KYOCERA klientams- aukščiausio lygmens įrangos aptarnavimas BAIP paslaugų centre

Bendrovė BAIP įgijo KYOCERA „Black Belt“ serviso partnerystės statusą ir tapo lyderiaujančiu autorizuotu KYOCERA biuro įrangos techninio aptarnavimo centru Lietuvoje. Bendrovė BAIP šiuo metu yra vienintelė organizacija Lietuvoje, įgijusi tokio lygmens KYOCERA serviso partnerystę. Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas BAIP paslaugų centre teikiamas visai KYOCERA gaminamai įrangai.

„Japoniškų įrenginių kokybė bei patvarumas vertinami visame pasaulyje. KYOCERA įrangos pardavimai užima lyderiaujančias pozicijas daugelyje mūsų regiono šalių, pavyzdžiui, Vokietijoje KYOCERA yra absoliutus rinkos lyderis. Baltijos šalyse ir Lietuvoje KYOCERA užima stiprias pozicijas, tačiau nėra tarp prekybos lyderių ir to priežastis, mūsų vertinimu, yra  profesionalaus techninio aptarnavimo regione stoka. Užsibrėžėme tikslą tapti aukščiausio lygio KYOCERA įrenginių serviso partneriu Baltijos šalyse ir suteikti KYOCERA įrangos pirkėjams greitą aptarnavimą, aiškiai apibrėžtus įsipareigojimus ir aukštą aptarnavimo kokybę ir kultūrą. Prognozuojame, kad dėl kokybiško aptarnavimo paslaugų atsiradimo KYOCERA įrangos populiarumas, jos pardavimai ir laimingų klientų skaičius nuo šiol sparčiai augs“, komentavo BAIP bendrovės generalinis direktorius Gytis Umantas.

Oficialiu KYOCERA partneriu, visose trijose Baltijos šalyse įgaliotu prekiauti, diegti bei teikti ilgalaikę priežiūrą KYOCERA sprendimams, BAIP tapo 2018-ų metų pradžioje.

KYOCERA siūlomi įrenginiai yra kokybiški ir patvarūs, ekonomiški ir patogūs naudoti įvairaus dydžio organizacijose: smulkiose ir vidutinėse įmonėse, dideliuose biuruose. KYOCERA nuolat investuoja į naujus technologinius sprendimus, kurie leidžia biuro įrangą naudoti efektyviau ir patogiau.

KYOCERA taip pat siūlo platų programinių sprendimų spektrą, kurie leidžia centralizuotai valdyti techninę įrangą, užtikrinti saugų ir konfidencialų spausdinimą.

Apie BAIP

UAB BAIP – kritinės IT infrastruktūros paslaugų bendrovė, teikianti konsultacines skaitmeninės transformacijos  strategijos sudarymo ir įgyvendinimo  paslaugas, aukšto patikimumo (high availability) sprendimų, aukšto našumo skaičiavimo (high performance computing) sprendimų ir debesijos (cloud computing) sprendimų projektavimo, diegimo ir valdymo paslaugas, kritinės infrastruktūros priežiūros ir atsparumo užtikrinimo paslaugas. 

Būdama lyderiaujančių pasaulio techninės ir programinės įrangos gamintojų verslo ir serviso partneris, BAIP savo klientams užtikrina visą tiekimo grandinės ir įrangos gyvavimo ciklo valdymą– nuo architektūros projektavimo, įrangos parinkimo, pristatymo ir įdiegimo, profesionalios priežiūros, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas.

BAIP savo klientams taip pat teikia modernios, skaitmeninės darbo vietos strategijjos sudarymo konsultacines paslaugas ir jos įgyvendinimą, darbo vietos kaip paslaugos, daiktų interneto (Internet of things), informacinių kioskų ir spausdinimo-kopijavimo valdomas paslaugas (managed services).   

BAIP priklauso „INVL Technology“, UTIB – investicijų į informacines ir ryšio technologijas bendrovei, listinguojamai AB NASDAQ OMX Vilnius.

Pranešimą paskelbė: Aurelija Pakarklytė, BAIP, UAB