MITA kviečia dalyvauti FINTECH akceleratoriuje – pagalba startuoliams ir įmonėms

Siekiant didinti finansinių technologijų inovacijų ir šioje srityje veikiančių įmonių skaičių Lietuvoje, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) projektas FinTech LT startuolius ir įmones, kuriančius finansinių technologijų produktus, paslaugas ar sprendimus, kviečia dalyvauti Fintech akceleratoriuje – intensyvioje mėnesio trukmės konsultacijų ir individualios mentorystės programoje. Registracija vyksta iki rugpjūčio 6 dienos.

Kiekvienam akceleratoriaus dalyviui bus suformuotas individualus konsultacijų planas, suteikiantis galimybes su jiems skirtais mentoriais parengti arba patobulinti kuriamo finansinių technologijų sprendimo architektūrą ir kartu spręsti kylančius techninius iššūkius. Dalyviams bus suteikiama pagalba marketingo plano parengimui bei padedama pasirengti finansavimo pritraukimui, atsakoma į iškilusius teisinius ar pinigų plovimo prevencijos (angl. AML) klausimus. 

MITA savo veikloje jau ne pirmus metus organizuoja konsultacijas įvairiose srityse veikiantiems startuoliams. Projekto „FinTech LT“ vadovo Arūno Mark teigimu, šios 4 savaičių intensyvios konsultacijos gali tapti stipriu tramplynu Fintech startuolių veiklos plėtojime: „Tikimės, kad akceleratoriuje dalyvaujančios įmonės, kurių šiemet tikimasi sulaukti kiek daugiau nei 100, projektui pasibaigus turės apčiuopiamus įrankius efektyviau didinti savo žinomumą, komercializuoti savo produktus, pritraukti investicijas ir užtikrinti sklandžią savo įmonės veiklą. Ypatingas dėmesys bus skiriamas individualioms konsultacijoms, taip užtikrinant, kad ekspertų žinios ir darbas geriausiai atlieps įmonei reikalingą pagalbą,“ – apie netrukus prasidėsiantį akceleratorių kalbėjo Arūnas Mark. 

Registruotis galima užpildant trumpą anketą, kurioje prašoma aprašyti FinTech sprendimo idėją, paskirtį bei iššūkius, su kuriais susiduriama jį kuriant.

MITA projektas FinTech LT  siekia informuoti verslą ir verslui imlią visuomenę apie finansinių technologijų inovacijų diegimo naudą, kurti Lietuvos kaip FinTech industrijos centro Baltijos regione įvaizdį.

Pranešimą paskelbė: Karolina Urbonaitė, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra