Ką reiškia „kodas“ PRP?

Tai nėra slaptažodis, o tuo labiau ne paslaptis. Tai atsakymas moterims, kurios nori išlaikyti amžiną jaunystę.

Moteriai trisdešimt, keturiasdešimt penki ar šešiasdešimt penki metai, viduje tupi jausmas, lyg tau dvidešimt. Lyg būtum paauglė, įsispraustum į džinsus, užsimestum „oversize“ megztuką ir palaidais plaukais pasileistum į miestą tvarkyti savo reikalų. Tik kodėl tas jausmas taip ima tolti nuo vaizdo veidrodyje?

Žinoma savijauta ir sveikata svarbiau už vaizdą, bet jei kiekvieną kartą pažvelgus į veidrodį subjūra nuotaika – laikas kažką daryti.

Šioj vietoj ir padėtų tas „kodas“ PRP. Ir visai čia ne kodas, o odos procedūra atliekama naudojant trombocitais prisotintą plazmą. Tai atliekama daug paprasčiau nei gali pasirodyti perskaičius šį pavadinimą.

Ši procedūra atliekama pacientams, kai norima:

  1. atjauninti odą;
  2. sumažinti smulkius randus;
  3. atkurti odos stangrumą;
  4. mažinant išsiplėtusias poras;
  5. pašalinti pigmentines dėmes;
  6. nualintai veido odai atgaivinti.

Procedūrai atlikti nereikalingas specialus pasiruošimas. Iš paciento venos paimamas kraujas, kuris patalpinamas į specialų rezervuarą, o jis į tam skirtą prietaisą, kuriame kraujas centrifuguojamas. Rezervuare esantis gelis atskiria plazmą ir trombocitus. Paruoštas preparatas maža adatėle leidžiamas į probleminės odos sritis. Tai gali būti atliekama tiek veido tiek kaklo ar dekoltė zonose.

PRP procedūra gali būti taikoma netgi plaukų srityje siekiant sustiprinti plaukų šaknis, paskatinti naujų plaukelių augimą.

Preparatas patekęs į odos sluoksnį aktyvuoja kamienines ląsteles, prasideda odos atsinaujinimo procesas. Šią procedūrą pakanka atlikti vieną kartą per metus. Kartojant ją efektastik stiprėja.

Kokybiškai PRP procedūrą atlieka GP klinikos gydytojai specialistai. Aplankykite https://gpklinika.lt/prp/ ir sužinokite kaip galite užsiregistruoti šiai procedūrai.