„Tele2“: lietuviai per šventespirko daugiau telefonų ir rinkosi geresnius modelius

.Mobiliojo ryšio vartotojams praėjusiosšventės buvo dosnesnės – gruodį mobiliojo ryšio rinkos lyderės „Tele2“ klientai nupirko 20 proc. daugiau telefonų, nei prieš metus.

Pakilimas telefonų rinkoje tęsiasi jau kurį laiką ir buvo ypač ryškus nuo rudens pradžios. Labiausiai auga geresnių telefonų modelių, kurie kainuoja nuo 400 eurų, pardavimai. Paskutinįjį 2016 m. ketvirtį „Tele2“ klientai nusipirko beveik 60 proc. daugiau brangesnių „Apple“, „Samsung“, „Sony“, „Huawei“ išmaniųjų telefonų.

„Augantis išmaniųjų telefonų ir ypač galingesnių jų modelių populiarumas rodo geras žmonių nuotaikas ir ekonominius lūkesčius. Telefonai yra populiari dovana, todėl, kaip ir kasmet, daugiausia išmaniųjų žmonės pirko prieš Šv. Kalėdas“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Vertinant skirtingų telefonų gamintojų telefonų populiarumą, labiausiai pernai augo „Apple“ ir „Huawei“ telefonų pardavimai.

„iPhone“ telefonų pardavimai ketvirtąjį praėjusių metų ketvirtį „Tele2“salonuose išaugo beveik 1,5 karto, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2015 metais. Tai lėmė geresnės pirkimo sąlygos ir telefonų pasiūla, kurias suteikė „Tele2“ pavasarį gautas sertifikuoto„Apple“ platintojo statusas.

Didžiausią populiarumo augimą tarp visų gamintojų pernai parodė „Huawei“ telefonai. Paskutinįjį 2016 m. ketvirtį jų parduota net 32 kartus daugiau, nei ankstesniais metais. To priežastis buvo išsiplėtusi šio gamintojo premium klasės telefonų pasiūla, ir lietuvių pažintis su prekės ženklu – žmonės įsitikino telefonų kokybe.

Pasak P. Masiulio, tai, kad žmonės vis dažniau pasirenka daugiau galimybių suteikiančius išmaniųjų telefonų modelius, rodo, kad šis įrenginys vis dažniau pakeičia kompiuterį, o mobilusis internetas – įprastą laidinį. Tobulėjančios technologijos, visur veikiantis 4G internetas ir geros telefonų kainos skatina rinktis geresnius telefonus.

„Tele2“ 4G internetu gali naudotis 99 proc. šalies gyventojų, 97 proc. Lietuvos teritorijos. Prie tokios aprėpties artėja ir dar greitesnis 4G+ internetas. Jis prieinamas jau 63 proc. gyventojų.

Add a Comment