LG paskelbė pardavusi 15 milijonų šaldytuvų

„LG Electronics“ (LG) paskelbė apie 15 milijonų pasiekusius LG šaldytuvų pardavimus. Šaldytuvai su inverteriniu linijiniu kompresoriumi yra itin aukštos klasės ir pasižymi inovatyviais technologiniais sprendimais. Palyginus su 2015 metais pernai metais šaldytuvo pardavimai išaugo 8 proc., ir LG tikisi, kad šiais metais bus parduota dar bent 4 milijonai vienetų.

LG inverterinis linijinis kompresorius yra aukštos klasės technologinis sprendimas, kuris leidžia net iki 32 procentų sumažinti energijos sąnaudas, aukščiausios klasės patvarumas ir optimalus temperatūros valdymas, kad maisto produktai dar ilgiau išliktų švieži.

Inverterinius linijinius kompresorius LG gamina jau 16 metų. Per tą laiką technologija buvo ne kartą tobulinama ir gerinama, o šiandienos pardavimai rodo, kad sprendimai padaryti teisingai. Palyginus su savo pirmtaku, šiandien LG kompresorius energijos suvartojimą sumažina net iki 55 proc., o veikia iki 15 proc. tyliau.

„Mes matome, ko reikia mūsų pirkėjams, todėl pagrindinis mūsų tikslas yra ir toliau gaminti ir siūlyti tokius šaldytuvus, kaip šiuo metu visame pasaulyje puikiai parduodamas LG šaldytuvas su inverteriniu linijiniu kompresoriumi. Mūsų prioritetai yra sustiprinti šaldytuvo našumą, mažinti triukšmo lygį ir koreguoti energijos suvartojimą“, – sakė Song Dae-hyun, „Home Appliance & Air Solutions Company“ prezidentas.

Šis šaldytuvas yra pelnęs ne vieną apdovanojimą ir yra pripažintas vienu geriausiu gaminių. LG pernai metais Europai pristatė „Centum System“ šaldytuvą, kuris išsiskiria savo ilgaamžiškumu ir inovatyvumu. Šio šaldytuvo inverteriniam linijiniam kompresoriui taikoma net 20 metų garantija, o Vokietijos saugos organizacijų buvo pripažintas kaip vienas geriausių gaminių atitinkančių aplinkosaugos standartus.

Add a Comment