„NFQ Group“ tęsia pasaulinę plėtrą ir žengia į Afriką

„NFQ Group“, kurios dalis yra Lietuvoje ir Lenkijoje veikianti programinės įrangos kūrėja „NFQ Technologies“, plečiasi – šiuo metu biurus Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Vietname, Tailande bei Singapūre turinti NFQ įsigijo didžiąją dalį Kaire įsikūrusios bendrovės „Dlivr.io“ akcijų.

Prisijungdama „Dlivr.io“, jau dvidešimtus metus versle skaičiuojanti NFQ nuo šiol turi daugiau nei 900 darbuotojų dešimtyje padalinių trijuose žemynuose.

„Egiptą grupės plėtrai pasirinkome dėl aukšto IT specialistų kompetencijų lygio, puikių anglų kalbos įgūdžių bei panašios darbo kultūros. Šis žingsnis padeda plėsti NFQ dirbančių IT talentų skaičių ir suteikia tiesioginę prieigą prie aukštos kvalifikacijos Afrikos IT talentų“, – sprendimą komentavo vienas iš „NFQ Group“ įkūrėjų Lars Jankowfsky.

„Dlivr.io“ – beveik 30 aukštos kvalifikacijos IT specialistų komanda, kuri kuria ir plėtoja pažangiausius skaitmeninius projektus stambiems Europos ir arabų šalių e-komercijos ir skaitmeninių paslaugų tiekėjams. 

„Turėdama prieigą prie aukštos kvalifikacijos Afrikos IT ekspertų, NFQ sustiprins savo komandą Europoje ir Azijoje, o tai leis ir toliau plėsti klientų bazę bei atvers vartus į naujas rinkas“, – teigė Paulius Insoda, „NFQ Technologies“ vadovas.

Apie „NFQ Technologies“

Daugiau nei 20 metų NFQ kuria IT bei strateginius sprendimus augti siekiantiems ir naujų konkurencinių pranašumų ieškantiems į skaitmenizaciją orientuotiems e-komercijos, daugiakanalės prekybos, transporto ir logistikos, dalijimosi ekonomikos, kelionių bei finansų verslams. Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Vietname, Tailande, Singapūre ir Egipte veikianti bendrovė teikia inovatyvius IT sprendimus įvairių pramonės šakų klientams Europoje, Amerikoje, Azijoje, o dabar ir Afrikoje.

Pranešimą paskelbė: Marta Jurkevičienė, NFQ Technologies