Vilniuje susirinks fintech ir blockchain elitas


Vilniuje susirinks fintech ir blockchain elitas

„Savaitgalį mūsų laukia dar neregėtos įkurtuvės“, teigia išskirtinės formos pastatą Green Hall valdančios nekilnojamojo turto įmonių grupės „Urban Inventors“ direktorius Lionginas Šepetys.  Beveik 150 svečių, kuriuos drąsiai galima vadinti fintech ir blockchain elitu, oficialiai inauguruos  pirmąjį Europoje tarptautinį Blockchain Centre Vilnius

„Šiuo metu visa pasaulinė blockchain bendruomenė turi vieną tikslą – vystyti pačią technologiją. Daugelis lyderių Lietuvą žino, nes jau yra blockchain startuolių, sutelkusių nemenką kapitalą ir sėkmingai besiskinančių kelią tarptautinėse rinkose. Mes įdomūs pasauliui, nes turime talentų, turime rimtą mokslinį potencialą, didelį susidomėjimą blockchain technologija, greičiausią internetą ir palankias verslo sąlygas”, teigia Eglė Nemeikštytė, Blockchain Centre Vilnius vadovė.

Ar Lietuvos banko, Lietuvos Respublikos Ūkio ministerijos brėžiama strateginė Lietuvos kryptis – tapti regiono fintech ir blockchain technologijų lydere – pasiteisins, parodys laikas, tačiau banko sandbox, LBchain  iniciatyvos yra stiprus signalas investuotojams.

Blockchain centro atidarymas Lietuvoje – reikšmingas žingsnis Lietuvai tarptautiniu mastu garsinant Lietuvos vardą ir neeilinė galimybė pritraukti tarptautinius blockchain ekspertus į Lietuvą, tapti jungiamąja grandimi, vienijančia blockchain technologijos entuziastus, technologijos vystytojus ir verslą tarptautiniu mastu. Į vieną vietą suburti tiek ekspertų iš viso pasaulio – neeilinė galimybė Lietuvai pristatyti save, perimti gerąsias kitų valstybių praktikas ir pasidalinti savo patirtimi vystant naujas technologijas ir idėjas“, teigia Rokas Bukauskas, advokatų kontoros „PwC Legal“ vadovas.

Jau šį šeštadienį, sausio 27 d. Vilniuje bus atidarytas Blockchain centre Vilnius. Atidarymo iškilmėse dalyvaus Lietuvos Respublikos Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, Europos Centrinio Banko atstovas Dirk Bullman, Europos komisijos DGConnect narys Piere Marro, Oksfordo universiteto mokslininkas, dr. Atif Ansar, Jungtinės Karalystės finansų žvaigždė Budeep Singh Rangar, NEM.io vadovas Lon Wong, su Ričardu Bransonu dirbanti Cassandra Haris Dodhe ir dar daugiau nei šimtas asmenų, atstovaujančių skirtingus blockchain projektus. 

„Tarptautiškumas yra mūsų vizitinė kortelė. Lietuva gali tapti namais geriausiems pasaulyje inovacijų projektams, Vilniuje reziduos ir savo verslus augins be galo įdomūs ir talentingi žmonės, mūsų Centre žiniomis ir patirtimi dalinsis tikri profesionalai. Tai šansas Lietuvai ir kiekvienam iš mūsų”, pozityviai nuteikia Blockchain Centro Vilniuje vadovė Eglė Nemeikštytė.

Žiniasklaidos atstovams dalyvavimas renginyje atviras. Maloniai kviečiame. 

Pranešimą paskelbė : Agnė Zalanskaitė, Blockchain centre Vilnius / UAB NTSG