„Kilo Health“ – tarp sparčiausiai augusių Europoje ir vienintelė iš lietuviškų įmonių

Sveikatos technologijų įmonė „Kilo Health“ pateko į sparčiausiai augančių technologijų įmonių TOP 50, kurį kasmet sudaro tarptautinė audito ir verslo konsultacijų bendrovė „Deloitte“. Vidurio Europos „Deloitte Technology Fast50“ reitinge „Kilo Health“ šiemet dalyvauja pirmą kartą ir užima antrąją vietą.

Praėjusiais metais aukščiausia Lietuvos pozicija šiame reitinge buvo 37, todėl po kelerių metų pertraukos bendrovei „Kilo Health“ pavyko Lietuvos vardą sugrąžinti į lyderių pozicijas. 

„Kilo Health“ vadovas Tadas Burgaila sako, kad šis įvertinimas patvirtina, kad įmonė yra sėkmingame kelyje.

„Pastaruosius kelerius metus sparčiai augome visomis prasmėmis. Iki daugiau nei penkių šimtų talentų plėtėsi komanda, atsirado naujų inovatyviųproduktų, kurie užkariavo vis daugiau rinkų, taip pat patys intensyviai investavome į kitus potencialą turinčius sveikatos technologijų startuolius. Mes nebijome eksperimentuoti ir rizikuoti, tikime savo ir komandos idėjomis ir tai duoda apčiuopiamų rezultatų“, – sako T. Burgaila.

Ataskaitoje, kurioje buvo vertinami ir aprašomi 50 sparčiausiai besivystančių technologijų verslų visame regione, „Kilo Health“ augimo tempas tarp 2017 ir 2020 metų siekia 17710 proc. Tuo metu trečiojoje reitingo pozicijoje atsidūrusios įmonės augimas buvo daugiau nei tris kartus mažesnis.

Vidurio Europoje vykdoma „Technology Fast 50“ programa reitinguoja sparčiausiai augančias regiono technologijų įmones, atsižvelgiant į jų pajamų augimą per ketverius metus. Reitinge buvo analizuojamos įmonių pajamos nuo 2017 m. Iki 2020 m.

Viena iš skaitmeninio sveikatingumo srityje lyderiaujančių kompanijų pasaulyje „Kilo Health“ turi daugiau nei 4 milijonus vartotojų. Iš viso įmonė kuria daugiau nei penkiolika skirtingų produktų, kurie padeda žmonėms palaikyti sveiką gyvenimo būdą ir leidžia užtikrinti gyvenimo kokybę, sergant lėtinėmis ligomis, pavyzdžiui diabetu, hipertenzija arba turint psichinės sveikatos problemų.

Pranešimą paskelbė: Neringa Gudišauskaitė, UAB „Bosanova”
„Kilo Health“ – tarp sparčiausiai augusių Europoje ir vienintelė iš lietuviškų įmonių