„Samsung“ pristatė galingąją „Galaxy Note20“ seriją

Vilnius, Lietuva, rugpjūčio 5 d. Šį trečiadienį technologijų kompanija „Samsung“ surengė pirmą virtualų savo produktų pristatymą, per kurį pademonstravo net penkis naujus įrenginius. Lietuvos laiku nuo 17 val., tiesiogiai iš Korėjos internete transliuojamo renginio metu daugiausiai dėmesio sulaukė aukščiausios klasės flagmanai – „Galaxy Note20“ ir „Galaxy Note20 Ultra“. Naujieji įrenginiai pasižymi itin greitu procesoriumi, patobulintomis funkcijomis darbui bei pramogoms.

Be šios išmaniųjų serijos, taip pat buvo pristatytas naujausias planšetinis kompiuteris „Galaxy Tab S7“ ir didesnė jo versija „Tab S7+“, išmanusis laikrodis „Galaxy Watch3“, naujo dizaino belaidės ausinės „Galaxy Buds Live“ bei sulenkiamas telefonas „Galaxy Z Fold2“.

„Turbūt mes dar niekada taip nepasitikėjome technologijomis, kaip šiandien. Jos lydi mus kone kiekviename žingsnyje, todėl „Samsung“ tiki, kad tokie įrenginiai turi palengvinti mūsų kasdienį gyvenimą. Kiekvienas šiandien pristatytas įrenginys yra skirtas tam, kad vartotojams suteiktų dar daugiau patogumo tiek dirbant, tiek pramogaujant. Tuo tarpu, visi penki prietaisai kartu, kaip vienos „Galaxy“ ekosistemos dalis, tai padaryti padės dar sklandžiau“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Naujos galimybės darbui

Trečiadienio vakarą visam pasauliui pristatyti „Galaxy Note20“ sudaro galingiausią iki šiol sukurtą „Note“ išmaniųjų telefonų seriją. „Galaxy Note20 Ultra“ skirtas tiems, kurie nori turėti aukščiausios klasės galingą išmanųjį, pasižymintį itin našiu veikimu. Jo mažesnysis brolis „Galaxy Note20“ sukurtas platesniam šios serijos vartotojų ratui, kurio tikslas maksimaliai išnaudoti laiką tiek dirbant, tiek pramogaujant.

Ne paslaptis, kad „Note“ serijos naudotojai yra patys ištikimiausi „Samsung“ gerbėjai, todėl „Galaxy Note20“ modeliuose didžiausi patobulinimai atlikti šių išmaniųjų vartotojų ypač vertinamose flagmanų savybėse. Viena jų, tai nuo 2011 m. tobulinamas „S Pen“ rašiklis.

Su patobulintu išmaniuoju rašikliu „S Pen“, kurį turi ir planšetiniai kompiuteriai „Tab S7“ ir „Tab S7+“, rašymas dar sklandesnis, lyg naudotumėtės tikru rašikliu, o atnaujinta gestų funkcija leidžia atlikti dar daugiau veiksmų. Pavyzdžiui, pakeltas aukštyn ir iš karto nuleistas žemyn, išmanusis rašiklis vartotoją grąžins į pradinį telefono langą.

Dar viena funkcija, kuri padės įvairius darbus atlikti bet kur, bet kada ir naudojantis bet kuriuo nauju „Galaxy“ ekosistemos įrenginiu – tai „Samsung Notes“. Šioje programėlėje vartotojai ranka užrašytus žodžius iš karto galės konvertuoti į skaitmeninį tekstą, kuris automatiškai sinchronizuosis ir atsidurs vartotojo telefone, planšetėje ir kompiuteryje. „PDF“ dokumentus bei „Microsoft PowerPoint“ prezentacijas redaguoti bus taip pat lengviau, nei iki šiol. Tuo tarpu, nauja garso funkcija leis geriau valdyti savo užrašus – kai vartotojas klausysis savo įrašyto balso, išmanusis telefonas paryškins tekstą atsižvelgiant į garso takelį.

Dėl patobulintos „Windows“ sąsajos[1] vartotojai galės išmaniajame telefone esančias mobiliąsias programėles pasiekti iš „Windows 10“ kompiuterių, kurių darbastalyje taip pat bus galima susikurti aplikacijų ikonas. Taip, norint peržiūrėti telefono nuotraukų galeriją ar socialinių tinklų naujienas, nereikės ieškoti savo išmaniojo. Be to, „Samsung Notes“ sinchronizuojasi su „Microsoft OneNote“ užrašais ir „Outlook“ elektroninio pašto dėžute, tad telefone esantys priminimai iš karto atsidurs „Microsoft Outlook“, „To Do“ ir „Teams“[2]programose.

