„Huawei“ pasauliui pristatė naujus „Mate“ serijos išmaniuosius telefonus

Nepaisant šiemet pasaulį drebinančių iššūkių, išmaniųjų technologijų kompanija „Huawei“ vartotojams pristatė tris naujus „Mate“ serijos telefonus – „Mate 40“, „Mate 40 Pro“ ir „Mate 40 Pro+“. Be dizaino, procesoriaus ir kameros patobulinimų, gamintojai pasiūlė ir iki šiol nematytų naujienų – pavyzdžiui, valdymą žvilgsniu ar vaizdo įrašų redagavimo įrankį.

„Kiekvienais metais „Mate“ telefonų serija į vieną vietą sujungia įdomiausias rinkos technologijas – tai ir apibrėžia jos esmę. Šiais precedento neturinčiais laikais mes ir toliau esame pasiryžę kurti geresnę ateitį su naujoviškomis technologijomis, kurios daro teigiamą ir prasmingą poveikį vartotojų gyvenimui. Ateityje ir toliau glaudžiai bendradarbiausime su savo partneriais, kad sklandus dirbtinio intelekto veikimas būtų užtikrintas viso pasaulio vartotojams“, – sako Richard Yu, „Huawei Consumer Business Group“ vykdantysis direktorius ir vadovas.

Dizainas: pažįstama nugarėlės forma ir lenktas ekranas

Naujieji „Mate“ serijos telefonai pasižymi vartotojams jau pažįstamu „Space Ring“ dizainu – tai futuristiškai atrodantis žiedo formos kameros blokas telefono nugarėlėje. Kompanijos teigimu, šis sprendimas atspindi „Mate“ serijos vertybes ir siekius – į vieną lydinį sujungti jaunatvišką inovatyvumą, stilių ir naujausias technologijas.

Gamintojų teigimu, abu telefonai sukurti laikantis pagrindinio „Mate“ serijos principo, kad forma turi atlikti funkciją – būtent tai ir atspindi šiuose telefonuose esančio berėmio (angl. borderless) ekrano dizainas. Abu flagmanai kraštuose turi 88 laipsnių kampo linkį, kuris tarsi praplečia ekraną ir jame rodomą vaizdą už telefono ribų. 

Flagmanų korpusas pasižymi papildyta IP 68 apsauga nuo dulkių ir vandens. Įrenginių šoninėje briaunoje vartotojai ras tiek fizinius, tiek virtualius garso reguliavimo mygtukus ir patobulintą apsaugą nuo netyčinio mygtukų paspaudimo (angl. mistouch prevention algorithms).

Filmavimas: telefonas lyg vaizdo įrašų studija

Šiandien, kai kalbama apie išmaniųjų telefonų kameras, vartotojams svarbi ne tik nuotraukų kokybė, bet ir galimybė kurti vaizdo įrašus. Todėl telefonų gamintojai stengiasi tobulinti ir šią sritį – naujuose „Huawei“ flagmanuose jai skirtas ypatingas dėmesys.

Telefonuose pristatyta „XD Fusion HDR“ funkcija, užtikrinanti kokybišką ypač aukštos 4K kokybės filmavimo galimybę ir apsauganti nuo netikėto vaizdo „išdeginimo“ – kai balta šviesa tiek ryški, jog kadre nieko nesimato. Be to, ši technologija kartu su jau vartotojams pažįstama „Steady Shot” padeda geriau stabilizuoti vaizdą ir taip kurti aukštos kokybės vaizdo įrašus. 

Turint omenyje, kad šiandien vartotojai kuria daug vaizdo turinio ir nori juo dalintis kaip įmanoma greičiau, „Huawei“ suteikė galimybę telefone patogiai apdoroti filmuotą medžiagą. Vartotojams pristatyta „Story Creator“ funkcija, kuri vaizdui suteikia kinematografinius efektus, o vartotojai papildomai gali pridėti muzikos, vaizdo filtrų ir kitų efektų. 

Filmavimui ne ką mažiau svarbi ir garso kokybė, tad „Huawei“ suteikė vartotojams galimybę naudoti „Bluetooth“ įrenginius garsui įrašinėti, o kameroje įdiegė garso fiksavimo (angl. Audio Focus) ir garso priartinimo (angl. Audio Zoom) technologijas. Pastarosios leis ryškiai fiksuoti tą garsą, kuris sklinda iš ten, kur nukreiptas objektyvas. Taip būsite tikri, kad vaizdo, kurį filmuojate, garsas bus ryškus ir aiškus. 

Fotografavimas: nugarėlėje – dvigubi objektyvai

Šiandien telefonuose vartotojus ypač domina kameros galimybės. „Huawei“ šioje srityje jau spėjo nustebinti rinką, bet kartelę ir šiemet kilsteli aukščiau, toliau bendradarbiaudama su fotografijos rinkoje puikiai pažįstamais partneriais – kompanija „Leica“.

