Kalėdų Senelio belaukiant: 3 programėlės vaikams

Kalėdų Senelio belaukiant: 3 programėlės vaikams

Vaikams Kalėdos – tai magiškas, stebuklų kupinas metas. Technologijų kūrėjai siūlo sustiprinti tokias nuotaikas ir paįvairinti švenčių laukimą smagiomis, visai šeimai skirtomis išmaniosiomis programėlėmis.

Jūsų dėmesiui – 3 Arnoldo Lukošiaus, „Tele2 inovacijų biuro“ eksperto, rekomenduojamos aplikacijos, skirtos nekantriai Kalėdų Senelio laukiantiems vaikams.

1. Kalėdų Senelio skambutis

Jei vaikai nepaliauja klausinėti apie Kalėdų Senelį, tuomet leiskite jiems su juo pasikalbėti patiems. Tokį skambutį padovanoti paprasta, tereikia įsidiegti programėlę „Message From Santa!“.

Šioje aplikacijoje reikia įvesti vaiko amžių, vardą, papildomai galima pažymėti ir pomėgius. Tuomet belieka rinktis, ar Kalėdų Senelis turėtų paskambinti garso, ar vaizdo skambučiu. Beje, jam klausimus galima užduoti ir žinute. Tiesa, Kalėdų Senelis kalba tik angliškai, todėl tėvams patartina taip pat dalyvauti pokalbyje ir, jei reikia, išversti jo žodžius.

„Android“: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.retropixel.CallSanta

„iOS“: https://itunes.apple.com/app/id933921849

2. Roges traukiantys elniai – gyvai

Belaukiant švenčių, pasiūlykite vaikams žvilgtelėti į Kalėdų Senelio kiemą ir pamatyti kelionei besiruošiančius elnius. Juos ėdančius, miegančius ir žaidžiančius išvysti galima svetainėje „Reindeercam“, kurioje visą parą veikia gyva transliacija iš realaus šių gyvūnų gardo.

Be to, internetinės svetainės kūrėjai teigia, kad kartais elniams maisto atneša ir pats Kalėdų Senelis. Sužinoti, kada jis užsuks į gardą, galima įsidiegus iš anksto pranešimus atsiunčiančią transliacijos programėlę. Tiesa, ši aplikacija, atvirkščiai nei svetainė, yra mokama.

Internetinė svetainė: https://reindeercam.com/

„Android“:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.reindeercam.reindeercam2018&hl=en

„iOS“: https://itunes.apple.com/us/app/reindeercam-2018/id1441373354#?

3. Taip, dovanas tikrai atnešė senelis!

Kai po eglute rastos dovanos jau bus išpakuotos, vaikams galėsite pateikti vaizdinius įrodymus, jog jos tikrai buvo atneštos Kalėdų Senelio. Tai padaryti padės nemokama nuotraukų redagavimo programėlė „Catch Santa“.

Ja naudotis paprasta – nufotografuokite norimus namų vaizdus, pavyzdžiui: židinį, langus ar eglutę. Tuomet įjunkite aplikaciją ir į pasirinktas nuotraukas įklijuokite itin realistiškai atrodantį Kalėdų Senelį. Be šio lipduko, nuotraukas galėsite pagyvinti įvairiais programėlėje esančiais filtrais, užrašais ir šventiniais efektais.

„Android“: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.capturethemagicofsanta

„iOS“: https://itunes.apple.com/us/app/capture-the-magic-santa-more/id1166974799

Pranešimą paskelbė: Karolina Kalibataitė, UAB „Publicum”