Nauja LG televizorių serija jau Lietuvoje

Naująjį „LG Electronics” (LG) televizorių „W7” jau galima įsigytiir Lietuvoje. Televizorių galima iš anksto užsisakyti didžiuosiuose elektronikos centruose. „W7” OLED televizorius yra vertinamas kaip vienas geriausių šiuo metu rinkoje esančių televizorių, pelnęs pripažinimą tarptautiniuose CES ir „Red Dot Design“ technikos ir dizaino apdovanojimuose. Tai yra pirmasis LG „Signature“ serijos televizorius, kurį galės įsigyti Lietuvos gyventojai.

Siena ar televizorius?
Šis modelis yra ne tik televizorius, bet ir puikus interjero akcentas, pakabintas ant sienos atrodo kaip paveikslas, o išjungtas susilieja su aplinka. Visiškai nenuostabu, nes modelis yra vos 3 milimetrų storio. Dėl ypatingos technologijos, televizorių pakabinus ant sienos, tarp sienos ir televizoriaus nebelieka beveik jokio tarpo, jis idealiai priglunda ir sukuria vientisumo vaizdą.

OLED kokybė – juoda yra juoda
Dėl itin pažangios ir inovatyvios technologijos, „W7” modelio ekranas, skirtingai nuo LED ekranų, nereikalauja apšvietimo, kad būtų išskirta gili juoda spalva ir begalė kitų itin realistiškų spalvų tuo pačiu metu. HDR užtikrina ryškias spalvas ir šešėlių detales – taip matomas ryškus vaizdas iki menkiausių detalių.

Išmanioji „WebOs 3.5“ televizija
„W7“ LG modelis turi paskutinę išmaniosios televizijos versiją, kurioje dar labiau supaprastintas valdymas ir nustatymų koregavimas. LG bendradarbiauja su tokiomis pasaulyje lyderiaujančiomis kompanijomis kaip „Amazon“ ir „Netflix“, kad vartotojas turėtų galimybes matyti kuo daugiau ir įvairesnio turinio.

„Dolby Atmos“ ir „Dolby Vision“ – kino teatras namuose
„Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“ – užtikrina ryškesnį vaizdą ir aukštą garso kokybę. Su šiomis technologijomis jūsų televizorius tampa kino teatro ekranu namuose, todėl kiekvienas filmas suteiks dar daugiau įspūdžių. Šias dvi technologijas remia profesionalūs turinio kūrėjai ir platintojai visame pasaulyje, todėl vis daugiau įvairaus turinio yra prieinama LG televizorių turėtojams.

Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com

Add a Comment