„Samsung“ pristatė „Galaxy SmartTag2“ sekiklį: padės greičiau surasti pamestus daiktus ir net pasiklydusius augintinius

„Samsung“ šį penktadienį pristatė naujos kartos sekiklį. Atnaujintas įrenginys pasižymi praktiškesniu dizainu ir naujomis funkcijomis, kurios padės dar lengviau surasti pamestus daiktus. Atsiradęs atsparumas vandeniui ir galimybė sekiklyje išsaugoti kontaktinę informaciją taip pat pasiūlys naujų įrenginio panaudojimo būdų – pavyzdžiui, jį užkabinti ant augintinio antkaklio.

Naujasis ieškiklis didelio populiarumo sulaukusią „SmartTag“ produktų seriją pratęsia gerindamas vartotojo patirtį visais atžvilgiais. Ilgesnė baterijos tarnavimo trukmė ir tokie inovatyvūs pamestų daiktų ieškojimo būdai, kaip nuorodos papildytoje realybėje, „Galaxy SmartTag2“ savininkams smarkiai palengvins kasdienybę bei leis būti labiau užtikrintais, kad dingusius daiktus pavyks sėkmingai susigrąžinti.

Intuityvesnis būdas ieškoti pamestų daiktų

Įrenginyje debiutuojantis naujasis „Lost Mode“ režimas įgalina vartotojus sekiklio atmintyje išsaugoti savo kontaktus išmaniuoju telefonu surinkus paprastą žinutę. Tai atlikus, kiekvienas, suradęs pamestą daiktą su prisegtu sekikliu ir jį nuskenavęs išmaniuoju, telefono ekrane galės matyti savininko žinutę ir kontaktinę informaciją. Tai turėtų ypač pasitarnauti augintinius turintiems asmenims, kurie pritvirtinę sekiklį prie gyvūno antkaklio galės kur kas ramiau jaustis dėl jo saugumo pasivaikščiojimų metu ar keturkojį išleidus palakstyti į lauką.

„Galaxy SmartTag2“ taip pat buvo patobulinta „Compass View“ funkcija – ji išmaniojo telefono ekrane rodyklėmis nuo šiol dar tiksliau parodo, kuria kryptimi ieškoti pamesto daikto. Šis funkcionalumas paremtas plačiajuosčiu UWB ryšiu, kurį palaiko tokie „Galaxy“ išmanieji telefonai, kaip „S23 Ultra“. Iki 120 m. atstumu veikiančio „Bluetooth Low Energy“ ir UWB standartų palaikymas sekikliui leidžia pasiūlyti ir dar vieną inovatyvų daiktų paieškos būdą – „Augmented Reality (AR) Find“ papildytos realybės sprendimą, kuris kelią iki objekto atvaizduoja naudodamas išmaniojo telefono kameros filmuojamą vaizdą. 

Naujojo sekiklio valdymą supaprastina pirmojo susiejimo metu išmaniajame telefone automatiškai sukuriama „SmartThings Find“ programėlės greitojo paleidimo nuoroda. Pati aplikacija taip pat pasipildė visame ekrane atvaizduojamais žemėlapiais ir intuityvesne vartotojo sąsaja. Be to, įsigijus naują „Galaxy“ išmanųjį, sekiklio nebereikės iš naujo su juo susieti – tai įvyks automatiškai, naudojant „Samsung“ paskyrą.

Universalesnis dizainas ir ištvermingesnė baterija

Siekiant didesnio praktiškumo, įrenginio korpusas tapo žiedo formos ir kompaktiškesnis nei anksčiau. Vidinę žiedo dalį dengianti metalinė kilpa suteikia papildomo tvirtumo, sekiklį kabinant ant raktų pakabukų ir spaustukų, naujo dizaino modelis lengviau tvirtinasi prie krepšių ir lagaminų.

Kadangi „Galaxy SmartTag2“ atsparumas vandeniui ir dulkėms nuo šiol atitinka aukštą IP67 standartą, sekiklis tinkamas naudoti ekstremaliomis klimato sąlygomis ar išsiruošus į egzotišką kelionę. Tuo metu gyvūnų šeimininkams toks ieškiklio atsparumas leidžia nebesijaudinti, kad prietaisui gali pakenkti vandens dubenėlis arba tiesiog didelis augintinio aktyvumas. Beje, naujasis augintinio vedžiojimo režimas fiksuoja pasivaikščiojimus su savo keturkoju. 

Didesnį patikimumą suteiks ir geresnė sekiklio baterijos ištvermė. Kasdieniam daiktų sekimui pasirinkus naują baterijos taupymo režimą, naujojo sekiklio veikimo trukmė pailgės iki 700 dienų, o nustačius įprastą režimą, sieks 500 dienų – net 50 proc. ilgiau, lyginant su pirmtakais.

Padidintas saugumas

„Galaxy SmartTag2“ lengvai susijungia su „SmartThings Station“ priedu, kuris tarnauja kaip savotiškas namuose esančių daiktų valdymo centras. Jis gali pranešti apie televizoriaus pultelių, piniginių, dviračių, naminių gyvūnų ir kitų objektų, prie kurių pritvirtintas sekiklis, nutolimą nuo namų.

Didesnį saugumą garantuoja vartotojo duomenų šifravimas ir „Samsung Knox“ platformos palaikymas. Papildomai, norint išlaikyti privatumą, galima išjungti „Lost Mode“ režimą ir paslėpti vartotojo kontaktinę informaciją bei ištrinti atmintyje įrašytą žinutę.

„Galaxy SmartTag2“ nuo spalio 5 d. galima įsigyti „Samsung“ partnerių fizinėse ir internetinėse parduotuvėse.

Pranešimą paskelbė: Goda Liaugminienė, UAB „Publicum”