Pristatė naujovę modernioms moterims: planuoti nėštumą ir kasdienį gyvenimą bus dar patogiau

„Samsung“ kartu su „Natural Cycles“ pristatė bendrą projektą, kurio tikslas į „Galaxy Watch 5“ serijos išmaniuosius laikrodžius įdiegti funkciją, leisiančią pagal kūno temperatūros kaitą stebėti menstruacinį ciklą. Nuo balandžio 19 d. pasiekiamas atnaujinimas, kai moterys informaciją gali sekti ir stebėti išmaniajame laikrodyje – pirmasis pasaulyje, kuris, kaip teigiama, suteikia galimybę išsamiau susipažinti su menstruacijų ciklu.

Nuo šiol moterys, dėvinčios „Galaxy Watch5“ serijos išmaniuosius laikrodžius, gali lengvai stebėti savo menstruacijų ciklą. Funkcija veikia pasitelkus pažangias jutiklių technologijas, kurios stebėdamos kūno temperatūrą informuoja, kada artėja menstruacijos ar ovuliacija, ir taip padeda sekti vaisingumą.

„Toks atnaujinimas – didelis žingsnis moters ciklo sekimo technologijoje. Nauja funkcija leis daugybei moterų žinoti ir sekti itin tikslų ciklą, kuris nustatomas pagal realius jos duomenis. Anksčiau programėlės remdavosi apytiksle informacija, tačiau šis atnaujinimas leis kiek įmanoma tiksliau sekti savo vaisingumą ir taip prisidės prie sėkmingesnio šeimos planavimo proceso“, – sako „Samsung“ produktų trenerė Aurelija Krivickaitė.

„Natural Cycles“ programėlė milijonams moterų visame pasaulyje jau padėjo kontroliuoti savo menstruacijų ciklą, o nuo šiol ši partnerystė leidžia „Galaxy Watch 5“ serijos išmaniųjų laikrodžių naudotojams tai daryti dar patogiau. Programėlė veikia pagal patentuotą algoritmą, kuris iš tokių rodiklių kaip kūno temperatūra geba tiksliai nustatyti kiekvienos moters vaisingumo ciklus. 

„Kūno temperatūra matuojama nauju infraraudonųjų spindulių temperatūros jutikliu. Dėl šios naujos technologijos gauti duomenys yra itin tikslūs, kadangi jutiklis reaguoja tik į žmogaus kūno temperatūrą – jam poveikio nedaro aplinkos temperatūros kaita. Visa informacija šifruojama ir saugoma išmaniajame laikrodyje, todėl naudotojai visus duomenis gali matyti iškart savo įrenginio ekrane“, – sako „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.

Išmaniojo laikrodžio atnaujinimas, skirtas ciklo stebėjimui, patvirtintas Korėjos maisto ir vaisų saugos ministerijos, yra užregistruotas maisto ir vaistų administracijoje ir atitinka CE ženklinimo reikalavimus.

Naujoji funkcija prieinama „Samsung Health“ programėlėje, esančioje „Galaxy Watch 5“ ir „Galaxy Watch 5 Pro“ serijos išmaniuosiuose laikrodžiuose. Šia funkcija įrenginiuose Lietuvoje ir dar 31 pasaulio šalyje galima naudotis nuo balandžio 19 dienos.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“:

„Samsung“ įkvepia pasaulį ir formuoja ateitį su transformuojančiomis idėjomis ir technologijomis. Bendrovė iš naujo apibrėžia televizorių, išmaniųjų telefonų, nešiojamųjų įrenginių, planšetinių kompiuterių, skaitmeninių prietaisų, tinklo sistemų ir atminties ir LED sprendimus. Norėdami sužinoti karščiausias naujienas, apsilankykite news.samsung.com.

Pranešimą paskelbė: Eglė Girdauskaitė, UAB „coagency”
Pristatė naujovę modernioms moterims: planuoti nėštumą ir kasdienį gyvenimą bus dar patogiau