Lietuviai „CUJO AI“ toliau užkariauja JAV telekomunikacijos rinką – kibernetinio saugumo paslaugas teiks 5 operatoriams ir aptarnaus daugiau nei 25 mln. namų ūkių

Pasaulinė lietuvių kompanija „CUJO AI“, kurianti ir taikanti dirbtinio intelekto sprendimus saugumo srityje, kibernetinio saugumo paslaugas įdiegė jau penkiuose pagrindiniuose Šiaurės Amerikos telekomunikacijų tinkluose. Lietuvių kurtos saugumo paslaugos tapo prieinamos daugiau nei 25 mln. namų ūkių, kurie apima virš 760 mln. skirtingų įrenginių. Šis skaičius ir toliau sparčiai auga, nes kiekvieną savaitę prie tinklo prijungiami apie 5 mln. naujų prietaisų. „CUJO AI“ kurti kibernetinio saugumo sprendimai leidžia pagerinti prijungtų įrenginių saugumą, kontrolę ir privatumą.

„Pastebime, kad ir toliau išsiskiriame iš savo konkurentų, nes rinkoje augame eksponentiškai bei žinome, kaip šiuolaikinėje kibernetinio saugumo srityje sprendimus pritaikyti praktikoje. Tam turime operacines sistemas ir procesus, kurie, kaip įsitikinome, palaiko daugiau nei 10 mln. namų vienam operatoriui. Mums tai – reikšmingas pasiekimas. Be abejo, tai suteikia pasitikėjimo ir naujiems klientams – šioje srityje esame mažos rizikos pardavėjai bei turintys įrodytą techninę ir eksploatavimo patirtį. Taip pat pasitelkiame plačiausią dislokavimo plotą, kad mūsų dirbtinio intelekto modeliai išliktų pirmaujantys“, – sako Einaras von Gravrock, vienas iš „CUJO AI“ įkūrėjų ir įmonės generalinis direktorius.

„CUJO AI“ sprendimai yra pagrįsti pagrindiniu technologijų rinkiniu, kuris pasitelkia dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi analizę, siekiant nustatyti žinomas ir nežinomas grėsmes realiuoju laiku. Užuot pasikliaujant tik esamų atakų modelių archyvu, „CUJO AI“ diegiami sprendimai aktyviai mokosi iš tinklo srauto ir įrenginių elgsenos, kad nuolat blokuotų kintančius grėsmės vektorius.

„Mūsų komandą sudaro labai talentingi profesionalai, kurie yra pasirengę spręsti kylančių grėsmių problemas. Džiaugiamės, kad pagrindiniai telekomunikacijų operatoriai JAV pasitiki mūsų atsidavimu tenkinant vis didėjantį poreikį teikti klientams sklandžiai integruotą skaitmeninės apsaugos paslaugų rinkinį. Mūsų komanda yra įsipareigojusi paspartinti dirbtinio intelekto vystymąsi ir išplėsti sprendimus, kurie teiktų saugią ir asmeniškai susietą patirtį“, – sako Santeri Kangas, „CUJO AI“ vyriausiasis technologijos vadovas.

Kasdien stebint ir saugant daugiau nei 760 mln. prijungtų įrenginių, „CUJO AI“ fiksuoto tinklo, mobiliojo ir viešojo „Wi-Fi“ tiklo operatoriams visame pasaulyje pateikia visą produktų asortimentą, kad vartotojai galėtų sklandžiai integruoti kibernetinio saugumo paslaugų rinkinį. Praėjusiais metais „CUJO AI“ taip pat paskelbė, kad tiekia savo dirbtiniu intelektu pagrįstus sprendimus 1 lygio JAV tinklo operatoriams –  „Comcast“ ir „Charter Communications“.

Apie „CUJO AI“

„CUJO AI“ – Amerikos lietuvių įkurta dirbtinio intelekto kompanija, tiekianti telekomunikacijų kompanijoms dirbtiniu intelektu grįstus sprendimus saugumo, įrenginių atpažinimo, tinklo analizės srityse. Tinklo, mobiliojo ir viešojo „Wi-Fi“ tinklo operatoriai visame pasaulyje naudojasi „CUJO AI“ produktų asortimentu, kad vartotojams teiktų sklandžiai integruotą pridėtinės vertės paslaugų rinkinį, apimantį tinklo stebėjimą ir apsaugą, pažangų prijungto įrenginio identifikavimą, realaus laiko tinklo saugumą, privatumo apsaugą, prieigos prie turinio kontrolę. Plačiau: www.cujo.com

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR
Lietuviai „CUJO AI“ toliau užkariauja JAV telekomunikacijos rinką – kibernetinio saugumo paslaugas teiks 5 operatoriams ir aptarnaus daugiau nei 25 mln. namų ūkių