„Tele2“ Lietuvoje teiks „Vodafone“ paslaugas verslui

Vilnius, 2017 m. sausio 18 d.„Tele2“ grupė ir vienas didžiausių pasaulyje operatorių „Vodafone“ pradeda bendradarbiauti ir nuo šiol kartu aptarnaus tarptautines kompanijas Lietuvoje, Latvijoje ir Švedijoje.

„Tele2“ savo tarptautiniams verslo klientams siūlys „Vodafone Global Enterprise“ paslaugas. Be to, įmonė aptarnaus tarptautinius „Vodafone“ verslo klientus, kurie yra įsikūrę ar turi padalinius Lietuvoje, Latvijoje ar Švedijoje.

Atvykę Į Lietuvą, „Vodafone“ klientai iš užsienio gaus „Tele2“ tinklo paslaugas – kompanijos, įpratusios naudotis „Vodafone“ paslaugų krepšeliu, galės tai daryti ir mūsų šalyje, taip pat Latvijoje bei Švedijoje.

„Verslui, ypač tarptautiniam, komunikacijos paslaugos yra esminės, ir jų kokybė ypač svarbi. Labai vertiname galimybę pradėti darbą su „Vodafone“. Ši įmonė savo partnerius renkasi ypač kruopščiai, o toks sprendimas reiškia pasitikėjimą mumis ir aukštos mūsų tinklo kokybės patvirtinimą. Esamiems ir būsimiems „Vodafone“ klientams suteiksime pažangiausias ryšio paslaugas ir išplėsime savo tarptautinių klientų aptarnavimo galimybes“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Nauja partnerystė su „Tele2“ suteiks mūsų tarptautiniams klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Švedijoje galimybę naudotis „Vodafone“ patirtimi, produktais ir paslaugomis. Aš esu labai laimingas galėdamas pasveikinti „Tele2“ prisijungus prie partnerių šeimos ir tikiuosi plėsti mūsų bendradarbiavimą ateityje“, – sakė „VodafonePartnerMarkets“ generalinis direktorius Diego Massidda.

„Tele2“ yra Lietuvos mobiliojo ryšio lyderė ir teikia paslaugas maždaug pusei visų mobiliojo ryšio paslaugų vartotojų. 2016 m. trečiąjį ketvirtį operatoriaus verslo klientų skaičius pasiekė 160,1 tūkst. ir buvo 10,8 proc. didesnis nei ankstesniais metais.

Add a Comment