„Smart-ID“ tapo prieinama „Huawei“ programėlių parduotuvės vartotojams

Nuo šiol „AppGallery“ parduotuvės vartotojai taip pat gali atsisiųsti asmens tapatybės nustatymui skirtą programėlę „Smart-ID“, kuri šiandien Lietuvoje turi jau beveik 1,5 mln. vartotojų.

„Smart-ID“ programėlė ES valstybėse plačiai naudojama prisijungiant prie e. paslaugų, elektroninės bankininkystės ir dokumentų pasirašymo. Vien Baltijos šalyse kasdien šia programėle atliekama daugiau nei 3 mln. operacijų, o per dieną prisijungia per 1 mln. unikalių vartotojų.

„Šiandien „Smart-ID“ yra populiariausias asmens tapatybės nustatymo sprendimas tiek Lietuvoje, tiek Baltijos šalyse, todėl mes nuolat stengiamės gerinti savo vartotojų patirtį. Todėl „Smart-ID“ atsiradimas programėlių parduotuvėje „AppGallery“ buvo natūralus žingsnis, nes „Huawei“ įrenginių vartotojų skaičius sparčiai auga, o nuo šiol jie taip pat gali naudotis mūsų programėle“, – teigia „SK ID Solutions“, sukūrusios „Smart-ID“, valdybos narė Liisa Lukin.

Bendrovė „SK ID Solutions“ pirmą kartą „Smart-ID“ sprendimą pristatė 2017 m. Jau per pirmuosius 18 mėnesių „Smart-ID“ pradėjo naudoti milijonas vartotojų, o po ketverių metų šiandien šis skaičius išaugo trigubai. „Smart-ID“ suteikia prieigą šimtams viešųjų ir privačių paslaugų teikėjų. Vien Baltijos šalyse, pasak L. Lukin, per mėnesį „Smart-ID“ pagalba atliekama beveik 70 mln. operacijų, iš jų – net 30 mln. vien Lietuvoje.

Kaip teigia „Huawei Mobile Services“ verslo vystymo ir operacijų vadovas Audrius Granickas, „Smart-ID“ prisijungimas prie „Huawei“ programėlių parduotuvės – ilgai lauktas pasiekimas.

„Mūsų programėlių parduotuvės plėtra įgauna pagreitį, o „Smart-ID“ prisijungimas prie kasdien plečiamo programėlių skaičiaus – svarbus pasiekimas. Nuo šiol „Huawei“ įrenginių vartotojai galės patogiau ir išmaniau atsiskaityti už internetinius pirkinius, naudotis bankinėms operacijomis ir paprasčiau nustatyti savo asmens tapatybę. Prie parduotuvės plėtros nuosekliai dirbame toliau ir tikimės dar šiemet nustebinti naujomis programėlėmis, kurios prisijungs prie „AppGallery“ parduotuvės“, – sako A. Granickas.

Neseniai prie „Smart-ID“ programėlės buvo pridėta galimybė užsiregistruoti naudojant biometrinius duomenis, o tai reiškia, kad nesant elektroninės tapatybės patvirtinimo priemonių, galite patys susikurti „Smart-ID“ paskyrą nesilankydami banko skyriuje.

Šiandien „Huawei“ programų parduotuvėje yra atstovaujama visiems pagrindiniams paslaugų teikėjams, įskaitant TOP10 pagal atsisiuntimus, kelionių dalijimosi paslaugas (pvz., „Bolt“), naujienų portalus, maisto kurjerių paslaugas (pvz., „Bolt Food“), finansines paslaugas (pvz., „Paysera“, „TransferGo“) ir kt. 2018 m. pristatyta programėlių parduotuvė „AppGallery“ greitai tapo trečia pagal dydį oficialia pasaulyje programėlių parduotuve, kurioje kiekvieną mėnesį veikia 530 milijonų aktyvių vartotojų. Per pastaruosius metus „AppGallery“ Europoje išaugo 61,5 proc. iki daugiau nei 42 mln. vartotojų.

Vien pernai iš „AppGallery“ programėlių buvo atsisiųsta 384,4 mlrd. kartų. Šiandien šioje parduotuvėje yra daugiau nei 120 tūkst. programėlių, o „AppGallery“ atsisiuntimų skaičius Baltijos šalyse per pastaruosius metus išaugo daugiau nei dvigubai ir šiemet šis augimas tęsiasi.

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR
„Smart-ID“ tapo prieinama „Huawei“ programėlių parduotuvės vartotojams