Mamos diena čia pat: netikėta dovana, kuri tikrai nustebins

Jau visai netrukus švęsime Motinos dieną, kuri yra puiki proga padėkoti bei parodyti dėmesį mūsų visų mylimoms mamoms. Išreikšti savo meilę galime įvairiomis dovanomis, tačiau vienas iš originaliausių ir labiausiai naudingų sprendimų – tai išmaniosios belaidės ausinės. Kodėl?

„Nuolat tobulėjančios technologijos suteikia daug svarbių funkcijų, palengvinančių mūsų kasdienybę. Išmaniosios ausinės yra geras to pavyzdys, kadangi tai yra itin universalus prietaisas, tinkantis įvairioms gyvenimo situacijoms. Todėl nesvarbu, ar jūsų mama yra užkietėjusi muzikos gerbėja, ar tiesiog mėgsta patogiai kalbėtis su artimaisiais – belaidės ausinės yra dovana, kuri pradžiugins kiekvieną“, – nurodo Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

Ekspertė dalinasi 3-mis šiandieninių išmaniųjų ausinių privalumais ir nurodo jų teikiamą naudą mūsų mamoms:

1. Susikaupti ir pailsėti

Motinystė yra ypatinga dovana, o kartu su vaikais praleistas laikas neabejotinai yra vienas svarbiausių  gyvenime. Visgi, nuolatinė vaikų priežiūra tuo pačiu yra ir sunkus darbas: visos mamos susiduria su nuovargiu, laisvalaikio stygiumi, ramybės ir atokvėpio stoka.

„Išmaniosios technologijos leidžia  susikaupti ir pailsėti net neišeinant iš namų. Pavyzdžiui, modernios belaidės ausinės palaiko triukšmo slopinimo technologijas ir automatiškai aptinka iš išorės sklindančius garsus bei juos izoliuoja. Todėl išmaniosios ausinės leidžia susikurti mažytę ramybės salelę bet kurioje namų vietoje: jos pravers mamoms, kurios nori pabėgti nuo triukšmo ar tiesiog pabūti su savimi. Turint patogias ausines, galima klausytis mėgstamos muzikos, leidžiančios atsipalaiduoti bei pamedituoti. Be to, užsidėjus ausines galite tiesiog ramiai pagulėti bei pasiklausyti audioknygos ar mėgstamos tinklalaidės“, – dalinasi U. Eidžiūnaitė.

2. Nenutrūkstamam bendravimui

Vienas svarbiausių šiuolaikinių belaidžių ausinių privalumų yra jų kompaktiškas dydis ir suteikiamos galimybės daryti keletą veiklų vienu metu.

„Belaidės ausinės yra vienodai naudingos tiek darbo, tiek ir laisvalaikio metu. Užsidėjus ausines galima imtis namų ruošos darbų ar prižiūrėti mažuosius vaikus bei nepraleisti nei vieno svarbaus skambučio. Geras naudojimosi patirtis sustiprina ir sumanus ausinių valdymas. Pavyzdžiui, ausinės „Huawei FreeBuds“ yra valdomos išmaniai: jomis atsiliepsite į skambutį ar pakeisite klausomą dainą vos kelis kartus jas palietus. Tai ypač patogu jaunoms mamos, kurios dažnai ant rankų nešioja ir supuoja kūdikius“, – teigia U. Eidžiūnaitė.

3. Išvykoms į gamtą

Kokybiškas laikas gamtoje, pavyzdžiui, kasdieniai pasivaikščiojimai parke ar lengvos treniruotės, smarkiai prisideda prie sveikos gyvensenos užtikrinimo. Tai vienodai svarbu ir mamoms, ir jų mažyliams.

„Jaunos mamos ypač daug laiko praleidžia vežimėliu vežiodamos vaikus ar juos prižiūrint  žaidimo aikštelėse. Išmaniosios ausinės praverčia ir šiose situacijose, kadangi leidžia palaikyti ryšį su artimaisiais, o kartu pailsėti. Be to, ausinės padės ir jaunoms mamoms, kurios nori  užsiimti aktyvesne veikla: ausinės nevaržo judesių bei leidžia sumaniai klausytis virtualaus trenerio ar programėlės komandų sportuojant, o tuo pačiu ir prižiūrint mažylį. Todėl turint išmaniąsias ausines nebereikės blaškytis ir nuolat dirsčioti į išmanųjį telefoną, o pratimus atliksite sklandžiai“, – sako U. Eidžiūnaitė.

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Pranešimą paskelbė: Rokas Stankevičius, Integrity PR
Mamos diena čia pat: netikėta dovana, kuri tikrai nustebins