Naująja „Hyarchis“ vykdančiąja direktore tapo Greta Zaikauskaitė

Nyderlandų finansinių technologijų kompanijoje „Hyarchis“ vykdančiosios direktorės (angl. Chief Operating Officer, COO) pareigas pradėjo eiti Greta Zaikauskaitė, buvusi bendrovės rinkodaros vadovė. G. Zaikauskaitė papildys praėjusiais metais pradėtą burti „Hyarchis“ direktorių valdybą ir vadovaus bendrovės padaliniams tiek Lietuvoje, tiek Nyderlanduose.

„Globaliame finansinių technologijų sektoriuje moterys sudaro mažiau nei 10 proc. vadovų komandos – tiek kaip įmonių steigėjos, tiek kaip valdybų narės. Tuo tarpu Lietuvoje dar užpernai net 75 proc. fintech įmonių vykdančiosiose pozicijose turėjo bent vieną moterį. Situacija keičiasi ir Europoje, kur vis daugiau moterų finansinių technologijų įmonėse užima vadovaujančias pozicijas. Tad pradėdama eiti vykdančiosios direktorės pareigas tikiuosi į fintech sektorių įnešti dar daugiau įvairovės ir įkvėpti kitas moteris siekti vadovaujančiųjų pozicijų jau savo karjeros pradžioje“, – sako Greta Zaikauskaitė, naujoji „Hyarchis“ vykdančioji direktorė.

Zaikauskaitė bus atsakinga už įmonės rinkodaros, žmogiškųjų išteklių ir finansų sritis, o kartu su direktorių valdyba – ir už plėtrą į naujas rinkas Europoje. Naujosios vadovės vizija – „Hyarchis“ kurti kaip tarptautinę ir daugiakultūrę organizaciją, griaunančią geografinius barjerus ir paremtą tvirta įmonės kultūra.

Zaikauskaitė prie kompanijos prisijungė 2020 m. kaip rinkodaros vadovė ir netrukus reikšmingai prisidėjo prie įmonės veiklos plėtros Lietuvoje. Su jos pagalba į Lietuvą buvo perkelti „Hyarchis“ rinkodaros, finansų ir žmogiškųjų išteklių procesai.

Pradėdama eiti naujas pareigas G. Zaikauskaitė prisijungia ir prie „Hyarchis“ direktorių valdybos. Tai pernai sukurtas struktūrinis organizacijos vienetas, kuris ir valdo kompaniją. Be G. Zaikauskaitės valdyboje yra bendrovės direktorius Adriaan Hoogduijn, klientų patirčių vadovas Thomas van Zuijlen ir komercijos vadovas Auke Dirkmaat.

Pastaruosius septynerius mėnesius G. Zaikauskaitė buvo padariusi karjeros pertrauką, kurios metu įkvėpimo sėmėsi pietryčių Azijoje. Ji yra baigusi Tarptautinio verslo ir rinkodaros studijas, žinias taip pat gilino ne tik Lietuvoje, bet ir Australijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

 „Hyarchis“ yra Nyderlandų finansinių technologijų bendrovė, Kaune įsikūrusi 2018 m., o praėjusiais metais atidariusi padalinį Vilniuje. Abiejuose Lietuvos biuruose šiandien dirba 40 programuotojų, duomenų mokslininkų, personalo ir rinkodaros specialistų komanda. Kompanija veiklą taip pat vykdo Nyderlanduose, Belgijoje ir Vokietijoje, o įmonės kuriamais įrankiais naudojasi daugiau nei 55 tūkst. klientų visoje Europoje. Lietuvoje bendrovė taip pat įkūrė pirmąją nemokamą duomenų mokslo akademiją „Data Science Academy“.

 

Apie „Hyarchis Baltic“

Įmonė yra  Nyderlandų kompanijos „Hyarchis“ antrinė bendrovė Lietuvoje, veiklą Kaune pradėjusi dar 2018 metais. Kompanija kuria ir parduoda finansų sektoriui skirtą duomenų valdymo programinę įrangą, padedančią pasiekti teisinę atitiktį ir efektyvintį administracinius procesus. Šiais produktais naudojasi daugiau nei 55 tūkst. klientų visoje Europoje. Šiandien Vilniuje ir Kaune esančiuose padaliniuose dirba daugiau nei 40-ties žmonių komanda, kurioje – programuotojai, duomenų mokslininkai, rinkodaros specialistai.

Daugiau informacijos:

Simona Biveinytė

„Hyarchis“ rinkodaros vadovė

+370 671 63780

s.biveinyte@hyarchis.com

Pranešimą paskelbė: Simona Biveinyte, Hyarchis Baltic, UAB
Naująja „Hyarchis“ vykdančiąja direktore tapo Greta Zaikauskaitė