GPS sekimo įranga verslo transportui – pagrindiniai privalumai

Galvojate apie GPS sekimo įrangos naudojimą savo įmonei priklausančiose transporto priemonėse? Nors darbuotojai gali būti nepatenkinti dėl savo privatumo darbo metu, tačiau iš tikrųjų GPS sekimo įranga (https://sekimas.lt/10-gps-sekimo-iranga), įmontuota komercinėje veikloje naudojamame transporte, turi daugybę privalumų.

Padidinamas darbo našumas ir mažiau trikdomi vairuotojai

Nors yra labai svarbu turėti tiesioginį ryšį su įmonei priklausančio transporto vairuotojais, suderinant prekių paėmimo vietas, suplanuojant pristatymus ar informuojant apie pasikeitusią situaciją, nuolatinis skambinimas, klausiant, kurioje vietoje yra vairuotojas, labai blaško ir mažina vairuotojo darbo produktyvumą. Jau nekalbant apie didesnes laiko sąnaudas, kurias patiria ir nuotoliniu būdu vairuotojų darbą administruojantys darbuotojai. Taigi, tereikia įsivaizduoti, kiek daug laiko jūsų verslas galėtų sutaupyti, jei jūs visuomet žinotumėte, kur yra įmonei priklausančios transporto priemonės!

Matydami, kur kiekvieną akimirką yra jūsų transporto priemonės, galėsite ne tik veiksmingiau planuoti vairuotojų maršrutus, tačiau taip pat padidinti ir jų darbo našumą, sumažinti prekių pristatymui tenkančias laiko sąnaudas ir padidinti įmonės gaunamas pajamas.

GPS sekimo įrangos pagalba pagerinamas klientų aptarnavimas

Vietoje to, kad klientams pateiktumėte tik apytikslį laiką, kada jie gaus savo siuntą, naudodami GPS sekimo įrangą, jūs galite minučių tikslumu žinoti, kada konkrečią transporto priemonę eksploatuojantis vairuotojas bus nurodytoje vietoje. Tai verslui sukuria palankesnes sąlygas vartotojų aptarnavimo atžvilgiu, o tai savo ruožtu padidina ir klientų aptarnavimo kokybę.

Pavyzdžiui, jei jūsų įmonės klientas susisiekia su skambučių centru ir pasiteirauja, kada jūsų vairuotojas jiems pristatys siuntą, žinodami, kokiu atstumu nuo kliento yra jūsų vairuotojas, galėsite nedvejodami pateikti atsakymą. Jūsų klientai tai neabejotinai įvertins teigiamai, o toks operatyvus ir sklandus aptarnavimas suteiks jūsų verslui didesnį konkurencinį pranašumą.

Padidinamas darbuotojų ir krovinių saugumas

Nepaisant to, ar yra transportuojamas brangus krovinys, ar transporto priemonės eksploatuojamos labai prastomis oro sąlygomis – GPS sekimo įranga gali pagelbėti padidinant jūsų darbuotojų saugumą kelyje.

Nei vienas nesame apsaugoti nuo nenumatytų problemų, todėl jei įmonės transportas visuomet yra sekamas ir yra žinoma kiekvienos transporto priemonės būvimo vieta, nutikus nelaimei ir vairuotojui neturint galimybės susisiekti su pagalbos centru, galima operatyviai sureaguoti į įvykį ir išvengti rimtų pasekmių.

Greitas pavogto automobilio suradimas

Jei susiduriama su transporto priemonės vagyste, GPS sekimo įrangos pagalba žinant konkrečią automobilio būvimo vietą, galima lengviau surasti ir atgauti pavogtą automobilį. Be to, operatyvus reagavimas į tokį įvykį ir greitas automobilio vietos nustatymas padidina tikimybę, kad automobilis bus sugrąžintas nepažeistas.

Tuo tarpu, jei žinote, kad jūsų įmonei priklausanti transporto priemonė šiuo metu turi būti nenaudojama, tačiau į savo mobilųjį telefoną gaunate SMS žinutę, jog ji pajudėjo iš savo būvimo vietos, jūs galite nedelsdami reaguoti, išsiaiškindami ar tai padarė jūsų darbuotojas, ar vis dėlto tai yra transporto priemonės vagystė.

Sumažina administracinį darbą

Kadangi GPS sekimo įrangos, kuri yra naudojama transporto priemonėms sekti, pagalba galima žinoti, kur realiu laiku yra transporto priemonė ir taip pat žinoti kuriuo maršrutu ji keliauja, tampa lengviau nustatyti, kiek kilometrų įveikiama, kurie maršrutai yra veiksmingiausi ir kiek laiko yra praleidžiama kelyje. Vietoje to, kad visa tai būtų bandoma užfiksuoti nuolatinės komunikacijos tarp darbuotojų pagalba, kartu fiziškai fiksuojant šiuos duomenis, GPS sekimo įranga palengvina pastarąjį procesą, sumažindama administracinio darbo apimtis.

Todėl jei norite padidinti darbuotojų produktyvumą, verslo našumą, sumažinti vairuotojų blaškymąsi, pagerinti klientų aptarnavimo kokybę, padidinti saugumą, sumažinti patiriamus kaštus ir veiksmingiau vystyti savo verslą, GPS sekimo įranga gali būti praktiškas šiuolaikinis technologinis sprendimas.

Informacija: https://sekimas.lt/