„Nord Security“ vasaros penktadieniais siūlo darbuotojams laisvas popietes

Įmonėse vis plačiau įsigalint hibridiniam darbo modeliui, tokį principą savo darbuotojams pasiūlė  ir „Nord Security“, viena iš lyderiaujančių kibernetinio saugumo sprendimus vystančių įmonių pasaulyje. Pasibaigus darbo iš ofiso ribojimams, įmonė bandomajam pusės metų laikotarpiui pereis į mišrų darbo modelį dalį savaitės dirbs biure, o dalį  iš namų ar bet kurios kitos vietos. Tačiau „Nord Security“ tuo neapsiribojo ir ieškodama, kokių papildomų naudų galėtų pasiūlyti savo žmonėms, liepos rugpjūčio mėnesiais paskelbė laisvus penktadienių pusdienius, t. y. keturių su puse darbo dienų savaitę.

„Stebime naujausias tendencijas ir nuolat ieškome tokio darbo modelio, kuris ne tik prisidėtų prie geresnių rezultatų siekimo, bet ir padėtų mūsų žmonėms atsigauti po įtempto pandemijos laikotarpio. Stebėjome karantino metu besikeičiančias nuotaikas ir nors darbo rezultatai gerėjo, nesimatymas su kolegomis ir artimaisiais bei ribojimų gausa, tikrai paveikė žmonių jauseną. Dėl to, nors ir palaipsniui galime grįžti prie darbo ofise, nusprendėme išlaikyti lankstumą ir suteikti galimybę savo komandoms pačioms organizuotis darbo iš ofiso bei namų ritmą. Keturių su puse darbo dienos savaitė prie to taip pat prisideda norime, kad mūsų žmonės turėtų pakankamai laiko atsigauti, pasimėgauti pagerėjusiu oru bei lengvėjančia pandemine situacija“, – pasakojo „Nord Security“ personalo vadovė Karina Dirvonskienė.   

Visą pasaulį sukrėtusi pandemija ne tik pakoregavo darbo principus, bet ir davė postūmį įmonėms peržiūrėti savo darbo organizavimo modelius, išklausyti ir atliepti darbuotojų poreikius. Anksčiau rečiau matomas darbas nuotoliniu būdu dabar tapo žmonių itin palankiai vertinama norma, o sklandžiam darbui kompiuteriu iš namų ar kitos vietos užtikrinti užtenka gero, saugaus interneto ir tam dedikuotos erdvės.

Todėl „Nord Security“ savo darbuotojams atvėrė galimybes dirbti ne tik iš namų, bet ir iš bet kurios jų pageidaujamos vietos. Tam įgyvendinti tereikia susitarti su savo vadovu ir užpildyti specialią formą įmonės intranete. 

„Nord Security“ lyderiaujanti kibernetinio saugumo įmonių pasaulyje, kurianti sprendimus, kuriais naudojasi daugiau nei 15 mln. vartotojų. Vienas geriausiai žinomų įmonės sukurtų produktų virtualus privatus tinklas „NordVPN“, sulaukęs tarptautinio kibernetinio saugumo ekspertų pripažinimo bei pelnęs apdovanojimų technologijų srityje.

Pranešimą paskelbė: Živilė Brazė, Nord Security
„Nord Security“ vasaros penktadieniais siūlo darbuotojams laisvas popietes