Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ pristatė kompaktiškiausius sulenkiamus išmaniuosius telefonus

Liepos 26 d. technologijų kompanija „Samsung“ pristatė penktos kartos sulenkiamus „Galaxy“ išmaniuosius telefonus – „Galaxy Flip5“ ir „Galaxy Fold5“. Rinkoje pirmaujanti konstrukcija bei naujas „Flex Hinge“ sulenkimo mechanizmas vartotojams leidžia pasiūlyti dar kompaktiškesnį, elegantiškesnį ir tvirtesnį dizainą bei tokias išskirtines kamerų funkcijas, kaip kūrybingais kampais nuotraukas fiksuoti leidžianti „FlexCam“. Naujuosiuose išmaniuosiuose telefonuose taip pat įdiegtas pažangesnis procesorius, lemiantis didesnį našumą ir geresnę baterijos ištvermę.

Kuriant „Galaxy Flip5“ ir „Galaxy Fold5“ buvo atidžiai atsižvelgta į didelius vartotojų lūkesčius atsparumui. Pagrindinis įrenginių ekranas buvo dar labiau sutvirtintas nauju smūgius sugeriančiu sluoksniu ir perkurta galine dalimi. Papildomą įrenginio korpuso apsaugą suteikia grūdintas „Corning ® Gorilla ® Glass Victus ® 2“ stiklas ir „Armor“ aliuminio rėmas, o nauja dvigubų bėgelių konstrukcija „FlexHinge“ lankstymo mechanizmui suteikia didesnį atsparumą išorės poveikiams.

„Samsung“ yra viena iš sulenkiamų įrenginių lyderių, nustačiusi jų standartą visai rinkai ir nuolat tobulinanti jų naudojimo patirtį. Kasdien vis daugiau žmonių renkasi tokius išmaniuosius, nes jie pasiūlo tai, ko negali suteikti įprasti įrenginiai. „Galaxy Flip5“ ir „Galaxy Fold5“ dar labiau išplečia telefono galimybes bei įrodo mūsų pasiryžimą tenkinti net ir pačių reikliausių vartotojų poreikius, pradedant „Galaxy Flip5“ vaizdo turinio kūrimu su „Flex Window“ ekranu ir baigiant nepralenkiamu „Galaxy Fold5“, leidžiančiu patogiai atlikti kelias užduotimis vienu metu“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

„Galaxy Flip5“: kišeninis saviraiškos įrankis

Išorinėje „Galaxy Flip5“ dalyje šiemet buvo įmontuotas beveik keturis kartus didesnis „Flex Window“ ekranas, kuriame įdiegtos tiek vartotojų jau pamėgtos, tiek naujos funkcijos. Be to, jį lengva suasmeninti keičiant informacinių užsklandų ir laikrodžių dizainą bei derinant su „Galaxy Watch6“ virtualiais ciferblatais ar stilingais apsauginiais telefono rėmeliais. Pavyzdžiui, naujasis „Flipsuit Case“ dėklas ne tik apsaugo telefoną, bet ir turi keičiamą NFC kortelę, todėl vartotojui atsiveria dar platesnės „Flex Window“ ir dėklo derinimo galimybėmis.

Tuo tarpu, didesnė įstrižainė „Flex Window“ pavertė naudingesniu nei bet kada anksčiau. Jame greitai ir be pastangų galima pasiekti svarbiausią informaciją, o išoriniam ekranui skirti valdikliai leidžia greitai patikrinti orus, valdyti muzikos grotuvą ar sekti  pasaulinės akcijų biržos naujienas naudojant „Google Finance“ valdiklį. Dviejų pirštų suartinimo gestu „Flex Window“ ekrane galima aktyvuoti „Multi Widget View“ vaizdą, leidžiantį vienu metu matyti visus valdiklius ir lengvai tarp jų naviguoti. Šiame ekrane taip pat yra galimybė lengvai pasiekti Wi-Fi ir „Bluetooth“ nustatymus, neatveriant pagrindinio ekrano matyti skambinimo istoriją, atsakyti į praleistą skambutį ar atrašyti į žinutes, naudojant „Quick Reply“ su QWERTY klaviatūra bei susirašinėjimo istorija.

Dėl savo unikalaus dizaino ir konstrukcijos „Galaxy Flip5“ taip pat gali pasiūlyti universaliausią naudojimo kamerą iš visų „Galaxy“ išmaniųjų telefonų, o kadrai aiškesni, priartinus objektą ir 10 kartų. Didesnis „Flex Window“ ekranas leidžia galine kamera fiksuoti aukštos kokybės asmenukes, „FlexCam“ padeda kūrybingais rakursais užfiksuoti įspūdingas nuotraukas nelaikant įrenginio rankomis, o „Flex Mode“ režimu galima tiek matyti, tiek redaguoti užfiksuotus kadrus, kadangi „Quick View“ funkcija leidžia peržiūrėti, keisti spalvų toną ir lengvai ištrinti nepavykusias nuotraukas. Fotografuojant draugus, padedant „Dual Preview“ funkcionalumui, pastarieji „Flex Window“ ekrane gali matyti save ir pagal tai realiu laiku atlikti vienus ar kitus pakeitimus geriausiam kadrui. Tuo metu „Super Steady“ funkcija rūpinasi vaizdo stabilizavimu, o „Auto Framing“ užtikrina, kad niekas neliktų už kadro.

Dar geresnę „Galaxy Flip5“ kamerų patirtį sukuria dirbtinio intelekto (DI) sprendimai, kiekvienai nuotraukai suteikiantys gyvybingumo. „Nightography“ naktinės fotografijos ir filmavimo optimizavimo galimybės leidžia neriboti kūrybingumo net prasto apšvietimo sąlygomis, o DI vaizdo signalo apdorojimo algoritmai ištaiso bet kokį dažnai naktines nuotraukas sugadinantį optinį triukšmą, kartu padidindami detalumą ir parinkdami tikslesnį spalvų toną.

„Galaxy Fold5“: našumas su dideliu ekranu

„Galaxy Fold5“ yra lengviausias ir ploniausias šio modelio telefonas, tuo pat metu užtikrinantis ilgesnį baterijos veikimo laiką ir didžiausią galią sulenkiamų telefonų serijoje.

„Galaxy Fold“ serija transformavo kasdienį produktyvumą, pasitelkdama didelį ekraną. Jis leido atsirasti kelis langus vienu metu atverti leidžiančiai „Multi Window“ ir aplikacijų perkėlimą įgalinusiai „App Continuity“, kurias vėliau papildė užduočių juosta, failų vilkimo ir įkėlimo galimybė, ir specialiai tokio tipo ekranams pritaikytos trečiųjų šalių aplikacijos. 2021 m. „Galaxy Fold3“ kartoje debiutavęs „S Pen Fold Edition“ taip pat buvo patobulintas ir su „Galaxy Fold5“ suteikia dar geresnę rašymo patirtį, o rašiklį talpinantis „Slim S Pen Case“ dabar yra beveik tokio paties storio kaip ir įprastas telefono dėklas.

Visi šie įrankiai kartu užtikrina didelį produktyvumą ir leidžia vartotojams patogiai atlikti užduotis iš bet kurios vietos. Patobulinta užduočių juosta padidina dinamiką, leisdama vartotojams greitai naviguoti tarp dažnai naudojamų programėlių. Be to, patobulintas failų vilkimas ir įkėlimas, padeda perkelti turinį iš vienos programėlės ar ekrano į kitą. Aplikaciją atvėrus paslėptame iššokančiame lange, ji gali toliau veikti fone, vartotojui suteikdama galimybę vienu metu žiūrėti vaizdo įrašą visame ekrane ir jo šone susirašinėti su draugais.

7,6 colio įstrižainės pagrindinis ekranas padeda nuveikti daugiau, suteikdamas didelį nepertraukiamą žiūrėjimo plotą filmams tiek laikant vertikaliai, tiek horizontaliai. Ekrano šviesumas taip pat padidėjo daugiau nei 30 procentų – iki 1750 nitų, kas suteikia optimalią vaizdo raišką net esant itin ryškiai saulės šviesai.

Svaiginančią žaidimų patirtį didžiausiame „Galaxy“ išmaniojo ekrane kuria „Snapdragon® 8 Gen 2 for Galaxy“ lustų rinkinys, kuris pagerina grafiką ir suteikia galimybę žaisti kelis žaidimus vienu metu. Dar geriau atlaikyti žaidimų maratonus „Galaxy Fold5“ padeda pažangi aušinimo sistema, kuri sumaniau paskirsto karštį ir taip leidžia išvengti strigimų bei našumo sumažėjimą.

Pastangos mažinti neigiamą poveikį aplinkai

„Samsung“ ir toliau demonstruoja pažangą išmaniuosiuose įrenginiuose, įgyvendindama savo aplinkosaugos viziją ir užsibrėždama iki 2030 m. pabaigos pasiekti nulinį anglies dioksido išmetimą.

„Galaxy Flip5“ ir „Galaxy Fold5“ pasižymi didesne perdirbtų medžiagų įvairove, nei ankstesnės kartos. Jų gamyboje panaudotas perdirbtas stiklas ir aliuminis bei iš išmestų žvejybos tinklų, vandens statinių bei PET butelių perdirbtas plastikas.

Beje, naujieji modeliai saugumo atnaujinimus gaus kas penkerius, o operacinės sistemos naujinius – kas ketverius metus, taip dar labiau pailginant produktų gyvavimo laiką.

„Galaxy Flip5“ ir „Galaxy Fold5“ išankstiniai užsakymai prasideda liepos 26 dieną, o oficiali prekybos pradžia numatyta rugpjūčio 11 d.

„Galaxy Flip5“ pirkėjai galės rinktis iš mėtų, grafito, kreminės ir levandų korpuso atspalvių bei telefono dizainą dar labiau suasmeninti permatomu „Clear Gadget Case“, odiniu „Flap Eco-Leather Case“, „Flipsuit Case“ ir silikoniniu „Silicon Case with Ring“ dėklais.

„Galaxy Fold5“ bus galima įsigyti ledo mėlynos, fantomo juodos ir kreminės spalvų bei iš daugybės praktiškų ir stilingų dėklų: „Slim S Pen Case“, „Clear Gadget Case“, „Eco-Leather Case“ ir „Standing Case with Strap“.

Pranešimą paskelbė: Viktorija Gailiūtė, UAB „Publicum”