„LGDisplay“pristatė pirmąjį pasaulyje lankstų ir skaidrų ekraną

„LG Display“ sukūrė ir pristatė pirmąjį pasaulyje 77 colių OLED ekraną. Tai pirmasis tokio dydžio ekranas, kuris yra visiškai lankstus ir skaidrus, todėl puikiai prisitaiko prie vartotojų poreikių ir erdvės charakteristikų.

Visiškai lankstus ir skaidrus
Šis unikalios technologijos ekranas pasižymi 3840×2160 UHD rezoliucija, 40 proc. skaidrumu ir 80 kreivės spinduliu. Skydelis gali būti sukamas spinduliu net iki 80 mm, ir tai neturės jokios įtakos ekranui ir rodomam vaizdui.

Šis ekranas puikiai tiks parduotuvėms, verslo centrams, moderniuose pastatuose, kur vyrauja lanksčios formos, ovalios sienos. Ekranas taip pat puikiai tinkamas namams – tai ir puiki interjero detalė. Planuojama, kad ekranai bus itin populiarūs tarp konferencijų ir parodų rengėjų, kur renkasi daug žmonių ir yra itin svarbu, kad vaizdą matytų didelis kiekis žmonių iš visų pusių.

2014 m. „LGDisplay“ rinkai pristatė 18 colių lankstų ir vertikalų OLED ekraną su 30 kreivės spinduliu ir 18 colių skaidriu OLED skydeliu, o 2016 metais – 55 colių skaidriu OLED skydeliu, kurio skaidrumas siekė 40 proc.

„Jau 2013 metais pradėjome gaminti OLED ekranus rinkai ir nuo tada diegiame vis daugiau inovacijų ir tobuliname technologijas, kad ekranai atlieptų visus vartotojų poreikius.Nežadame sustoti ir greitu metu rinkai pristatysime dar pažangesnius sprendimus“, – sakė In-ByungKang, vyresnysis vice prezidentas ir technologijų departamento vadovas.

Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „HomeEntertainment“, „MobileCommunications“, „HomeAppliance“, „AirConditioningandEnergySolutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „EnergyStar“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com

Add a Comment