„Samsung“ pristatė stilingą ir praktišką išmanųjį – „Galaxy J6“

„Samsung“ pristatė stilingą ir praktišką išmanųjį – „Galaxy J6“

Šiandien „Samsung“ pristatė dar vieną naują „Galaxy“ šeimos narį – vidutinės klasės išmanųjį telefoną „Galaxy J6“. Išlaikydamas bendrovės išmaniųjų tradicijas, naujasis modelis turi Super AMOLED technologija paremtą „Infinity Display“ ekraną bei telefono nugarėlėje esantį pirštų atspaudų skaitytuvą. „Galaxy J6“ integruotos patogios papildomos funkcijos šį įrenginį paverčia stilingiausiu ir praktiškiausiu „Galaxy J“ serijos išmaniuoju.  

„Naujasis „Galaxy J6“ skirtas praktiškiems, tačiau kartu ir kokybę vertinantiems žmonėms. Šiame įrenginyje susijungia tiek elegantiškas dizainas, pažangi kamera, tiek ir tokios patogios funkcijos, kaip pirštų atspaudų skaitytuvas ar išplėsta telefono atmintis, kas leidžia fiksuoti kokybišką turinį ir patogiai juo dalintis“, – sakė Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

 Nepertraukiamoms akimirkoms – „Infinity Display“ ekranas  

Išlaikydamas „Galaxy“ išmaniųjų gamybos tradicijas, naujasis „Galaxy J6“ turi 5,6 colių Super AMOLED technologijos „Infinity Display“ ekraną, kuris užtikrina aukštą raišką ir ryškias spalvas. „Infinity Display“ ekranas ir sodrios spalvos leidžia mėgautis filmais ir žaidimais.

Aptakus „Galaxy J6“ rėmas kartu su „Infinity Display“ ekranu sukuria elegantišką ir ergonimišką dizainą, kurio dėka įrenginį taip pat kur kas patogiau laikyti rankoje.

Kasdienis patogumas

Naujiesiems telefonams būdingas elegantiškas dizainas bei integruotos populiarios „Samsung“ flagmanų funkcijos, tačiau tai nebuvo padaryta kasdienio patogumo ar praktiškumo sąskaita. Naujo išmaniojo nugarėlėje integruotas pirštų atspaudų skaitytuvas, vartotojui telefoną leidžia atrakinti neperbraukiant ekrano pirštu.  

„Galaxy J6“turi 3000 mAh talpos bateriją, o 1.6GHz „Octa-Core“ procesorius leidžia įrenginiui atlikti sudėtingesnes užduotis, pavyzdžiui, neeikvojant baterijos žiūrėti aukštos raiškos video filmukus. „Galaxy J6“ turi micro-SD kortelių lizdą, 3 GB operatyviosios (RAM) ir 32 GB vidinės atminties. Taip pat naujuosiuose modeliuose galima naudoti dvi SIM korteles iškarto.

Universali kamera

Su „Galaxy J6“ esančia universalia kamera, kokybiškas nuotraukas ar asmenukes užfiksuoti dabar dar paprasčiau. Išmaniajame integruota 13MP ir 8MP raiškos priekinė ir galinė kameros darant asmenukes pasižymi fokusavimu realiu laiku ir priekine LED blykste. Tai leidžia užfiksuoti ryškias ir stilingas asmenukes, nepriklausant nuo paros laiko ar apšvietimo. Taip pat savo nuotraukas vartotojai galės suasmeninti naudojant įvairius AR jaustukus.  

Vartotojai galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – juodos, levandų ir auksinnė. „Galaxy J6“ Lietuvoje pasirodys gegužės pabaigoje.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2016 metais kompanijos pardavimai siekė 300 milijonų eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

 

Pranešimą paskelbė: Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum”