Programavimo kursai – puiki investicija į ateitį: kodėl verta lankyti ir nuo ko pradėti?

Pastaruoju metu auga programavimo specialistų paklausa – su tuo susiduria visos šalys, ypač, kai dėl koronaviruso daugumai žmonių tenka dirbti iš namų. Įsigaliojus dviejų savaičių karantinui Lietuvoje, dabar geriausias laikas išmokti programuoti – „Vilnius Coding School“ kviečia visus norinčiuosius nuotoliniu būdu įgyti programavimo žinių, taip pat tęsia studentų ugdymo procesą.

„Esama situacija keičia mūsų kasdienybę, tačiau tai nereiškia, kad gyvenimas sustoja – kiekvienas, kuris rūpinasi savo ateitimi bei nori išlikti reikalingas darbo rinkoje, gali sėkmingai įgyti programavimo žinių, pagilinti jau turimus įgūdžius, kelti kompetencijas ar išmokti naudotis naujais IT įrankiais. Jei jaučiate bent mažiausią norą, nedvejokite – laiko dar yra, o ir tokiu būdu praleistas karantino laikotarpis bus turiningesnis ir prasmingas“, sako „Vilnius Coding School“ direktorė Julija Rimšelė.

Rimšelės teigimu, mokytis visų programavimo kalbų nuotoliniu būdu šioje mokykloje buvo galima ir iki šiol, todėl be trikdžių bus tęsiamas studentų ugdymo procesas. „Viskas vyks kaip ir įprastai, pasirinkus nuotolinį mokymąsi. Skirtumas tik tas, kad išbandyti šį vis populiarėjantį būdą turės galimybę ir tie mūsų studentai, kurie lankydavo paskaitas gyvai. Tačiau paskaitų kokybė dėl to visiškai nepasikeis“, – akcentuoja mokyklos direktorė.

Lektoriams vesti kursus nuotoliniu būdu reikalinga speciali įranga, tad jie dirbs mokyklose ir su studentais bendraus realiu laiku virtualiai. Paskaitos bus transliuojamos pagal nustatytą tvarkaraštį, po kiekvienos bus galima peržiūrėti įrašą, pasikartoti norimus dalykus.

Pamatas persikvalifikavimui – nemokama konsultacija  

Be programavimo kursų, „Vilnius Coding School“ veikia ir Karjeros centras. Jame nemokamai asmeninei konsultacijai kviečiami ir tie, kurie tik svarsto apie galimybę keisti profesiją, ir tie, kurie jau baigė programavimo kursus (nebūtinai „Vilnius Coding School“) ir yra pasiruošę startuoti IT įmonėje. 

Mokyklos karjeros specialistai pasiruošę padėti  tiems, kurie nori imtis programavimo duonos, tačiau dvejoja, ar verta, nežino, nuo ko pradėti, arba neišsirenka norimos krypties. Baigusiesiems programavimo kursus, „Vilnius Coding School“ Karjeros centre pateikiami atsakymai apie IT rinką, įsidarbinimo ar praktikos galimybes šios srities įmonėse, suteikiama žinių, kaip parengti tinkamą gyvenimo aprašymą ar motyvacinį laišką. 

„Atsakydami žmonėms į visus rūpimus klausimus, padedame jiems priimti sprendimą dėl gana reikšmingo pokyčio gyvenime – profesijos keitimo. Mūsų tikslas – įdarbinti mokyklos absolventus IT įmonėse. Tad tiems, kurie jau turi reikiamus įgūdžius, Karjeros centre padedame pasiruošti šiam etapui, nukreipiame pas visoje Lietuvoje veikiančius partnerius, kurie laukia naujų specialistų“, – apie Karjeros centro veiklą pasakoja mokyklos direktorė.

Karjeros centras taip pat veiks nuotoliniu būdu 

Paskelbto karantino laikotarpiu programavimo mokyklos Karjeros centras veiklą taip pat vykdys per nuotolį ir konsultuos gyventojus Vilniuje ir Kaune. Susisiekus su padalinių atstovais (Vilniuje – info@vilniuscoding.lt, +370 606 75071, Kaune – info@kaunascoding.lt, +370 602 33703), galima susitarti dėl patogiausio nemokamos asmeninės karjeros konsultacijos būdo. Karjeros specialistai gali suteikti konsultaciją įvairiais būdais: telefonu, per socialinius tinklus, pavyzdžiui, „Facebook Messenger“, „Skype“ videoskambučiu ir kt. 

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB
Programavimo kursai – puiki investicija į ateitį: kodėl verta lankyti ir nuo ko pradėti?