„Macaw“ Lietuvoje plečia vadovų komandą

Nuo 2017 metų padalinį Vilniuje turinti viena sėkmingiausių Nyderlandų informacinių technologijų bendrovė „Macaw“ plečia Lietuvos padalinio vadovų komandą. Spalio mėnesį prie komandos prisijungė Raminta Kutrienė, ji eis specialistų komandos vadovės (People manager) pareigas.

„Macaw“ kompetencijų centro Lietuvoje vadovė Justė Stasinienė sako, kad Ramintos atėjimas leis užtikrinti sklandų komandos augimą.

„Raminta puikiai atitinka „Macaw“ vertybes. Esame labai laimingi, kad ji sutiko prisijungti prie mūsų komandos. Ateinantys keleri metai bus labai svarbūs – planuojame, kad mūsų padalinyje dirbs keli šimtai žmonių, todėl tokią patirtį turinčių specialistų pritraukimas mums – itin svarbus“, – sako J. Stasinienė.

Prieš pradėdama dirbti „Macaw“, R. Kutrienė dirbo projektų komandos vadove bendrovėje „Telia“. R. Kutrienė taip pat yra dirbusi bendrovėse „Adform“, „DXC“, daugiau kaip metus gyveno Lenkijoje, Krokuvoje, ten dirbo Švedijos ir Šveicarijos bendrovėje „ABB“.

R. Kutrienė teigia, kad „Macaw“ – ambicinga įmonė, todėl jai labai malonu prisijungti prie komandos augimo laikotarpiu.

„Macaw“ ambicijos Lietuvoje – didelės. Per ateinančius kelerius metus įmonė planuoja augti kelis kartus. Man tai iššūkis ir džiaugiuosi galėdama jį priimti, – sako R. Kutrienė.

R. Kutrienė gimė ir užaugo Ukmergėje, studijavo Vilniaus Gedimino technikos universitete, vėliau – teisę Vilniaus universiteto verslo mokykloje.

„Macaw“ – viena geriausių darbdavių visoje Europoje

Bendrovė „Macaw“ ketvirtus metus iš eilės gavo „Great Place to Work“ sertifikatą ir buvo pripažinta viena geriausių darbdavių Nyderlanduose. Šiais metais pirmąjį tokį įvertinimą gavo ir „Macaw“ padalinys Vokietijoje. Organizacija „Great Place to Work“ Lietuvoje tyrimo neatlieka, bet Lietuvos „Macaw“ padalinio darbuotojų apklausos rezultatai įtraukiami į bendrą vertinimą.

Kiekvienais metais tarp geriausių darbdavių patenka ir tokios bendrovės, kaip „Mars“, avialinijų bendrovė „SAS“, viešbučių tinklas „Hilton“, technologijų bendrovė „Cisco“, greitųjų siuntų tarnyba „DHL“.

Bendrovės „Macaw“ personalo vadovas tarptautiniu mastu Ronaldas van Esas sako, kad „Great Place to Work“ apdovanojimas dar kartą įrodė, kad jau dvidešimt penkerius metus kuriama darbo kultūra pasiteisina ir darbuotojai ja be galo patenkinti.

„Mūsų darbo kultūra, orientuota į pasitikėjimą, bendradarbiavimą, darbuotojų gerovę ir tobulėjimą, pasiteisina ir šiandien dar kartą galime matyti to rezultatą, nes mūsų darbuotojai visose šalyse įmonės darbo kultūrą vertina labai teigiamai. Šis tyrimas atspindi visos organizacijos darbuotojų nuomonę apie mus pačius ir tai, kaip žmonės jaučiasi dirbdami mūsų bendrovėje tiek Nyderlanduose, tiek Vokietijoje, tiek ir Lietuvoje“, – sako R. Van Esas.

Atlikto tyrimo duomenimis, net 88 proc. visų „Macaw“ darbuotojų nurodė, kad bendrovė – puiki vieta dirbti ir tobulėti. 91 proc. kolegų atsakė, kad jaučia, jog gali pasikliauti kolegomis, o net 89 proc. – kad dirbdami „Macaw“ jaučiasi laisvai. 84 proc. visų darbuotojų teigė, kad šioje įmonėje jie skatinami siekti geresnių rezultatų ir kartu gali suderinti darbą ir laisvalaikį. Anot „Great Place to Work“ tyrėjų, bendras „Macaw“ įvertinimas siekia 80 proc., o tai yra net 10 proc. daugiau nei vidurkis.

Pranešimą paskelbė: Povilas Žarnauskas, UAB „Macaw International Lietuva”
„Macaw“ Lietuvoje plečia vadovų komandą