Reisų planavimas naudojant specializuotą programą

Lietuvoje galima rasti daug IT bendrovių, kurios profesionaliai užsiima specializuotų programų kūrimu. Tokios programos yra skirtos valdyti įvairius verslus. Dažniausia klientai renkasi individualiai jų verslui pritaikytas programas. Specialistai rekomenduoja kiekvienai kompanijai pagalvoti apie naujos programos įsigijimą. Reisų planavimas tai svarbus transporto kompanijos darbas. Kiekviena didelė transporto kompanija susiduria su problema, kada reikia protingai sureguliuoti visus įmonės vairuotojus. Reikia prižiūrėti, kad kiekvienas vilkikas laiku atvyktų į kroviniu paėmimo vietą. Pasikrautų krovinį ir laiku nuvežtų jį galutinį pristatymo adresą. Norint tinkamai valdyti reisus, užsakymus ir palaikyti bendrą darbo kontrolę yra reikalingos profesionalios transporto kompanijos skirtos programos. Kadangi Lietuvoje turime daug transporto bendrovių, todėl IT kompanijos kuria daug specializuotų programų. Jeigu jūsų kompanija dar neturi verslo valdymo programos, tuomet rekomenduojame ją įsigyti. Tai padaryti galite labai paprastai. Tereikia kreiptis į IT bendrovę ir užsisakyti individualiai jums pritaikytą IT sprendimą.

 

Kada geriausia pirkti transporto valdymo programą?

 

Daugelis klientų galvoja apie tokios programos įsigijimą, todėl visiškai supranta, kai įmonių vadovai domisi, kuo skiriasi programos tarpusavyje. Vienos įmonės siūlo modernius verslo valdymo produktus, kurie yra pritaikyti valdyti tiek didelį, tiek vidutinio dydžio transporto parką. Kaip jau minėjome, tokios užsakymų, reisų planavimo programos yra kuriamos ne vienerius metus, todėl daugelis kompanijų gali pasiūlyti individualius sprendimus verslui. Kiek realiai kainuoja tokia programa? Patirtis rodo, kad prie standartinės programos visuomet reikia prijungti papildomus modulius ar juos pritaikyti pagal verslo poreikius. Todėl tokia programa kainuoja iš tiesų gana daug. Aišku viskas priklauso ir nuo jūsų kompanijos dydžio. Jeigu kompanija yra didelė, tuomet tie dešimt ar dvidešimt tūkstančių eurų neatrodys didelė suma.

 

Specialisto patarimai naujiems klientams.

 

Kiekvienoje kompanijoje galima rasti pliusų ir minusų. Tačiau visi įmonės vadovai nori, kad jų kompanija dirbtų efektyviai ir laiku vykdytų savo įsipareigojimus. Norint, kad vadybininkams būtų paprasčiau dirbti, rekomenduojame įsigyti verslo valdymo programą pritaikyta specialiai transporto sektoriui. Tokia programa turi daug specializuotų funkcijų, kurios padeda efektyviai išnaudoti visas teikiamas galimybes. Aišku, kiekviena įmonė yra individuali, todėl ir programa turi būti pritaikyta individualiai tik jums.