LG Lietuvoje pradeda pardavinėti apdovanojimus pelniusius naujus OLED televizorius

„LG Electronics“ (LG) šių metų birželį Lietuvoje pradės pardavinėti šiuolaikiškus OLED televizorių modelius. Bus siūlomi WX, GX ir CX serijų televizoriai. Šie įrenginiai visus nustebins naujovišku dizainu, geriausia vaizdo kokybe ir pažangiomis „webOS Smart TV“ funkcijomis. „Dolby Vision IQ“ vaizdas ir „Dolby Atmos“ garsas sukurs kvapą gniaužiančią patirtį.

Naujausius OLED televizorius bus galima įsigyti su 55–77 colių įstrižainės ekranais, juose bus įdiegta daug svarbių technologijų. Ypač svarbus elementas – naujas 3 kartos „α9“ procesorius su dirbtiniu intelektu. Šiame moderniausiame procesoriuje naudojama pažangi apdorojimo galia ir pažangūs dirbtinio intelekto mokymosi algoritmai, todėl užtikrinama dar geresnė 4K vaizdo kokybė ir nepranokstama žiūrėjimo patirtis, kad ir kokį turinį labiausiai mėgtumėte – filmus, vaizdo žaidimus ar sporto transliacijas.

Visiškai nauja televizoriaus žiūrėjimo patirtis

Visiškai nauja minimalistinė serija „Gallery“ (GX modelis) televizoriaus žiūrėjimui suteiks naują prasmę. Šie įrenginiai itin ploni – 65 colių modelio storis vos 20 milimetrų. Kartu su pridedamu specialiai suprojektuotu sienos laikikliu įrenginys puikiai prisiderina prie sienos. Taip OLED televizorius tampa išskirtiniu meno kūriniu. GX serijos 65 colių televizorius kasmet vykstančiame „Red Dot“ dizaino apdovanojimų konkurse gavo apdovanojimą „Best of the Best“ (geriausias iš geriausių).

LG OLED 4K televizorius išsiskiria daugiau nei 8,3 milijono savaime šviečiančių pikselių ir absoliučios juodos spalvos technologija, taip pat „Dolby Vision IQ“ palaikymu ir UHD aljanso režimu „Filmmaker Mode™“, taigi 2020 m. LG OLED televizoriai naudotojams suteikia galimybę neišeinant iš namų jaustis lyg sėdėtų visiškai naujos kokybės kino teatre.

LG OLED televizoriai labai patiks ir sporto renginių mėgėjams, nes dėl 3 kartos „α9“ procesoriaus su dirbtiniu intelektu reakcijos laikas sutrumpėjo iki 120 Hz. O funkcija „Sports Alert“ padeda stebėti mėgstamas komandas ir rungtynių tvarkaraščius ir praneša kaskart, kai komanda pelno taškus. Naudotojai gali pasirinkti mėgstamą sportą – futbolą, krepšinį ar kt. – ir gauti automatinius pranešimus, kai prasideda rungtynės, kai komandos pelno taškus ir kai rungtynės pasibaigia.

Moderniausi televizoriai vaizdo žaidimams

Dėl aukščiausios klasės vaizdo kokybės ir naujų vaizdo žaidimų funkcijų šių metų televizoriai – idealus vaizdo žaidimų mėgėjų pasirinkimas, užtikrinantis ypatingą žaidimo patirtį dideliame ekrane. LG – pirmasis televizorių gamintojas, siūlantis „NVIDIA G-SYNC“ palaikymą. Ši funkcija užtikrina sklandų vaizdo žaidimų veikimą be jokių iškraipymų ar kitų vaizdo netikslumų. Kol kas nepralenkiamu kintamu vaizdo atnaujinimo dažniu (VRR) ir itin trumpu reagavimo laiku (ALLM) pasižymintys LG OLED televizoriai laikomi pažangiausiais vaizdo žaidimų televizoriais šiandieninėje rinkoje.

Elegantiškas namų aksesuaras

Itin plonas naujojo LG OLED WX modelio 4 mm ekranas suteikia kambariui papildomos elegancijos, kad ir kur šį įrenginį pastatytumėte. Televizorius gražiai dera prie interjero ir puikiai rodo bet kokio pobūdžio turinį. 65 colių WX modelis taip pat gavo apdovanojimą garsiame dizaino konkurse – 2020 m. „iF“ dizaino apdovanojimuose.

# # #

Apie LG Electronics, Inc.

Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos rasite www.LG.com

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”
LG Lietuvoje pradeda pardavinėti apdovanojimus pelniusius naujus OLED televizorius