Sporto sezonas lauke – kaip išsirinkti geriausias ausines ir garsiakalbius

Atšilus orams daugelis skuba į gamtą, vis daugiau matyti bėgiojančių miestų gatvėse. Gerai, jei bėgant miške čiulba paukščiai, o ką daryti, jei švilpia vėjas ar aplink triukšminga miesto gatvė?

 Komfortas, tvirtumas, atsparumas vandeniui ir krištolo skaidrumo garsas, kurio neužgožia net vėjas ar miesto triukšmas – tai pagrindinės ausinių bei belaidžių garso kolonėlių savybės, reikalingos sportininkams bei aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms. Kaip nesuklysti pasirenkant? Pateikiame keletą „Philips“ patarimų ir rekomendacijų.

 Įsigydami ausines pirmiausia tikimės gero garso, kuo labiau izoliuoto aplinkos triukšmo. Puikią garso kokybę dėl unikalios laidumo technologijos užtikrina naujosios „Philips A7507 TWS“ ausinės. Jose integruota ANC Pro sistema leidžia visiškai izoliuoti aplinkos garsą, todėl mėgautis skaidriu garsu galima ir triukšmingoje sporto salėje, lauke ar vėjuotoje aplinkoje.

 Atšilus orams kartais bent kelioms valandoms į atvirą erdvę norisi perkelti ir darbo vietą. Tokiu atveju ypatingai svarbu pasidomėti mikrofono kokybe. Štai hibridinėje „Philips A7507 TWS“ ausinių specifikacijoje įdiegti mikrofonai užtikrina raiškią skambučio kokybę, aiškią kalbą triukšmingoje aplinkoje, greitai einant ar bėgiojant.

 Rinkdamiesi ausines atkreipkite dėmesį, ar jos bus patogios. Labai svarbu turėti galimybę rinktis iš kuo daugiau įvairių dydžių ausinių stabilizatorių bei antgalių.

 Svarbu išsiaiškinti, kaip ilgai veikia ausinių baterija. Pilnai įkrautos „Philips A7507 TWS“ ausinės veikia net iki 8 valandų. Greitas USB-C įkrovimas vos per penkiolika minučių pakrauna ausines valandai, o naudodami gaminio dėklą galėsite įkrauti dar papildomai 21 valandai.

Visi, šių metų vasario – gegužės mėnesiais įsigiję „Philips“ sportines ausines kviečiami dalyvauti „Wings for Life“ bėgime, kuris įvyks gegužės 8 dieną. Jūsų dalyvio mokestį padengs „Philips Sound“ produktus pasaulyje atstovaujanti kompanija „TP Vision“, kuri yra oficiali šio tarptautinio labdaros bėgimo ausinių partnerė. Visos bėgimo metu surinktos lėšos bus skirtos nugaros smegenų tyrimams.

Jums reikės tik ausinių ir „Wings for Life World Run” programėlės. Daugiau informacijos rasite čia: https://www.philips.lt/c-w/reklamines-akcijos/wings-for-life-world-run

Garsiakalbiai – nuo treniruotės gamtoje iki garsaus vakarėlio

Atšilus orams dalis treniruočių vyksta gamtoje, gryname ore. Grupinių treniruočių instruktoriai kasmet susiduria su iššūkiu surasti lengviausią, mažiausią, tačiau tuo pačiu skaidrų ir galingą garsą skleidžiantį garsiakalbį, kurį būtų lengva nusinešti į bet kurią vietą, nebaisu padėti ant rasotos žolės.

Šiais metais „Philips siūlo ir S4807 ir S7807 nešiojamus Bluetooth garsiakalbius. Naujieji garsiakalbiai yra tvirti, atsparūs vandeniui, patogūs ir lengvi, o svarbiausia – skleidžia puikų garsą namuose ir lauke. Garsiakalbiai yra atsparūs dulkėms ir vandeniui, todėl juos galima naudoti bet kokiomis sąlygomis. Tvirta dvisluoksnė guminė apdaila yra juodos ir raudonos arba baltos ir geltonos spalvos apdailos su pilkais akcentais ir integruotu, nuimamu dirželiu.

Garsiakalbiai yra itin mažų, patogių neštis matmenų – didesnysis S7807  garsiakalbis yra 104x104x280 mm, o mažasis S4807 yra vos 70x70x169 milimetrų. Nepaisant mažo dydžio garsiakalbiai skleidžia itin aukštos kokybės garsą.

Įkrautas didysis garsiakalbis veikia iki 24, o mažasis – net iki 12 valandų, be to, jie gali veikti kaip maitinimo šaltinis ir įkrauti kitą rinkinį.

Abu garsiakalbiai turi daugiataškį bluetooth 5.2 ryšį, kuriuo prisijungsite prie įvairių įrenginių, be to, šiuos garsiakalbius galima naudoti ir kaip laisvų rankų įrangą pokalbiui, o suporavę juos su kitu įrenginiu užtikrinsite didesnį, stereo garsą vasaros vakarėliams.

Šiuos produktus „TP Vision kūrė bendradarbiaudama su pirmaujančia pasaulyje dviračių ir čiuožimo komanda „Team Jumbo Visma. Aukščiausio lygio sportininkų įžvalgos ir patarimai turėjo didelę įtaką apsisprendžiant dėl galutinio produkto dizaino ir pagrindinių savybių.

Apie „Wings for Life World Run

Gegužės 8 dieną „Wings for Life World Runbėgikai ir neįgaliųjų vežimėliuose sėdintys dalyviai startuoja vienu metu – 11:00 GMT. Po 30 minučių Catcher Car – judanti finišo linija – pradeda sekti kiekvieną dalyvį, kol jis kerta finišo liniją. „Wings for Life World Runprogramėlė leidžia dalyviams patiems susikurti savo maršrutą. Visi bėgimo dalyviai sėkmingai pasiekia finišą. Prisijunk prie mūsų! Daugiau informacijos rasite www.wingsforlifeworldrun.com

 

Apie „TP Vision

TP Vision Europe B.V.(TP Vision) yra Nyderlanduose registruota įmonė, o jos pagrindinė būstinė įsikūrusi Amsterdame. TP Visionpriklauso monitorius ir televizorius gaminančiai „TPV Technology Limited(TPV) kompanijai. 

Daugiausia dėmesio kompanija skiria „Philipsprekės ženklo televizorių (Europos, Rusijos, Vidurinio Rytų, Pietų Amerikos, Indijos rinkose ir tam tikrose Azijos bei Ramiojo vandenyno šalyse) ir garso gaminių visame pasaulyje) vystymui, kūrimui ir marketingui pagal Koninklijke Philips NV išduotą prekės ženklo licenciją. Stiprų „Philipsprekės ženklą „TP Visionderina su savo produktų kūrimo ir dizaino patirtimi, giliomis žiniomis šioje pramonės šakoje. Kurdami produktus tikime, jog galėsime vartotojams pasiūlyti puikią garso ir vaizdo patirtį.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service
Sporto sezonas lauke – kaip išsirinkti geriausias ausines ir garsiakalbius