„KasperskyLab“ plečia partnerių ratą ir pradėjo bendradarbiauti su „DS Virgin Racing Formula E Team“

„DS Virgin Racing“ ir „Kaspersky Lab“ paskelbė novatorišką, naują daugiametę partnerystę, kurios metu pasaulinė kibernetinio saugumo įmonė apsaugos bendrovės įrenginius nuo kibernetinių grėsmių.
Šis pranešimas buvo paskelbtas „DS Virgin Racing“ įkūrėjo Ričardo Bransono (Richard Branson) kalboje per „DS Virgin Racing“ novatoriškų inovacijų susitikimą, vykusį Brukline „New Lab“ biure, kuriame susirinko daugiau kaip 250 įtakingiausių verslo lyderių aptarti verslo vaidmenį kovojant su klimato kaita.
Ši partnerystė, prasidėjusi Niujorke inauguracinių „Formula E“ varžybų išvakarėse, – tai komandos bendradarbiavimas su „Kaspersky Lab“, siekiant kurti ir įgyvendinti pasaulinio lygio kibernetinio saugumo sprendimus, apsaugančius nuo žinomų ir nežinomų kibernetinių grėsmių.
Eugenijus Kaspersky, „Kaspersky Lab“ generalinisdirektoriussakė: „Mes jau kurį laiką žvelgėme į „Formula E“ ir jautėme, kad mūsų logiškas kitas žingsnis būtų tęsti darbą su motosporto komandomis. „DS Virgin Racing Formula E“ komanda yra akivaizdus mūsų pasirinkimas. Abiejų bendrovių darbas grindžiamas technologinėmis naujovėmis, mes dalijamės panašiomis vizijomis ir aistra, kad šios naujovės būtų naudingos tiek mūsų klientams, tiek pasauliui.“
Be to, vienos sparčiausiai besiplečiančios pasaulio sporto „DS Virgin Racing Formula E“ steigėjų komandos rėmimą „Kaspersky Lab“ laiko tinkama technine aplinka tęsti naujų technologijų mokslinius tyrimus ir plėtrą, kad išlaikytų ryšius ir apsaugotų autonomines transporto priemones nuo kibernetinių grėsmių. Ši partnerystė taip pat atsispindės garsaus prekių ženklo „DS Virgin Racing Formula E“ automobiliuose, garažuose ir specialiuose vairuotojų kombinezonuose.
AleksandrasMoisejevas (Alexander Moiseev), „Kaspersky Lab“ vyriausiasissaugumovadovas, paskelbęs pranešimą kartu su Ričardu Bransonu, sakė: „Pažangą automobilių apsaugos srityje iš dalies pasiekėme dalyvaudami automobilių sporte, todėl tai mūsų atspirties taškas naujoms koncepcijoms ir idėjoms kurti.“
AleksasTajus (Alex Tai), „DS Virgin Racing Formula E“ komandos vadovas pridūrė: „Džiaugiamės partneryste su „Kaspersky Lab“ ir galime būti tikri, kad esame geriausiai apsaugota komanda. Ši pažangiausia pasaulinė kibernetinio saugumo įmonė turi unikalią galimybę apsaugoti komandos technologijas ir pagerinti mūsų padėtį.“
Išsamiosinformacijosieškokite www.ds-virginracing.com arba www.kms.racing.

Apie „KasperskyLab“
„Kaspersky Lab“ – pasaulinė bendrovė, jau 20 metų dirbanti kibernetinio saugumo srityje. Bendrovės sukauptos žinios ir 20 metų patirtis sudaro apsaugos sprendimų ir paslaugų, užtikrinančių viso pasaulio verslo, ypatingos svarbos infrastruktūros, vyriausybės ir naudotojų saugumą, pagrindą. Didelį „Kaspersky Lab“ bendrovės portfelį sudaro pažangiausi galinių įrenginių apsaugai skirti produktai ir daugybė specializuotų apsaugos sprendimų bei paslaugų, skirtų kovoti su sudėtingomis ir nuolat evoliucionuojančiomis kibernetinėmis grėsmėmis. Daugiau nei 400 mln. naudotojų ir 270 tūkst. verslo klientų apsaugomi „Kaspersky Lab“ technologijų.

Add a Comment