„Kibernetinis penktadienis“: internetinėje „Tele2“ parduotuvėje – telefonai iki 50 proc. pigiau

Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ internetu perkantiems klientams siūlo nelaukti „kibernetinio pirmadienio“ ir jau rytoj išmaniuosius telefonus įsigyti iki 50 proc. pigiau.

„Vertiname savo klientų laiką, todėl siūlome „juodąjį penktadienį“ leisti ne stoviniuojant eilėse, o perkant greičiau ir patogiau – internetu. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti populiariausius išmaniuosius įsigyti itin pigiai“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Operatoriaus rengiama „kibernetinio penktadienio“ akcija telefonams vyks visą parą – prasidės šiąnakt 00:00 val. ir tęsis iki penktadienio 23:59 val.

Pasiūlymas iki 50 proc. pigiau įsigyti telefonus galios tik perkantiems internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt ir pasirinkusiems prekės pristatymą į namus ar darbo vietą.

Ypatingai nudžiugti turėtų „Samsung“ flagmanų gerbėjai. Šiemet pristatytus „Samsung Galaxy S8“ ir „Samsung Note8“ jie galės įsigyti atitinkamai su 23 proc. ir 20 proc. nuolaida – už 619 Eur (kaina ne akcijos metu – 809 Eur) ir 807 Eur (kaina ne akcijos metu – 1009 Eur).

Akcijoje dalyvaus populiariausi ir labiausiai vartotojų pamėgti „Sony“, „Samsung“, „HTC“ ir kiti telefonai.

Pranešimą paskelbė : Justina Dirsė, UAB „Publicum”