Lietuvos kavinės ir restoranai jau gali pereiti prie Nyderlandų gamintojo „unTill“ programinės įrangos

Apskaitos ir valdymo sistemas svetingumo sektoriuje diegianti ir prižiūrinti UAB „UCS Baltic“ pasirašė sutartį su Nyderlandų bendrove „unTill Software Development Group“ BV dėl jų sukurtos programinės įrangos „unTill“ atstovavimo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

 

Kavinėms, restoranams, barams, kepyklėlėms ir kitoms maitinimo įstaigoms skirta programa „unTill“ jau išversta į lietuvių kalbą bei integruotas fiskalinis sprendimas pagal Lietuvos apskaitos įstatymų reikalavimus.  

Ši programa Lietuvos rinkai pasiūlyta kaip vakarietiška alternatyva Rusijoje sukurtoms apskaitos ir verslo valdymo programoms, kurios iki šiol dominuoja tarp Lietuvoje veikiančių kavinių, barų, restoranų ir kitų svetingumo verslų. 

„Per kiek daugiau nei mėnesį pritaikėme naująją programą Lietuvai – tai rekordiškai trumpas laiko tarpas tokios didelės sistemos adaptavimui. Dėkoju partneriams ir mūsų komandai, kad jie dirbo negailėdami jėgų ir neskaičiuodami valandų tam, kad programa būtų kuo greičiau paruošta diegimui“, – sako Darius Simanavičius, „UCS Baltic“ direktorius.

„Džiaugiamės užmegzta partneryste ir plėtra Baltijos šalyse. Tikimės čia tapti svarbiais svetingumo sektoriaus verslo valdymo programų rinkos dalyviais. Šią sistemą kuriame jau daugiau nei 20 metų, įsiklausome į rinkos poreikius ir pagal tai nuolat tobuliname programą. Nuo šiol esame pasirengę įsigilinti ir į tai, kas bus aktualu ir Lietuvos verslams”, – sako Peter Schepers „unTill Software Development Group“ įkūrėjas ir pardavimų direktorius.

Svetingumo verslų valdymui skirta programa „unTill“ sukurta Nyderlanduose. Be šios šalies ji taip pat sertifikuota ir naudojama Vokietijoje, Danijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Naujojoje Zelandijoje ir kitose šalyse. Prisijungus Lietuvai ir kitoms Baltijos šalims, ši programinė įranga bus prieinama   beveik dvidešimtyje rinkų. Programa „unTill“ platinama tik per oficialius distributorius. Ją naudoja tokie tinklai kaip „Vapiano“ restoranai, „Maritime“, „Fletcher“ viešbučiai ir daugelis kitų žinomų prekių ženklų.    

„UCS Baltic“ diegia bei prižiūri specializuotas kompiuterines apskaitos ir valdymo sistemas maitinimo, apgyvendinimo, sveikatingumo ir pramogų sektoriaus įmonėms. Bendrovė Lietuvoje atstovauja daugiau nei 10 programų, tarp kurių: „Ericsoft“, „Simple Booking“, „Lybra“, „Vertical booking“, kurios skirtos apgyvendinimo įstaigoms. Laisvalaikio bei sporto veiklų valdymui bei apskaitai diegiama programa „Gymgest“, o maitinimo įstaigoms nuo šiol bus siūloma „unTill“.

„UCS Baltic“ aptarnauja vidutiniškai 2000 svetingumo sektoriaus įmonių programinę įrangą Baltijos šalyse. 2021 m. bendrovės pardavimai Lietuvoje sudarė 2,6 mln. eurų ir buvo vidutiniškai 30% didesni nei ankstesniais metais (2 mln. eurų 2020 m.). Įmonėje dirba daugiau nei 50 darbuotojų, programų aptarnavimas vykdomas visą parą visomis savaitės dienomis. 100% „UCS Baltic“ akcijų priklauso Europos Sąjungos fiziniam ir jurdiniam asmenims.    Antrinė „UCS Baltic“ įmonė SIA „UCS“ veikia Latvijoje, ji aptarnauja Latvijos ir Estijos rinkas, įmonėje dirba vidutiniškai 30 darbuotojų. SIA „UCS“ pardavimai 2021 m. siekė 1,7 mln. eurų.

 

Daugiau informacijos:

Darius Simanavičius, „UCS Baltic“ direktorius, mob. +370 655 21597, el. paštas d.simanavicius@ucs.lt, www.ucs.lt

Peter Schepers, „unTill Software Development Group“ BV įkūrėjas ir pardavimų direktorius, mob. +31 (0) 113 622772, el. paštas p.schepers@untill.com, www.untill.com

 

Pranešimą paskelbė: Ieva Kniukštienė, Komunikacijos agentūra „Chestnut“ (MB „Žydintis kaštonas“)