„Tele2“ priima iššūkį: jungiasi prie JT Darnaus vystymosi darbotvarkės 2030

„Tele2“ priima iššūkį: jungiasi prie JT Darnaus vystymosi darbotvarkės 2030

Technologijų lyderė „Tele2“ prisijungia prie Jungtinių Tautų nustatytų didžiausių pasaulinių tikslų įgyvendinimo ir iššūkių sprendimo. Operatoriaus biure Vilniuje atidaryta keliaujanti Švedijos ambasados paroda „Priimame iššūkį. Švedija ir darnaus vystymosi darbotvarkė 2030“.

Paroda yra skirta pristatyti 17 Jungtinių Tautų (JT) priimtų darnaus vystymosi tikslų (angl. Sustainable Development Goals), kurie atspindi didžiausias pasaulio problemas: taršą, atskirtį, skurdą, lyčių nelygybę ir kitas.

„Šie globalūs tikslai ir sėkmingas jų įgyvendinimas – labai svarbūs visų mūsų ateičiai. Todėl visos šalys turi rasti dialogą su verslu. Švedijos ambasada Lietuvoje ir „Tele2“ turi gilias bendradarbiavimo tradicijas. Kartu dirbome prie iniciatyvos prieš patyčias, ambasadoje organizavome ne vieną „Reach for Change“ renginį, bendradarbiavome rengdami moksleivių esė konkursą“, – sakė parodą operatoriaus biure pristačiusi Maria Christina Lundqvist, Švedijos ambasadorė Lietuvoje.

Kiekvienam pasauliniam tikslui parodoje yra skirta vizualizacija ir aprašymas. Tikimasi, kad su didžiausiais pasaulio iššūkiais susipažinusi visuomenė prisidės prie jų įveikimo.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie šių iššūkių sprendimo. Orumas, lygybė, teisingas uždarbis – turi būti užtikrintas kiekvienam darbuotojui. Šios pamatinės skaidraus verslo taisyklės turėtų veikti visose įmonėse ir tai jau išspręstų dalį globalių iššūkių“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Paroda pirmą kartą buvo atidaryta Švedijos ambasadoje 2018 m. vasario 16 d. Švedijos kronprincesės Viktorijos ir princo Danielio. Ji jau buvo pristatyta diskusijų festivalyje „Būtent“, Karalienės Mortos mokykloje, „Reach for Change“ konferencijoje ir kt.

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”