Tiesioginė „Laisvės pikniko“ transliacija – sparčiu „Tele2“ 4G internetu

Mobilaus ryšio lyderė „Tele2“ prisideda prie antrus metus rengiamo idėjų festivalio „Laisvės piknikas“. Bendrovė užtikrins festivalio transliaciją 4G ryšiu – Kauno Nemuno saloje iškils specialiaiinterneto ryšiui sustiprinti skirta mobili stotis.

„Mums didelė garbė prisidėti prie mąstymą, susibūrimus ir diskusijas skatinančio festivalio. Esame technologijų lyderiai, todėl kokybiškai atliksime mums patikėtą darbą“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Kauno Nemuno salos teritorijoje esantiems mobili „Tele2“ stotis užtikrins kokybišką ir spartų 4G internetą. Ji bus skirta tiek festivalio lankytojams, tiek ir organizatoriams.

Visas renginys bus tiesiogiai transliuojamas 4G ryšiu „Laisvės TV“ žiūrovams, tad kokybė ir greitis – itin svarbūs.

Sustiprinti festivalyje esantį mobiliojo interneto ryšį buvo nuspręsta siekiant kuo mažiau apkrauti miestiečiams skirtas 4G stotis. Ši mobili interneto stotis iškils šeštadienį.

Pernai milžiniško palaikymo sulaikęs Andriaus Tapino „Laisvės piknikas“ tapo vienu netikėčiausių ir didžiausių renginių, kuriame apsilankė 10 000 žmonių iš visos Lietuvos kartu su Lietuvos Respublikos Prezidente, politiniu ir visuomeniniu elitu, žymiausiais muzikos atlikėjais.

Šiemet „Laisvės piknikas“ žengia naują žingsnį ir kviečia visus į idėjų festivalį. „Valstybei trūksta idėjų“, „Valdžia nesikalba su žmonėmis“ – sako daug kas ir jie yra teisūs. Pamėginkime drauge tai ištaisyti. Kalbėkimės. Diskutuokime. Ieškokime išeičių. Visi neabejingi Lietuvos piliečiai kartu su valstybės vadovais, ekonomistais, politikais, visuomenės veikėjais bei savo srities ekspertais dalyvaus viešuose debatuose, idėjų generavimo dirbtuvėse, klausimų – atsakymų sesijose.

Add a Comment