Geriausias LG siūlomas LED televizorius „NanoCell“ – jau ir Lietuvoje

Geriausias LG siūlomas LED televizorius „NanoCell“  – jau ir Lietuvoje

LG Electronics (LG) „NanoCell“ televizoriai, pažangiausias kompanijos LED televizorių gaminys, suteikia aukščiausią vaizdo kokybę, tikrovišką vaizdą, kalibruotas spalvas ir platesnius žiūrėjimo kampus, kartu su nepaprastai plonu monitoriumi bei daugiau plačių ekranų pasirinkimų nei bet kada anksčiau. Kaip jau yra skelbusi LG Electronics (LG), jos 2019 metų aukščiausios kokybės televizorių linijoje pasirodo pažangūs OLED ir „NanoCell“ televizoriai.

Pastarieji televizoriai pasižymi idealiu tamsių spalvų kontrastu ir puikia vaizdo kokybe, išryškinančia pačias smulkiausias detales. Dar vienas reikšmingas LG „NanoCell“ naujos kartos televizorių pranašumas – jie leidžia mėgautis tobula vaizdo kokybe iš dar platesnio žiūrėjimo kampo.

LG televizoriuose įmontuotas „α7 Gen 2“ procesorius pagerina vaizdo ir garso kokybę naudodamas giliojo mokymosi technologiją ir prieigą prie išsamios vaizdo duomenų bazės. Tai leidžia procesoriui įvertinti rodomo turinio kokybę ir, pritaikius tinkamiausią algoritmą, optimizuoti vaizdą taip, kad jis atrodytų itin tikroviškai. Procesorius taip pat analizuoja aplinkos apšvietimą ir automatiškai nustato optimalų ekrano ryškumą.

Dėl kompanijos antros kartos α pažangaus procesoriaus ir giliojo mokymosi technologijų, „NanoCell“ televizoriai pasižymi dirbtinio intelekto vaizdo ir garso kokybe. Tuo tarpu erdvinio atpažinimo technologija padeda pritaikyti jį prie namų aplinkos ir suteikia puikų, kokybišką „Dolby Atmos“ garsą, atsižvelgiant į turinį. Dėl to, žiūrint filmus ir TV laidas, lengviau suprasti dialogus, o klausantis muzikos aiškiau girdimi vokalai.

Rinktiniai 2019 metų „NanoCell“ modeliai palaiko „HDMI 2.1“, kad būtų galima žiūrėti 120 kadrų per sekundę turinį, taip pat siūlo didelio dažnio 4K raiškos vaizdus (4K HFR), automatinį mažos delsos režimą (ALLM), kintamą atnaujinimo dažnį (VRR) ir patobulintą garso grįžties kanalą (eARC).

Be to, LG „WebOS“ išmanusis televizorius su „Magic Remote“ pulteliu užtikrina patogų ir intuityvų televizoriaus valdymą – galimybę naudoti naujausias internetinio turinio programėles, jungti mobilų telefoną prie televizoriaus ir atkurti 4K turinį iš įvairių šaltinių išlaikant aukščiausią kokybę. Šias naujausias funkcijas neabejotinai įvertins kompiuterinių žaidimų konsolių vartotojai, kadangi kadrų atnaujinimo dažnis ir vaizdo kokybė jiems ypatingai svarbūs.

LG „NanoCell“ 2019 metų televizorių liniją sudaro penki modeliai, kurių ekrano įstrižainės yra nuo 49 iki 86 colių.

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”