Iphone remontas: kaip išvengti gedimų?

Iphone yra vienas populiariausių telefonų, apie kurį svajoja daugelis. Visgi brangiai kainuoja ne tik telefonas, bet ir jo remontas. Todėl įsigijus labai svarbu telefoną tinkamai prižiūrėti ir saugoti, jog būtų galima išvengti galimų gedimų.

Saugokite nuo drėgmės

Nors naujesni Iphone modeliai yra atsparūs vandeniui ir drėgmės nereikia baimintis, senesnių modelių savininkams reikia būti atsargiems. Deja, bet senesni telefonai nėra atsparūs vandeniui ir dėl drėgmės gali atsirasti daug įvairių gedimų. Dalis jų – sunkiai pataisomi. Jeigu per lietų kalbėjote telefonu arba senesnis Iphone netyčia įkrito į vandenį, nedelsdami ieškokite specialisto, kuris galėtų peržiūrėti telefoną. Iphone remontas ne visada būtinas tokiu atveju, tačiau bent dalinė apžiūra reikalinga.

Ekranai nėra geležiniai

Deja, bet neretai Iphone pasiekia meistrų rankas dėl įskilusio stiklo. Telefono stiklo skilimo išvengti tikrai gali, ypač atsižvelgiant į tai, jog bet kurioje telefonų parduotuvėje galima įsigyti telefono ekraną saugantį stiklą. Deja, bet ne kiekvienas telefono savininkas apie tai pagalvoja, todėl prireikia telefono remonto. Stikliuko pakeitimas nekainuoja pigiai, juk reikia mokėti ne tik už darbą, bet ir patį ekrano stiklą. Būkite atsargūs, kai šalia turite telefono bei būtinai nusipirkite apsauginį stiklą.

Greitai išsikrauna telefono baterija

Kuo ilgiau telefono baterija laiko, tuo geriau. Būtent dėl šios priežasties juk ir yra Iphone taip stipriai mylimi. Šie telefonai gali būti nekraunami labai ilgai. Visgi tai priklauso ne tik nuo telefono baterijos, bet ir mūsų. Jeigu pasirenkamas ryškiausias telefono ekranas, nuolat įjungtas internetas ir telefonas naudojamas, tuomet išsikrauna greičiau. Visgi dėl to tikrai nereikia nerimauti. Pakeiskite įpročius ir telefoną reikės rečiau krauti. Nerimauti reikia tada, kai telefonas retai naudojamas, tačiau vis tiek greitai išsikrauna. Deja, tuomet jau reikalingas Iphone remontas. Greičiausiai teks keisti bateriją, nes senoji jau susidėvėjusi.

Neatidarinėkite neaiškių nuorodų

Kaip ir kompiuteris, taip ir telefonas gali būti pažeistas virusų. Neatidarinėkite nuorodų, kurios jums kelia įtarimą. Telefonams virusai gali padaryti daug žalos, todėl jokiu būdu nerizikuokite.