Telefonų ekranai tampa panašūs į kompiuterių: 5 specialūs žaidimai jiems

Telefonų ekranai tampa panašūs į kompiuterių: 5 specialūs žaidimai jiems

Išmaniųjų telefonų gamintojai nuolat investuoja į įrenginių ekranus. Anksčiau dėmesys buvo skiriamas jų dydžiui, skiriamajai gebai, jautrumui, o dabar – ir ekrano atnaujinimo dažniui. Telefonų ekranai tampa beveik tokie kaip kompiuterių – su 90 Hz ar net tokiu pačiu – 120 Hz – atnaujinimo dažniu. Tokiems išmaniesiems telefonams kuriami ir specialūs vaizdo produktai. Išmaniųjų telefonų gamintojo „OnePlus“ ekspertai pateikia 5 telefonams skirtus žaidimus, kurie sujudins nusistovėjusią nuomonę apie jų kokybę.

„Neabejojame, kad aukštesnio atsinaujinimo dažnio ekranai artimiausiu metu taps rinkos standartu, o „OnePlus“ flagmanai jau tai turi. Atnaujinimo dažnis nurodo, kiek kartų per sekundę atnaujinamas ekrano vaizdas. Iki šiol išmanieji telefonai turėjo iki 60 Hz atnaujinimo dažnį, tačiau dabar jis siekia 90 Hz ar net 120 Hz – tiek, kiek žaidimų kompiuterių ekranuose. Skirtingai nei įprastai manoma, atnaujinimo dažnis nėra lygus kadrų per sekundę skaičiui (FPS), kuris yra ne telefono, bet ekrane rodomos medžiagos parametras. Tai reiškia, kad naujuosius 90 kadrų per sekundę žaidimus galėsite žaisti tik 90 Hz atnaujinimo dažnio ekranuose“, – teigia „OnePlus“ vadovas Suomijos ir Baltijos šalių rinkoms Tuomas Lampen. Pasak jo, aukštesnio atnaujinimo dažnio ekranai leidžia matyti sklandesnį, ryškesnį ir tolygesnį vaizdą.

„OnePlus“ ekspertai pateikia 5 žaidimus, kurie jau dabar pritaikyti aukštesnio nei įprasta atnaujinimo dažnio išmaniesiems telefonams.

 „Final Fantasy Brave Exvius“ – žinomos franšizės žaidimas jau telefone

„Final Fantasy“ žaidimus tikrai žino kiekvienas kompiuteriu žaisti mėgstantis žmogus. O šių metų birželio 28 d. išleista naujausia šios franšizės žaidimo versija, skirta mobiliesiems telefonams. Fantastikos žaidimams aukšta vaizdo kokybė būtina, nes tokių žaidimų kūrėjai ypatingą dėmesį skiria ne tik žaidimo mechanikai, bet ir specialiems efektams, kurių šiame žaidime apstu.

„Marvel Contest of Champions“ – herojų fanams

Jei mėgstate dabar itin populiarius „Marvel“ herojų filmus, jums patikti turėtų ir šis žaidimas. Jame galima kautis su mėgstamiausiais ir mažiau mėgstamais „Marvel“ herojais ar piktadariais, o 90 Hz ekranas turėtų leisti patirti tokio tipo filmams būdingą greitą ir efektingą dinamiką.

„Warfair“ – ne tik pramogai, bet ir loginiam mąstymui

Anksčiau minėti žaidimai priskiriami veiksmo žaidimams, kurių tikslas – padėti greitai, smagiai ir azartiškai prasiblaškyti. Tuo tarpu strateginis žaidimas „Warfair“  į vieną vietą sujungia veiksmą ir loginį mąstymą. Nepaisant to, kad žaidimas yra strateginis, jo kūrėjai skyrė ypatingą dėmesį vaizdo ir grafikos kokybei, kuriai patirti būtinas 90 Hz ekranas.

„Gear.Club“ – svajojantiems apie sportinius automobilius

Lenktynių žaidimai yra vieni populiariausių. Jie leidžia patirti, ką reiškia sėsti už galingo automobilio vairo ir dideliu greičiu įveikti pasirinktą trasą. Žaidime ne tik galima atrasti naujų trasų ar automobilių, bet ir varžytis su draugais. Stringantis vaizdas gali ne tik sugadinti šį malonumą, bet ir turėti įtakos prastiems rezultatams, nes tokiuose žaidimuose staigi ir tiksli reakcija yra būtina. Todėl „Gear.Club“ ir kitiems lenktynių žaidimams 90Hz ekranas padeda ne tik ryškiai pajausti vairavimo malonumą, bet ir pasiekti gerų rezultatų.

„Pokemon Go“ – visiems žinomas žaidimas atgyja naujam gyvenimui

Prieš trejus metus buvo išleista pirmoji visiems puikiai pažįstamo „Pokemon Go“  žaidimo versija. Dėl jo slaptas noras – gaudyti Pokemonus savo kieme – tapo realybe. Lyginant dabartinį žaidimo populiarumą su tuo, kiek populiarus jis buvo paleidimo pradžioje, galima teigti, kad jo populiarumas išblėso. Tačiau su 90 Hz ekrano telefonais jis gali vėl atgimti. Aukšta vaizdo kokybė „real-world“ žaidimams yra ypatingai svarbi, nes padeda pasiekti tokio tipo žaidimų tikslą – įsitraukti ir pajausti alternatyvios realybės veikimą tikrame gyvenime.

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR