Užsakomųjų verslo paslaugų bendrovė „Webhelp“ įsigijo klientų patirties valdymo įmonę „Runway BPO”

PARYŽIUS, 2018 m. gegužės 16 d. – Tarptautinė pirmaujanti užsakomųjų verslo paslaugų (UVP) ir klientų patirčių bendrovė „Webhelp“ patvirtino įsigijusi didžiąją dalį įmonės „Runway BPO“, teikiančios klientų patirčių paslaugas artimoms rinkoms (angl. nearshore), akcijų.

„Runway“, kurios būstinė įsikūrusi Rygoje (Latvija), valdo devynis daugiakalbius paslaugų centrus Latvijoje, Norvegijoje, Estijoje, Lietuvoje, Ukrainoje ir Ispanijoje. Centruose dirbantys apie 1000 darbuotojų teikia kelionių, plataus vartojimo prekių, apskaitos, IT ir žmogiškųjų išteklių paslaugas. Po įsigijimo jomis bus papildytas esamas „Webhelp“ paslaugų portfelis.

Šiais metais „Runway“ švenčia 15 metų jubiliejų. Bendrovė itin augo vadovaujant jos įkūrėjui Nilsui Sundlingui ir generaliniam direktoriui Uldiui Prieditisui. Komanda, atsakinga už bendrovės sėkmę, išliks dirbti ir toliau, kad užtikrintų kompetenciją, ryšius ir vietos specifikos išmanymą, ir kuo labiau padidintų plėtros galimybes Šiaurės regione ir visoje Europoje.

Vienas iš „Webhelp“ įkūrėjų Frédérikas Jousset sako:

„Runway“ yra puiki bendrovė, turinti didelę patirtį teikiant aukščiausios klasės klientų patirtį Skandinavijos ir tarptautinių klientų vardu. Mes labai džiaugiamės, galėdami suvienyti jėgas su kompanija, jos valdymo komanda ir darbuotojais, plėsti „Webhelp“ tinklą ir skatinti bendrovės plėtrą Skandinavijos rinkoje, teikiant išteklius ir investuojant.

Uldis Prieditis, „Runway BPO“ generalinis direktorius, sako:

„Runway“ buvo įkurtas prieš 15 metų, nes siekėme tapti gerai žinomu ir gerbiamu partneriu Skandinavijos UVP rinkoje, daug dėmesio skirdami puikiai santykių su klientais valdymo patirčiai, ypač kalbant apie kokybę ir specialius sprendimus. Mūsų pastangos paskatino ilgalaikę partnerystę su klientais. Su daugeliu iš jų mes bendradarbiaujame jau daugiau nei 10 metų, turėdami nuostabią komandą iš daugiau nei 1000 puikių darbuotojų, kurie kiekvieną dieną dirba mūsų klientams. Dabar mūsų tikslas yra plėsti ir tarptautinį bendradarbiavimą. Šiame kontekste nuosavybės perėjimas „Webhelp“ grupei puikiai tinka įmonei, jos klientams ir darbuotojams. Padidėjusios augimo galimybės padės palaikyti užimtumą, o geriausios praktikos dalijimasis su mūsų tarptautinėmis grupėmis, dirbančiomis „Runway“, padės mums pasiekti dar aukštesnį lygį.

Šis įsigijimas yra „Webhelp“ strategijos dalis, skirta aktyviai vystyti geografinę plėtrą, taip pat stiprinti savo sektoriaus žinias. Jis leis „Webhelp“ siūlyti savo klientams paslaugas keturiose naujose šalyse, kurių kiekviena turi stiprių daugiakalbių galimybių.

Pastarieji 2 metai „Webhelp“ istorijoje buvo labai reikšmingi. Dideli nauji klientai, strateginis įmonės įsigijimas ir pasaulinės investicinės įmonės „KKR“ įsipareigojimas yra realus posūkis „Webhelp“ istorijoje, kuri dabar yra viena iš lyderių UVP sektoriuje.

_________________________________________________________________

Apie „Webhelp“

„Webhelp“ yra pasaulinė užsakomųjų verslo paslaugų (UVP) įmonė, kuri specializuojasi teikdama klientų patirties ir mokėjimų valdyme, pardavimo ir rinkodaros paslaugas socialiniais ir skaitmeniniais kanalais.

Įmonė turi daugiau nei 110 padalinių 33 šalyse, kuriose darbuojasi maždaug 40 000 darbuotojų. Pagrindinis dėmesys skiriamas inžinerijos veiklos tobulinimui, užtikrinant tikrą ir ilgalaikę mūsų klientų veikimo modelių transformaciją, siekiant generuoti finansinę naudą. Mes bendradarbiaujame su kai kuriais progresyviausių pasaulio prekinių ženklų, įskaitant „Sky“, „Shop Direct“, „Bouygues“, „Direct Energie“, „KPN“, „Vodafone“, „La Redoute“, „Michael Kors“ ir „Valentino“.

Per pastaruosius 4 metus bendrovė, kurios pagrindinė buveinė yra Prancūzijoje, Paryžiuje, padidino savo pajamas daugiau kaip 250 proc., investuodama į darbuotojus, aplinką, kurioje jie dirba, ir plėtodama analitinius ir veiklos pajėgumus, siekdama teikti transformacines užsakomąsias paslaugas, sprendžiant daugialypės terpės pasaulio problemas.

„Webhelp“ akcijos priklauso jos vadovybei ir pirmaujančiai pasaulinei investicinei įmonei „KKR“ nuo 2016 m. kovo mėn.

Daugiau informacijos galite rasti www.webhelp.com

Apie „Runway“ 

„Runway“ įkūrė Nissas Sundlingas 2003 m. Bendrovė tapo idealiu partneriu Skandinavijos ir kitoms Europos įmonėms, ieškančioms užsakomųjų paslaugų. „Runway BPO“ yra viskas įtraukta UVP paslaugų bendrovė, galinti teikti įvairias užsakomąsias paslaugas, individualiai pritaikytas kiekvieno kliento specifiniams poreikiams ir reikalavimams. Šiuo metu „Runway“ klientus aptarnauja daugiau nei 1000 darbuotojų 9 padaliniuose 5 šalyse – Latvijoje, Lietuvoje, Estijoje, Ukrainoje ir Ispanijoje.

Daugiau informacijos galite rasti www.runwaybpo.com

Apie įsigijimą

„Avendus Capital“ veikė kaip „Runway“ išskirtinis finansinis konsultantas, o „Webhelp“ teisinė ir finansinė komanda – DLA Piper, Jeremy Scemama, Elise Aubert ir Julien Berger – teikė konsultacijas.

Pranešimą paskelbė: – -, UAB „VIP Viešosios informacijos partneriai”

Daugiau: erp sistema