„Huawei“ ketina paruošti daugiau nei 700 tūkst. specialistų: didins investicijas Europos regione

Telekomunikacijų bendrovė „Huawei“ gegužės 27 d. nuotoliniu būdu surengė Centrinės, Rytų ir Šiaurės Europos regionams skirtą „Eco-Connect“ konferenciją, kurioje dalyvavo daugiau nei tūkstantis skaitmeninės ekosistemos partnerių. Renginio metu bendrovė paskelbė apie dar didesnes investicijas į Senojo žemyno regiono talentus.

„Per pastaruosius kelerius metus, spręsdami praktinius skaitmenizacijos iššūkius, sugebėjome pagreitinti Centrinės, Rytų ir Šiaurės Europos skaitmeninę transformaciją bei kartu augti kaip verslo bendruomenė, – teigia James Li, „Huawei“ Europos regiono stebėtojų tarybos prezidentas, – Mes pasiruošę didinti investicijas regione ir kartu su partneriais kurti visiems pasiekiamą ir klestinčią ekosistemą.“

Bendrovė skirs daugiau lėšų Centrinės, Rytų ir Šiaurės Europos ekosistemos plėtrai bei susikoncentruos į talentų ugdymą. Iki 2023 metų „Huawei“ planuoja naujos kartos skaitmeninius įgūdžius suteikti daugiau nei 18 000 studentų bei partnerių ir taip visame pasaulyje paruošti daugiau nei 700 000 kvalifikuotų profesionalų.

Šiuo metu telekomunikacijų bendrovė bendradarbiauja su daugiau nei 900 universitetų visame pasaulyje, kurdama lokalias „Huawei ICT“ akademijas. Šios mokymo įstaigos rengia sertifikuotus kursus 5G, dirbtinio intelekto, debesijos, daiktų interneto ir kitose srityse. Kursais siekiama pagerinti studentų skaitmeninius įgūdžius ir kelti profesinę kvalifikaciją.

Planuojama, kad ateityje ekosistemos partnerių tinklas bus plečiamas. To tikslas – suteikti specializuotus mokymus, kurie labiau orientuoti į praktinį žinių pritaikymą, verslo konsultacijas ir tinklo kūrimo idėjas, skatinančias augimą ir padedančias klestėti visai ekosistemai.

Kiek anksčiau bendrovė pranešė ir apie savo planus 2020 metais Europoje įdarbinti 15 proc. daugiau darbuotojų nei pernai – jų skaičius augs nuo 13 tūkst. iki 14,9 tūkst., o bendrovės apyvarta per ateinančius trejus metus išaugs beveik 50 procentų. Vienu geriausių darbdavių tituluojama telekomunikacijų bendrovė į Europos šalių biudžetą jau yra sumokėjusi 1,8 milijardo eurų mokesčių, o didėjančios investicijos ir į darbuotoją orientuotų darbo vietų kūrimas tik dar labiau prisidės prie regiono ekonomikos skatinimo, kuris šiuo metu, šalims prognozuojant BVP smukimą, Europoje itin svarbus.

Pranešimą paskelbė: Lina Mickutė, UAB „INK agency“
„Huawei“ ketina paruošti daugiau nei 700 tūkst. specialistų: didins investicijas Europos regione