Aukštos kokybės vaizdo įrašai

Su 21:9 kraštinių santykiu ir 24 kadrų per sekundę įrašymu, šios serijos telefonų 8K kamera leis įamžinti aukštos raiškos ir itin profesionalius vaizdo įrašus. Profesionalus vaizdo[3] režimas vartotojams pasiūlys aukščiausio lygio fokusavimą, garsą, ekspozicijos galimybes, apšvietimą, mastelio keitimo funkcijas ir 120 kadrų per sekundę filmavimą „FHD“ raiška. Dėl naujo lazerinio automatinio fokusavimo „Note20 Ultra“ kamera turės ypač tikslų fokusavimą, o su tiesioginio fokusavimo funkcija vaizdo įrašai atrodys tarsi realūs. Tuo tarpu, profesionalūs kameros objektyvai ir patobulintas „Space Zoom“ priartinimas leis įamžinti itin detalius kadrus.  

Taip pat vartotojai galės valdyti ir koreguoti „Note20“ serijos mikrofonų kryptis ten, kur norės, o su kartu pristatytomis „Galaxy Buds Live“ bevielėmis ausinėmis bus galima įrašyti kokybišką garsą, nesvarbu, kiek triukšmo yra fone.

 

Viskas, ko reikia pramogoms

Kuo džiaugtis taip pat turės ir žaidimų mėgėjai, nes „Galaxy Note20“ serija pasižymi dar geresniu našumu ir ekrano kokybe. Be to, žaidžiant vaizdo žaidimus dėl 5G[4] ir „Wi-Fi 6“ ryšių vaizdo atidėjimo momentas yra sumažinamas iki minimumo. „Note20“ serijoje taip pat yra įdiegta „Samsung DeX“ technologija, kuri leidžia belaidžiu būdu prisijungti prie didesnio „Smart TV“[5] ekrano ir taip dviejuose ekranuose dirbti vienu metu.

Greičiausias procesorius

Naujausios „Note“ serijos modeliuose įdiegti greičiausi procesoriai, kuriuos turi „Galaxy“ įrenginiai, o „Note20 Ultra“ dinaminis „AMOLED 2X“ ir 120Hz greičio atnaujinimo dažnio ekranas prisitaiko prie žiūrimo turinio ir taip prailgina baterijos veikimo laiką. Abu modeliai turi išmanią bateriją[6], pasižyminčią greito įkrovimo funkcija, per 30 minučių įkraunančia daugiau nei 50 proc. baterijos[7].

„Note20 Ultra“ palaiko 5G[8] ir „Wi-Fi 6“ standartą, kuris užtikrina geresnį interneto ryšį. Vartotojai taip pat galės būti ramūs dėl savo duomenų saugumo, nes kaip ir visuose „Samsung“ įrenginiuose, taip ir naujausiuose flagmanuose yra įdiegta „Knox“ saugumo platforma.

Šios serijos flagmanai taip pat yra pirmieji „Galaxy“ įrenginiai, palaikantys „UWB“ technologiją. Ji leidžia įvairiais dokumentais tarp skirtingų įrenginių dalintis itin greitai, tereikės „Note20 Ultra“ nukreipti į kitą „UWB“ palaikantį įrenginį[9].

„Galaxy“ ekosistemos dalis

 

Tiek „Galaxy Note20“, tiek „Galaxy Note20 Ultra“ galima sklandžiai sujungti su virtualaus renginio metu pristatytais planšetiniais kompiuteriais „Tab S7“ ir „Tab S7+“, išmaniuoju laikrodžiu „Galaxy Watch3“ ir belaidėmis ausinėmis „Galaxy Buds Live“.

„Note20“ ir „Note20 Ultra“ Lietuvoje bus galima įsigyti nuo rugpjūčio 21 d., o išankstiniai užsakymai prasidės jau nuo rugpjūčio 5 dienos. „Galaxy Note20“ galima rinktis iš mistinės pilkos, mistinės bronzinės ir mistinės žalios spalvų, o „Note20 Ultra“ – iš mistinės juodos ir mistinės bronzinės. Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Galaxy Note20“ seriją, apsilankykite www.samsung.lt/galaxy.

„Galaxy Note20“ ir „Galaxy Note20 Ultra“ produktų specifikacijos:

 

GalaxyNote20 Ultra

GalaxyNote20

Išmatavimai

77.2 x 164.8 x 8.1

75.2 x 161.6 x 8.3

Svoris (g)

208g

192g (LTE)

Ekranas

6.9″ WQHD+ Lenktas

6.7″ FHD+ Plokščias

(Adaptyvus 120Hz)

(60Hz)

3.5Φ (Kameros akutė)

4.5Φ (Kameros akutė)

Piršto atspaudo skaitytuvas

FOD (ultragarsas, 9×4)

FOD (ultragarsas, 9×4)

Galinė kamera

Pirma (Plataus kampo)

108MP PD OIS (F1.8, 0.8㎛)

12MP 2PD OIS (F1.8, 1.8㎛)

