Geros žinios „Samsung“ gerbėjams: prasidėjo išankstiniai „Galaxy A8“ užsakymai


Geros žinios „Samsung“ gerbėjams: prasidėjo išankstiniai „Galaxy A8“ užsakymai

Vilnius, Lietuva, sausio 9 d. Gruodžio mėnesį Pietų Korėjos technologijų milžinė „Samsung“ savo gerbėjams pristatė vidutinės klasės išmaniųjų telefonų serijos „Galaxy A“ naujausią modelį „Galaxy A8“. Šis modelis pasižymi kompanijos telefonams flagmanams būdingomis savybėmis: dviguba priekine kamera, dideliu „Infinity Display“ ekranu, stilingu ir ergonomišku dizainu. Nuo šiandien Lietuvoje priimami šio įrenginio išankstiniai užsakymai.  

„Samsung“ klientai jau dabar gali iš anksto užsisakyti šiuos telefonus internetu: www.galaxya.lt. Oficialūs pardavimai parduotuvėse prasidės ir pirmieji pirkėjai juos galės įsigyti nuo sausio 26 dienos.

 „Naujausiame „Galaxy A“ serijos telefone integruotos svarbiausios ir vartotojų ypač vertinamos mūsų flagmanų savybės ir funkcijos – didelis ekranas dviguba priekinė kamera bei premium klasės dizainas. Patobulintas modelis puikiai atliepia augančius vartotojų poreikius, todėl tikime, kad šis modelis sulauks didelio susidomėjimo. Norint šį telefoną gauti pirmiesiems, jį reikėtų užsisakyti iš anksto“, – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ padalinio Lietuvoje vadovas.

„Galaxy A8“ modelis turės patobulintą 16 MP F1.7 galinę ir dvigubą, tobulai asmenukėms pritaikytą ir dar geresnę nuotraukų kokybę užtikrinančią, 16MP + 8MP F1.9 priekinę kamerą. Taip pat naujasis įrenginys atitinka IP68[1] standartą, todėl telefonas yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Į telefoną bus galima įdėti microSD kortelę, o tai leis padidinti jo atmintiį iki 256 GB. Šis naujasis modelis turės ir du SIM kortelių lizdus, tad įrenginys vienu metu galės veikti su dviem kortelėmis.

Naujasis modelis turi metalinį korpusą ir iš abiejų pusių yra dengtas stiklu. Elegantiškas stiklo ir metalo rėmas, vientisa įrenginio forma leis dar patogiau stebėti ir valdyti telefone esantį turinį. Naujasis telefonas turi didesnį „Infinity Display“ ekraną, kuriame vartotojams patogiau žiūrėti filmus ar žaisti žaidimus. Šis modelis yra pirmasis „Galaxy A“ serijos išmanusis telefonas, kurį galima naudoti su „Samsung Gear VR“ virtualios realybės akiniais. Šiuos „Samsung Gear VR“ virtualios realybės akinius kartu su valdymo pulteliu dovanų gaus tie, kurie naują išmanųjį užsisakys pasinaudoję išankstinio užsakymo galimybe. Šis pasiūlymas galioja tik išankstinio užsakymo metu.

Vidutinei kainų kategorijai priklausančius „Galaxy A8“ bus galima įsigyti „Samsung“ išmaniųjų telefonų platintojų nustatytomis kainomis. Vartotojai galės pasirinkti iš kelių įrenginio spalvų – juodos, auksinės ir pilkos orchidėjų.

[1] Telefonas 1,5 gylyje vandens poveikį atlaiko 30 min.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ įkvepia žmones visame pasaulyje ir kuria ateitį novatoriškomis idėjomis bei technologijomis, kurias diegia televizoriuose, išmaniuosiuose telefonuose, dėvimuose įrenginiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, kamerose, skaitmeniniuose įrenginiuose, spausdintuvuose, medicinos įrangoje, tinklų sistemose bei puslaidininkiuose. Bendrovė pirmauja kurdama daiktų interneto, išmaniųjų namų bei sveikatos apsaugos skaitmenines technologijas. Įmonėje dirba 307 000 darbuotojų 84 valstybėse. Daugiau informacijos: www.samsung.com bei oficialiame tinklaraštyje global.samsungtomorrow.com.

1999 m. įkurta dukterinė kompanija „Samsung Electronics Baltics“ teikia paslaugas trijų šalių rinkose: Lietuvoje, Latvijoje, ir Estijoje. Tai vienas pirmaujančių prekės ženklų šio regiono buitinės elektronikos rinkoje daugelyje produktų kategorijų. Baltijos šalių padalinys turi 144 darbuotojus trijose šalyse, o 2015 metais kompanijos pardavimai jose siekė 291 milijoną eurų. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Pranešimą paskelbė : Rūta Pauliukonytė, UAB „Publicum“