Technologijų gigantui „Samsung“ – apdovanojimas už perdirbto plastiko panaudojimą išmaniuosiuose įrenginiuose

Gruodžio mėnesį Seule vykusiame renginyje „Samsung“ pelnė tvaraus verslo apdovanojimą už inovacijas siekiant tvarios ateities. Gamintojas nugalėtoju tapo už tai, kad į vandenynus išmestus žvejybinius tinklus perdirbo į aukštos kokybės medžiagą „Samsung Galaxy“ įrenginiams.

Išmesti žvejybiniai tinklai yra vienas labiausiai paplitusių vandenynuose randamų plastikų, kuris kelia grėsmę ten gyvenantiems organizmams. Pirmą kartą „Samsung“ išmestus ir perdirbtus tinklus panaudojo „Galaxy S22“ įrenginiuose, o nuo to laiko ši medžiaga sutinkama visoje „Galaxy“ serijoje – planšetiniuose ir nešiojamuose kompiuteriuose bei ausinėse.

Apdovanojimą gavusi inovacija yra projekto „Galaxy for the Planet“ dalis. Šiuo projektu bendrovė stengiasi į visus naujus gaminius įtraukti perdirbtas medžiagas, atsisakyti vienkartinio plastiko mobiliųjų telefonų pakuotėse ir siekia, kad visi išmaniųjų telefonų įkrovikliai nenaudotų energijos esant budėjimo režime.

Nuo „Galaxy S22“ serijos pristatymo „Samsung“ naudoja 100 proc. perdirbtą popierių pavyzdinių produktų pakuotėms. Dėl tokio sprendimo vien per 2022 metus išsaugota beveik 54 tūkst. medžių. Įmonės planuose – pakuotę pritaikyti ir kitiems įrenginiams.

Kasmet vykstančiuose „SEAL“ apdovanojimuose nugalėtojus renka tvarumo ir aplinkosaugos, socialinių reikalų ir valdymo ekspertų komisija. Apdovanojimai verslams skiriami už veiksmingiausias tvarumo iniciatyvas, kurios prisideda prie aplinkosaugos.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“:

„Samsung“ įkvepia pasaulį ir formuoja ateitį su transformuojančiomis idėjomis ir technologijomis. Bendrovė iš naujo apibrėžia televizorių, išmaniųjų telefonų, nešiojamųjų įrenginių, planšetinių kompiuterių, skaitmeninių prietaisų, tinklo sistemų ir atminties ir LED sprendimus. Norėdami sužinoti karščiausias naujienas, apsilankykite news.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „coagency”
Technologijų gigantui „Samsung“ – apdovanojimas už perdirbto plastiko panaudojimą išmaniuosiuose įrenginiuose