Lapkričio mėnesį – trečioji „Sitecore“ akademija

Lapkričio mėnesį – trečioji „Sitecore“ akademija

Lapkričio 15 dieną Lietuvoje prasideda jau trečioji „Sitecore“ akademija, kurioje bus rengiami šios technologijos specialistai. Geriausiems bus siūlomas darbas Nyderlandų informacinių technologijų bendrovėje „Macaw“. Bendrovės Kompetencijų centro Lietuvoje vadovė Justė Stasinienė pasakoja, kad akademija truks keturias savaites.

„Ši akademija šiek tiek skirsis nuo praėjusių dviejų. Ji truks mėnesį ir jau po pirmos savaitės dalyviai turės galimybę įgyvendinti realius projektus padedant kolegoms iš Nyderlandų, taigi gaus daug daugiau praktinių užduočių ir kartu galimybę tris savaites dirbti su „Macaw“ kolegomis mūsų biure Vilniuje“, – sako J. Stasinienė.

Reikalavimai dalyviams

Pašnekovė teigia, kad norintieji dalyvauti akademijoje turi turėti tam tikras bazines žinias:  „Kiekvienas, norintis mokytis akademijoje, turi atitikti kelis reikalavimus. Svarbiausia, kad turėtų bazines programavimo kalbos „C#“  žinias, teorinių ar praktinių darbo su „ASP.net“ žinių, praktinių darbo su „Visual Studio“ žinių, – sako J. Stasinienė.

Organizatoriai sako, kad mokymai vyks darbo dienomis: „Akademiją organizuojame darbo dienomis nuo 10 iki 17 valandos. Norime, kad jos dalyviai su mumis praleistų kuo daugiau laiku ir galėtume jiems suteikti kuo daugiau žinių, o kartu jie labiau priprastų prie darbo mūsų bendrovėje.“

2001-aisiais Danijoje įkurta bendrovė „Sitecore“ viena pirmųjų pradėjo siūlyti inovatyvius interneto svetainių sprendimus. Vos per kelerius metus įmonė tapo viena žinomiausių visame pasaulyje, o jos sprendimus pradėjo naudoti didžiosios korporacijos.

Lietuvoje šios sistemos specialistų nėra daug, o mūsų šalyje besikuriančios tarptautinės bendrovės jų ieško vis daugiau.

„Macaw“ – viena geriausių darbdavių visoje Europoje

Bendrovė „Macaw“ ketvirtus metus iš eilės gavo „Great Place to Work“ sertifikatą ir buvo pripažinta viena geriausių darbdavių Nyderlanduose. Šiais metais pirmąjį tokį įvertinimą gavo ir „Macaw“ padalinys Vokietijoje. Organizacija „Great Place to Work“ Lietuvoje tyrimo neatlieka, bet Lietuvos „Macaw“ padalinio darbuotojų apklausos rezultatai įtraukiami į bendrą vertinimą.

Kiekvienais metais tarp geriausių darbdavių patenka ir tokios bendrovės, kaip „Mars“, avialinijų bendrovė „SAS“, viešbučių tinklas „Hilton“, technologijų bendrovė „Cisco“, greitųjų siuntų tarnyba „DHL“.

Bendrovės „Macaw“ personalo vadovas tarptautiniu mastu Ronaldas van Esas sako, kad „Great Place to Work“ apdovanojimas dar kartą įrodė, kad jau dvidešimt penkerius metus kuriama darbo kultūra pasiteisina ir darbuotojai ja be galo patenkinti.

„Mūsų darbo kultūra, orientuota į pasitikėjimą, bendradarbiavimą, darbuotojų gerovę ir tobulėjimą, pasiteisina ir šiandien dar kartą galime matyti to rezultatą, nes mūsų darbuotojai visose šalyse įmonės darbo kultūrą vertina labai teigiamai. Šis tyrimas atspindi visos organizacijos darbuotojų nuomonę apie mus pačius ir tai, kaip žmonės jaučiasi dirbdami mūsų bendrovėje tiek Nyderlanduose, tiek Vokietijoje, tiek ir Lietuvoje“, – sako R. Van Esas.

Atlikto tyrimo duomenimis, net 88 proc. visų „Macaw“ darbuotojų nurodė, kad bendrovė – puiki vieta dirbti ir tobulėti. 91 proc. kolegų atsakė, kad jaučia, jog gali pasikliauti kolegomis, o net 89 proc. – kad dirbdami „Macaw“ jaučiasi laisvai. 84 proc. visų darbuotojų teigė, kad šioje įmonėje jie skatinami siekti geresnių rezultatų ir kartu gali suderinti darbą ir laisvalaikį. Anot „Great Place to Work“ tyrėjų, bendras „Macaw“ įvertinimas siekia 80 proc., o tai yra net 10 proc. daugiau nei vidurkis.

Pranešimą paskelbė: Povilas Žarnauskas, UAB „Macaw International Lietuva”
Lapkričio mėnesį - trečioji „Sitecore“ akademija