Antra (Tele-objektyvas)

12MP (F3.0, 1.0㎛, OIS, Optinis 5x priartinimas)

64MP (F2.0, 0.8㎛, OIS, Hibridinis 3x priartinimas)

Trečia (Itin plataus kampo)

12MP (F2.2, 1.4㎛)

12MP (F2.2, 1.4㎛)

Priekinė kamera

10MP 2PD AF (F2.2, 1.22㎛)

10MP 2PD AF (F2.2, 1.22㎛)

AP

Exynos990 (7nm)

Exynos990 (7nm)

Atmintis

RAM

12 GB LPDDR5

8 GB LPDDR5

ROM

256, microSD

256 GB

Baterija

4,500mAh

4,300mAh

Įkrovimas

(Laidinis įkrovėjas/Belaidis įkrovėjas/D2D)

25W / 15W / 4.5W

25W / 15W / 4.5W

UWB

O

X

Garsas

3 mikrofonai, Stereo garsiakalbiai

3 mikrofonai, Stereo garsiakalbiai

Kita

IP68, Wi-Fi 6

IP68, Wi-Fi 6

*Visos funkcijos, savybės, specifikacijos ir kita produkto informacija pateikiama šiame dokumente, įskaitant, bet neapsiribojant, priedais, dizainu, kainomis, komponentais, galingumu, prieinamumu ir produkto galimybėmis gali pasikeisti be atskiro pranešimo ar perspėjimo.

[1] Vartotojai turi susieti savo „Galaxy“ įrenginį su „Windows“ kompiuteriu per „Link to Windows“ funkciją esančią „Galaxy“ įrenginyje ir kompiuteryje įdiegtoje programėlėje „Your Phone“, sekti įdiegimo žingsnius, įskaitant tai, kad abiejuose įrenginiuose reikia būti prisijungus prie tos pačios „Microsoft“ paskyros. „Link to Windows“ yra jau tam tikruose „Galaxy“ įrenginiuose. Kompiuteris turi turėti naujausią „Windows 10 atnaujinimą. „Galaxy“ įrenginys ir kompiuteris turi būti prijungti prie to pačio „Wi-Fi“ ryšio. Kai kurios mobiliosios programėles riboją turinį, kuriuo galima dalintis su kitais ekranais arba jų naudojimui reikia liečiamo ekrano. Galimybė vienu metu naudotis keliomis programėlėmis bus prieinama vėliau šiais metais.

[2] Paslaugos bus prieinamos vėliau šiais metais. Reikia būti prisijungus prie vienos „Microsoft“ paskyros. „Microsoft Outlook“ sinchronizuojasi tik žiniatinklio versijoje.

[3] „Bluetooth MIC“ funkcija yra optimizuota garso kokybei „Samsung“ BT įrenginiuose.

[4] 5G paslaugos galimos tik ten, kur veikia 5G ryšys. Tikras greitis gali skirtis priklausomai nuo šalies, ryšio paslaugų tiekėjo ir vartotojo aplinkos..

[5] „Samsung DeX“ bevielė jungtis yra palaikoma „Smart TV“, kurie palaiko „Miracast“. „Samsung DeX“ suteikia optimizuotą patirtį su „Samsung Smart TV“ išleistais nuo 2019 m.

[6] Įvertinta pagal tipinio/vidutinio vartotojo naudojimąsi. Nepriklausomai „Strategy Analytics“ Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Didžiojoje Britanijoje liepos mėn., in USA 2020 m. su iš anksto išleistomis SM-N980, SM-N981, SM-N985, SM-N986 įrenginių versijomis, pagal numatytuosius nustatymus naudodami LTE ir 5G Sub6 ryšius (netestuota su 5G mmWave ryšiu). Faktinis baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo tinklo aplinkos, naudojamų funkcijų ir programėlių, skambučių ir žinučių rašymo dažnumo, pakrovimų kitų veiksnių..

[7] Paremta itin greito įkrovimo rezultatais, kurie buvo atlikti „Samsung“ laboratorijose, naudojant įkrovėją esantį dėžutėje, kai telefono baterija yra 0 proc. ir visos paslaugos, funkcijos ir ekranas – išjungti.  Faktinis įkrovimo greitis gali skirtis priklausomai nuo realaus naudojimo, įkrovimo sąlygų ir kitų veiksnių.

[8] 5G ryšio paslaugos yra suteikiamos tik ten, kur veikia 5G ryšys. Tikras greitis gali skirtis priklausomai nuo šalies, ryšio paslaugų tiekėjo ir vartotojo aplinkos.

[9] Ši funkcija veikia tik tarp „Samsung“ įrenginių, kurie palaiko UWB.

Pranešimą paskelbė: Eglė Juknaitė, UAB „Publicum”
„Samsung“ pristatė galingąją „Galaxy Note20“ seriją