Išmanioji programėlė – galimybė verslui: 5 priežastys, kuo ji gali būti naudinga

Intensyvi konkurencinė kova bei klientų poreikių pokyčiai verslą nuolat skatina ieškoti naujų sprendimų. Šiandien jam tenka galvoti ne tik apie tai, kaip pagerinti klientų aptarnavimo patirtį, bet ir atrasti naujų būdų, kaip didinti savo žinomumą bei pritraukti naujų pirkėjų, kartu optimizuojant procesus, mažinant kaštus ir auginant pajamas. Verslo vystymo ekspertai sutinka, kad sprendžiant minėtus iššūkius į pagalbą galima pasitelkti technologijas, kurios jau yra pažengusios tiek, kad verslui talkintų siekiant plataus spektro tikslų. Vienas tokių technologinių sprendimų – išmaniosios programėlės, kurių šiandien visame pasaulyje naudotojai atsisiunčia vis daugiau. Šiame tekste pateikiamos 5 priežastys, kuo išmaniosios programėlės gali būti naudingos kiekvienam verslui.

Padidinsite prekės ženklo matomumą. Įdiegus programėlę į išmanųjį įrenginį, įmonės logotipas bei pavadinimas yra matomi klientų prietaisų ekranuose kone nuolatos. Tokiu būdu padidėja tikimybė, kad esant konkrečiam poreikiui, kurį gali patenkinti jūsų verslas, klientas atsidarys būtent jūsų aplikaciją vietoje to, kad konkretaus produkto ar paslaugos ims ieškoti internete.

„Tai neabejotinai suteikia pranašumą prieš konkurentus, kurie galbūt dar tik svarsto sukurti savo išmaniąją programėlę. Jei norite greito prekės ženklo matomumo padidinimo, mobilioji aplikacija yra puikus būdas tą pasiekti. Be abejo, šiuo atveju svarbiausia užtikrinti, kad naudotojas aplikacijoje ras tai, ko jam reikia, o pats aptarnavimo procesas bus patogus ir greitas“, – pasakoja „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse Justė Karpavičiūtė.

Pagerinsite klientų aptarnavimo patirtį. Būtent patogumas ir greitas aptarnavimas yra vieni pagrindinių kriterijų, užtikrinančių gerą klientų patirtį. J. Karpavičiūtė atkreipia dėmesį, kad klientams gali būti ypač naudinga, jei pasiekti prekes ar paslaugas jie galės bet kuriuo metu, o pageidaujamą rezultatą gaus vos keliais mygtuko paspaudimais.

„Šiandien pirkėjas yra aktyvus 24/7 principu, todėl ir verslo prieinamumas privalo atitikti šį kriterijų. Tą leidžia įgyvendinti išmanioji programėlė, kuri užtikrina, kad apsipirkimas jūsų parduotuvėje gali vykti tiek dieną, tiek naktį. Be abejo, tai galioja ne tik kalbant apie apsipirkimą, bet ir pasinaudojimą konkrečia paslauga, informacijos paiešką, konsultacijos gavimą. Tokia galimybė ypač naudinga, jei neturite pagalbos telefono linijos, kadangi programėlė gali turėti funkciją, kuria naudodamiesi klientai gali susisiekti su jumis bet kuriuo metu“, – aiškina J. Karpavičiūtė.

Turėsite papildomą rinkodaros įrankį. „Huawei“ atstovės teigimu, išmanioji programėlė gali veikti ir kaip rinkodaros įrankis, kurį yra lengva integruoti į populiariausius pasaulio socialinius tinklus. Tai reiškia, kad vienu mygtuko paspaudimu klientai gali per savo paskyrą pasidalinti jūsų programėle arba savo patirtimi ja naudojantis.

„Tai gali būti išnaudojama kaip nemokamas viešumas. Be to, naudodamiesi tiesioginiu pranešimu (angl. push notification), galite greitai informuoti esamus ar potencialius klientus apie būsimas akcijas bei specialius pasiūlymus. Tai yra išties tikslingas įrankis perduoti žinutę būtent tiems, kuriuos norite pasiekti“, – kalba J. Karpavičiūtė.

Pritrauksite naujų klientų. Išmanioji programėlė iš esmės yra kaip atskiras komunikacijos kanalas, galintis privilioti naujų klientų. J. Karpavičiūtės įsitikinimu, kuo išmanioji programėlė yra labiau prieinama, tuo didesnė tikimybė šį tikslą įgyvendinti.

„Šiandien egzistuoja ne viena programėlių parduotuvė, kurioje naudotojai yra aktyvūs bei ieško aplikacijų. Pavyzdžiui, integruodami savo programėlę į „AppGallery“ būsite tikri, kad ją atras visi „Huawei“ išmaniųjų įrenginių savininkai. Be to, dar greitesnę bei patogesnę jūsų programėlės paiešką garantuoja „Petal“ paieška paremtas „Find Apps“ sprendimas, kuris valdomas daugiau nei 40 kalbų, yra prieinamas 45 šalyse bei regionuose ir randa norimus produktus ne tik „AppGallery“, bet ir kitose prieinamose programėlių parduotuvėse“, – pasakoja bendrovės atstovė.

Sumažinsite išlaidas ir padidinsite pajamas. Išmanioji aplikacija, per kurią egzistuoja galimybė vykdyti užsakymus, gali lengvai pavirsti ir atskiru pajamų kanalu. Jei ji tampa patrauklesne alternatyva klientams, pasak J. Karpavičiūtės, labai realu, kad klientai vis dažniau naudosis būtent šia platforma, o ne įprasta interneto svetaine ar juo labiau – fizine parduotuve.

„Verslas šiandien jau netgi taiko specialias akcijas klientams, kurie naudojasi būtent mobiliąja aplikacija. Taip yra ne tik išlaikomas klientas, bet ir skatinamas dažnesnis jo apsipirkimas. Kita vertus, kartu mobilioji aplikacija leidžia sumažinti išlaidas programinės įrangos priežiūrai, kadangi tai yra paprastesnė alternatyva įprastoms interneto svetainėms“, – kalba „Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse.

 

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/


Susisiekite su mumis:

Justė Karpavičiūtė

„Huawei“ komunikacijos vadovė Baltijos šalyse

juste.karpaviciute@huawei.com

Tel. nr. +370 695 95176

Pranešimą paskelbė: Sandra Paškauskaitė, UAB „INK agency“
Išmanioji programėlė – galimybė verslui: 5 priežastys, kuo ji gali būti naudinga