„Samsung“ pristatė „SSD T7 Touch“ nešiojamą duomenų kaupiklį su pirštų atspaudų skaitytuvu

Vilnius, Lietuva. Sausio 9 d. „Samsung“ pristatė naują nešiojamą duomenų kaupiklį „SSD T7 Touch“. Plonas ir kompaktiško dydžio įrenginys palaikydamas USB 3.2 kartos 2 standartą pasižymi šiuo metu greičiausiu duomenų perdavimo greičiu. Kita išskirtinė naujovė – integruotas pirštų atspaudų skaitytuvas, kuris užtikrins dar didesnį įrenginyje laikomų duomenų saugumą. „T7 Touch“ už jame įdiegtas naujovės buvo įvertintas ir „CES 2020 inovacijų apdovanojimuose“.

Tiek paprasti vartotojai, tiek profesionalai, kuriems reikia savo asmeninius ar darbo dokumentus nešiotis kartu su savimi, nori jaustis saugiai ir būti tikri, kad jų duomenys niekur nedings. Naujasis duomenų kaupiklis dėl integruoto pirštų atspaudų skaitytuvo ir rinkoje pirmaujančio greičio leis dar papraščiau ir saugiau kaupti duomenis.

Sukurtas tiek profesionalams, tiek paprastiems vartotojams „SSD T7 Touch“ pasižymi didesne talpa, todėl šiame kaupiklyje galima saugoti didelį kiekį nuotraukų, žaidimų ar net 4K ir 8K vaizdo įrašus. Išorinį kaupiklį galima prijungti tiek prie nešiojamų ir planšetinių kompiuterių, išmaniųjų telefonų ar žaidimų konsolės[1] ar tiesiog neštis kartu su savimi[2] ten, kur reikia.

Lyginant su anksčiau „Samsung“ pristatytais duomenų kaupikliais, naujasis įrenginys taip pat pasižymi didesniu greičiu. „T7 touch“ skaitymo greitis siekia 1050 MB/s, o rašymo 1000 MB/s[3]. Jis yra beveik du kartus greitesnis nei jo pirmtakas „T5“ ir netgi 9,5 karto greitesnis už kietuosius diskus[4]. Naujasis įrenginys savo maksimalų greitį gali pasiekti naudojamas kartu su „NVMe“ protokolu.

Išskirtinė naujovė – „T7 touch“ yra pirmasis duomenų kaupiklis su pirštų atspaudų skaitytuvu. Jame taip pat integruota „Motion LED“ funkcija, kuri vartotojui tik paprastu žvilgsniu leidžia nustatyti įrenginio būseną. Nepaisant reikšmingo veikimo greičio padidinimo, techninės įrangos patobulinimo ir aliuminio korpuso, naujasis kaupiklis sveria vos 58 gramus.

Vartotojai naujus duomenų kaupiklius galės rinktis iš juodos ir sidabrinės spalvos bei iš trijų talpų – 500 GB, 1 TB ir 2 TB, komplekte taip pat yra „USB Type-C-to-C“ ir „USB Type-C-to-A“ jungtys, suderinamos su „Windows“, „Android“ ir „Mac“ operacinėmis sistemomis. Duomenų kaupiklis turi trijų metų ribotą garantiją.

„T7 Touch“ prekyboje pasirodys jau nuo sausio mėnesio, o nešiojamas „T7“ vartotojams bus prieinamas nuo antrojo metų ketvirčio. Daugiau informacijos galima rasti čia: samsung.com/ssd.

„T7 Touch“ ir „T7“ specifikacijos

 

Kategorija

SSD T7 Touch

 

SSD T7

Talpa

2TB/1TB/500GB

Sąsaja

USB 3.2 (Gen 2, 10Gbps) su atgaliniu suderinamumu

Išmatavimai

85 x 57 x 8.0mm (3.3 x 2.2 x 0.3 coliai)

Svoris

58 gramai (2.0 oz)

Perkėlimo greitis  

Iki 1,050 MB/s

UASP režimas

Palaikomas

Šifravimas

AES 256 bitų techninės įrangos duomenų šifravimas

Saugumas

Slaptažodis S/W

Pirštų atspaudų skaitytuvas

Slaptažodis S/W

Programinė įranga

 

Samsung nešiojamo SSD programinė įranga 1.0[5]

Sertifikatai

CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB

RoHS

 

RoHS2

Spalvos

Juoda ir sidabrinė

TBD

Connectivity

 

USB type-C-to-C, USB type-C-to-A

Garantija

Trijų (3) metų ribota garantija[6]

[1] Suderinamumas su įrenginiais gali skirtis. Kai kurios operacinės sistemos gali reikalauti „T7 Touch“ reformatavimo.

Suderinamų įrenginių sąrašas čia: www.samsung.com/support.

[2] Vidiniai laisvo metimo šoko testai buvo atlikti kontroliuojamomis sąlygomis. Metimo atstumas 2 metrai. .

[3] Veikimas gali skirtis nuo pagrindinio kompiuterio konfigūracijos. Tam, kad būtų pasiektas maksimalus įrašymo/skaitymo greitis iki 1,050/1,000 MB/s, prijungtas įrenginys ir kabeliai turi palaikyti USB 3.2 Gen 2, taip pat turi būti įjungtas UASP režimas.

[4] Remtasi vidiniais testais, lyginant „Samsung“ išoriniu kietuoju disku HDD 1TB (HX-MTD10EA). Testo sistemos konfigūracija: ASUS Z370 ROG MAXIMUS X APEX (USB 3.2 Gen 2 Type-C), Intel(R) Core i7-8700K CPU @ 3.70GHz (Coffeelake), OS-Windows 10 RS6.

 

[5] Programinei įrangai reikalinga „Windows 7“, „Mac OS X 10.10“, „Android 5.1“ (Lollipop) arba naujesnė. Senesnės „Windows“, „Mac“, ir „Android“ operacinės sistemos versijos gali būti nepalaikomos.

[6] 3 metų ribota garantija arba TBW garantija. Daugiau informacijos apie garantiją vartotojas ras garantiniame lape, kuris yra įrenginio pakuotėje.

 

 

 

Pranešimą paskelbė: Mingailė Gulbinauskaitė, UAB „Publicum”