Prekybos tinklo „Rimi“ lojalumo kortelės – jau telefone

Prekybos tinklas „Rimi“ atnaujino savo mobiliąją programėlę išmaniesiems telefonams. Viena didžiausių programėlės naujovių – bekontaktė lojalumo kortelė telefone.

Pirkėjų patogumui atnaujinta „Rimi“ mobilioji programėlė nuo šiol vadinsis „My Rimi“. Mobilioji programėlė tokiu pat pavadinimu ir funkcijomis veiks „Rimi“ tinkle visose trijose Baltijos šalyse.

Atnaujintą programėlės versiją jau galima parsisiųsti iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvių.

Senosios „Rimi“ mobiliosios programėlės versija nustojo veikti trečiadienį, lapkričio 28 d.

Kaip teigia „Rimi Baltic“ marketingo ir verslo plėtros direktorius Gustavas Fernströmas, „Rimi“ yra pirmasis mažmeninės prekybos tinklas Lietuvoje, kurio bekontaktė lojalumo kortelė persikelia į išmaniuosius telefonus.

„Nuo šiol „Android“ telefonų naudotojams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nėra būtina nešiotis plastikinių „Rimi“ lojalumo kortelių – vietoje jų visose mūsų tinklo parduotuvėse jau galima naudoti telefoną“, – pristatydamas naują lojalumo įrankį sakė G. Fernströmas, kuris nuo šių metų vasario yra atsakingas už skaitmeninių sprendimų plėtrą „Rimi“ tinkle. Prieš paskyrimą dirbti Baltijos šalyse G. Fernströmas ėjo „Rimi“ tinklą valdančios Švedijos „ICA Gruppen“ strategijos vadovo pareigas.

Pasak G. Fernströmo, tai vienas sprendimų, kuriuo „Rimi“ tesi savo įsipareigojimą pirkėjams kurti rytojaus apsipirkimo patirtį jau šiandien.

Norint naudotis „Rimi“ lojalumo kortele telefone būtina turėti „Android“ telefoną su NFC lustu (jį turi dauguma „Android“ išmaniųjų telefonų), parsisiųsti atnaujintą „My Rimi“ programėlę ir prisijungti su „Mano Rimi“ paskyros duomenimis.

Nauja programėlė turi ir daugiau pirkėjams patogių išmanių funkcijų: naudojant programėlę telefonu bus galima pasitikrinti ir aktyvuoti asmeninius pasiūlymus, peržiūrėti savaitės akcijas, matyti „Mano Rimi“ pinigų likutį bei surinktus virtualius lipdukus, o taip pat rasti įkvepiančių idėjų pietums ar vakarienei – čia pateikiami ir įvairių patiekalų receptai, o dėl išmanių funkcijų maisto gaminimo procesas taps dar patogesnis ir paprastesnis.   

Kaip teigia „Rimi Baltic“ marketingo ir verslo plėtros direktorius G. Fernströmas, šiuo metu yra kuriami alternatyvūs sprendimai ir ieškoma galimybių, kad lojalumo kortele telefone galėtų naudotis ir „Apple“ telefonų turėtojai. Žinia, „Apple“ laikosi politikos nesuteikti galimybės kitiems rinkos dalyviams plėtoti savo su bekontaktėmis funkcijomis susijusių sprendimų, kol šalyje nepradės veikti bankas, teikiantis „Apple Pay“ paslaugas. Visomis kitomis naujos programėlės funkcijomis bei privalumais gali naudotis ir „Apple“ telefonus turintys „My Rimi“ programėlės naudotojai.

Mobiliosios programėlės atnaujinimas yra „Rimi“ įgyvendinamos strategijos, numatančios skaitmeninių sprendimų plėtrą prekybos tinkle, dalis. Dar šiemet buvo atnaujinta ir interneto svetainė www.rimi.lt bei lojalumo programos „Mano Rimi“ paskyra.  

Taip pat šių metų spalį „Rimi“ tapo pirmuoju maisto produktais prekiaujančiu mažmeninės prekybos tinklu Lietuvoje, kuriame pirkėjai už prekes jau gali atsiskaityti ir telefonu su „MoQ beta“ programėle.

Pranešimą paskelbė: Rasa Mėlinienė, Integrity PR