Naujos technologijos leidžia ilgiau dėvėti mėgstamus drabužius

Tinkamai prižiūrėti drabužius yra sudėtinga užduotis. Išskalbus rūbą keletą kartų, jis atrodo visai kitaip negu ką tik nupirktas iš parduotuvės. LG pristato šiuolaikinę skalbimo mašiną, kuri neleidžia rūbams nublukti bei išsitampyti. Yra drabužių, kurie skalbiami rankomis, nes bijoma, kad skalbimo mašinoje susigadins. Tokie drabužiai gali būti skalbiami naująja LG skalbimo mašina, nebent rūbų etiketės yra pažymėtos, jog audinį galima skalbti tik rankomis. LG patentuota „TrueSteam TM“ technologija naudoja karšto vandens garus, kuri užtikrina geresnės kokybės skalbimo rezultatus. Garo molekulės yra 1600 kartų mažesnės nei vandens molekulės, todėl garai prasiskverbia į audinį lengviau ir giliau. Ši naujovė pašalina 99,98% įvairių bakterijų.

Neopreniniai drabužiai
Ši medžiaga yra skirta nardymui, tačiau tapo madinga ir kasdieninėje aplinkoje. Neoprenas gali būti skalbiamas, nebent yra pažymėtas etikete, kuri draudžia šį audinį skalbti. Skalbti reikia esant žemai temperatūrai. Draudžiama naudoti gręžimo režimą. Taip pat šie drabužiai turėtų būti saugomi nuo tiesioginių saulės spindulių.
Plėšyti džinsai
Vertėtų prisiminti, kad skalbiant skalbimo mašina, džinsas yra pažeidžiamas. Šis audinys turi būti išverstas į blogąją pusę tam, kad sagos ir įvairūs siuvinėjimai nesuplėšytų medžiagos.
„Boho“ stiliaus drabužiai
„Boho“ stiliaus drabužiai – ryškūs, margi, lengvi ir platūs apdarai. Tokie drabužiai yra pagaminti iš viskozės ir kitų dirbtinių audinių. Juos lengva plauti ir išdžiovinti. Tokio tipo rūbus patariama plauti 40 °C temperatūroje.
Didesnio dydžio rūbai (Oversize clothes)
Skalbiant tokio tipo drabužius vandens temperatūra turi būti 30/40 ° C. Drabužiai turėtų būti saugomi nuo tiesioginių saulės spindulių.

Tinkamo skalbimo režimo pasirinkimas
• Pirmiausia, atidžiai perskaitykite instrukciją;
• Rūšiuokite drabužius, visi rūbai negali būti skalbiami kartu;
• Neperpildykite skalbimo mašinos, turi būti pripildyta pusiau;
• Naudokite šaltą arba šiltą vandenį, nes kai kurie drabužiai gali nublukti nuo karšto vandens;
• Aukštos kokybės skalbimo mašinos dažniausiai turi specialius plovimo režimus vilnai ir šilkui. Būtina pasirinkti tokio tipo skalbimo režimą.

Geriausia pasirinkti skalbimo mašiną, kuri atitinka A +++ energijos efektyvumo reikalavimus. Taip pat užtikrina greitesnius skalbimo rezultatus, sutaupo Jūsų laiką ir vandenį. „LG 6 Motion Direct Drive“ režimas imituoja tradicinį rankų plovimo metodą. Ši technologija naudoja tuos pačius judesius įvairių tipų audiniams, kuri užtikrina kruopštų ir švarų skalbimą.

Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com

Add a Comment