Visi flagmanai nugarėlėje turi trijų objektyvų kamerą, kurią sudaro pagrindinis, itin plataus kampo ir teleobjektyvas. Bet šiemet visų jų galimybės dar labiau patobulintos.

Plataus kampo kamera turi jau antrosios kartos „Ultra-Wide Cine“ objektyvą, kuris, anot gamintojo, tiek pat galingas kiek ir pagrindinis bei suteikia dar platesnį vaizdą nei anksčiau. Be to, vaizdo kokybę ryškina „Full Pixel Octa PD AutoFocus“ technologija, kuri taiso dėl plataus kampo atsirandančius vaizdo iškraipymus veido ir kūno srityje. Be to, šis objektyvas geriau prisitaiko prie šviesos stingančių vietų, todėl plataus kampo objektyvą galima drąsiai naudoti įvairiausiose situacijose, nebijant, jog žmonės nuotraukose atrodys nerealistiškai.

Priekinės „The Ultra Vision Selfie“ kameros plotas telefonų ekrane dar mažesnis nei anksčiau, tačiau nuo to jos kokybė nė kiek nesuprastėjo. Dabar ji palaiko 4K kokybės filmavimą, o vartotojams suteikiama galimybė filmuoti vienu iš trijų režimų – nuo stambaus plano iki itin plataus kampo. Be to, priekinė kamera netgi turės sulėtinto filmavimo funkciją.

Procesorius: pajėgumai skirti 5G ryšio erai

Telefone integruotas „Kirin 9000“ lustas, sukurtas taip, kad atlaikytų aukštas duomenų perdavimo 5G ryšiu apkrovas, intensyvius skaičiavimus ir daug užduočių vienu metu. Gamintojų teigimu, jis išmaniausias 5G kartos procesorius rinkoje, savo protėvius lenkiantis galia ir efektyvumu.

Grafikos apdorojimo blokas (angl. Graphic Proccessing Unit, GPU) naujuosiuose flagmanuose yra moderniausias iš visų kompanijos telefonų. Jis leidžia įrenginiams kokybiškai apdoroti grafinius elementus ir taip vartotojams suteikti aukštos kokybės audiovizualinę patirtį ir galimybę žaisti aukštos vaizdo raiškos žaidimus. 

Visa tai papildo ekranas su 90 Hz vaizdo atkūrimo dažniu 240 Hz prisilietimų atkūrimo dažniu – tai užtikrina greitą reakciją į vartotojų pirštų judesius ir prisilietimus. Todėl telefone bus ypač patogu žaisti žaidimus ar naršyti internete. Šis pramogoms skirtų funkcionalumų paketas naujuosiuose flagmanuose papildytas dviem „stereo“ garsiakalbiais, tad leidžia įrenginiuose patogiai žiūrėti filmus bei vaizdo įrašus. 

O kad naudojantis telefonu niekada nepristigtų baterijos energijos, abu flagmanai palaiko ypač greito įkrovimo technologiją „SuperCharge“.

Funkcionalumas: dar daugiau interaktyvumo ir saugumo

Kompanija tęsia jau anksčiau pristatytos „1+8+N“ ekosistemos vystymą ir stengiasi vartotojams suteikti galimybę vienu metu patogiai valdyti kelis įrenginius. Todėl naujuosiuose flagmanuose vienu metu bus galima valdyti net tris programėles, ir tuo pat metu sujungti telefoną su kompiuteriu.

Kompanijos operacinėje sistemoje „EMUI“ dar daugiau dėmesio skiriama saugumui. Jai suteiktas „CC EAL5+“ saugumo sertifikatas, kuris laikomas aukščiausio lygio įvertinimu komerciniams saugumo sprendimams. Todėl operacinėje sistemoje vartotojai ras ir naujų funkcijų, pavyzdžiui, siųsdami nuotraukas galės panaikinti asmeninę informacija – vietą, laiką ir įrenginio detales. Užrašai telefone bus koduojami, o juos užrakinti bus galima PIN kodu ar biometriniu užraktu. 

„Huawei“ taip pat pristatė naujas programėles, kurias išbandyti galės viso pasaulio vartotojai. Pavyzdžiui, „Petal Search“ paieškos variklį, žemėlapių programėlę, pritaikytą naujųjų flagmanų gestų funkcionalumui, „Petal Maps“, ir dokumentų valdyklę „Huawei Docs“.

 

Norėdami gauti reguliarias „Huawei Consumer BG“ naujienas, sekite mus:

Facebook: https://www.facebook.com/huaweimobile/

Twitter: https://twitter.com/HuaweiMobile

Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobile/

YouTube: https://www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/10617746/

Pranešimą paskelbė: Paulius Udra, Integrity PR