkurta 1997 m. Bendrovės sukauptos žinios apie grėsmes ir saugumą nuolat paverčiamos saugumo sprendimais ir paslaugomis, siekiant apsaugoti viso pasaulio ypatingos svarbos verslo infrastruktūras, vyriausybes ir naudotojus. Didelį bendrovės saugumo portfelį sudaro pirmaujanti „Endpoint Security“ klasės apsaugos sistema ir daugybė specializuotų apsaugos sprendimų bei paslaugų, skirtų kovoti su sudėtingomis skaitmeninėmis grėsmėmis. Daugiau nei 400 mln. naudotojų ir 270 tūkst. verslo klientų apsaugomi „Kaspersky Lab“ technologijų.
Išsamiai sužinokite www.kaspersky.com.

Add a Comment